Visa Medicinska?

Jel neko poceo da sprema biologiju? I da li mozda znate, da li treba da se uci iz knjige za I godinu,lekovito bilje i oni cajevi?

Nije 100% sigurno da nece biti cajevi i lekovito bilje, to niko ne moze da ti garantuje, ali i ako bude to ce biti 1-2 pitanja. Mada, to najverovatnije niko nece uciti, ja prva necu.
Ja sam kao pocela da ucim, krenula sam od knjige za trecu god i naucila sam dve lekcije jos pre mesec dana i do danas vise nisam pipnula, to cemo svi strebati tek u junu...
 
da , sad sam u medicinskoj :)
a sto se tice prijemnog, PROVERENO je da se uci iz knjiga za prvu, drugu i trecu godinu srednje medicinske skole, i samo to za sve smerove.... BILA U SKOLI ,LICNO PROVERILA :D
sad sam opsti smer, za visu ciljam opsti najverovatnije, videcu jos, ali znam da cu tu skolu sigurno :)
 
Ma da bre opusteno....samo spremi prijemni...mislim, nije to puno, samo tri knjige, jedan predmet (za razliku od mnogih fakulteta) a bas sam danas prelistavala drugu knjigu i nije tesko, uopsteno i zanimljivo sta vise, nekih 180 strana x 3....MA SNACICEMO SE VEC NEKAKO...:D srecno i svracaj na forum da razmenjujemo informacije :D
 

Back
Top