Gubitak volje ili ne???

Slazem se da je i kod muskarca i kod zene najvaznije kako se oni osecaju u svojoj kozi. Samopouzdanje je sarmantnije i seksipilnije od iceg.

Ja se npr. palim na smisao za humor, inteligenciju, pa i obrazovanje. Ne na nametljivo, vec spontano izrazeno, naravno.

Kada mi je decko prvi put u krevetu prosaputao nadimke koje je za mene smislio na italijanskom, odlepila sam. To me uzbudilo toliko da me katapultiralo do zvezda i nazad.

Bila sam u vezi sa pravim slatkisem s kojim mi je bilo do besvesti dosadno i jedan jedini leptiric njegov poljubac nije izazvao.

Devojka treba da vodi bar toliko racuna o sebi da bude cista, mirisna, negovana, dakle lepa kosa, nokti, koza... I da bude ono sto jeste, ma koliko to zvucalo samo kao izlizani zargon...

Iako su muskarci mahom vizuelni tipovi i ispada im vilica na devojke sa duplerica, one postaju sve dosadnije jer tron preuzimaju devojke koje imaju ono nesto, zrace :) Pa tako se i devojke odusevljavaju momcima pricajuci sa njima. Za istinsku, izbezumljujucu strast treba vise od lepog pogleda na partnera :)
 
Slazem se da je i kod muskarca i kod zene najvaznije kako se oni osecaju u svojoj kozi. Samopouzdanje je sarmantnije i seksipilnije od iceg.

Ja se npr. palim na smisao za humor, inteligenciju, pa i obrazovanje. Ne na nametljivo, vec spontano izrazeno, naravno.

Kada mi je decko prvi put u krevetu prosaputao nadimke koje je za mene smislio na italijanskom, odlepila sam. To me uzbudilo toliko da me katapultiralo do zvezda i nazad.

Bila sam u vezi sa pravim slatkisem s kojim mi je bilo do besvesti dosadno i jedan jedini leptiric njegov poljubac nije izazvao.

Devojka treba da vodi bar toliko racuna o sebi da bude cista, mirisna, negovana, dakle lepa kosa, nokti, koza... I da bude ono sto jeste, ma koliko to zvucalo samo kao izlizani zargon...

Iako su muskarci mahom vizuelni tipovi i ispada im vilica na devojke sa duplerica, one postaju sve dosadnije jer tron preuzimaju devojke koje imaju ono nesto, zrace :) Pa tako se i devojke odusevljavaju momcima pricajuci sa njima. Za istinsku, izbezumljujucu strast treba vise od lepog pogleda na partnera :)

Wooow! kako dubokoumno i Tacno :D

:super: :heart:
 
Zanima me misljenje oko jedne situacije.Recimo devojka izgleda ok i resili ste da zajedno odete u krevet.Sad stupa na snagu njen opusten stomacic ili grudi manje nego sto ste ocekivali ili .....Dali vam to meze izazvati gubitak zelje?

To ti je isto kao da pitaš zahuktalog bika koji se zaleteo na crveno maramče, da li bi se zaustavio ako bi skontao da na maramčetu postoje zelene štraftice:lol:
 
Zanima me misljenje oko jedne situacije.Recimo devojka izgleda ok i resili ste da zajedno odete u krevet.Sad stupa na snagu njen opusten stomacic ili grudi manje nego sto ste ocekivali ili .....Dali vam to meze izazvati gubitak zelje?

Ne.Mislim da zene mnogo pridaju znacaj detaljima koji muskarcima nisu toliko bitni. Osim ako se ne radi o nekom jako neprijatnom nedostatku ili nehigijeni, ostalo je muskarcima malo bitno, ako su vec dosli do faze da sa nekom odu u krefet
 

Eh, ova omladina, sve bre neke estete. A da ih pitaš šta je za njih lepo, odmah bi naveli kojekakve Seke, Cece, Mace, Jece i ostale raspale pevaljke sa više kubika silikona u sebi nego betona u soliterima.
Kad bi manje gledali bUbobrazne filmove a više komunicirali međusobno (i neku knjigu pročitali pride), ne bi očekivali da sex izgleda kao cepanje drva.
 
Zanima me misljenje oko jedne situacije.Recimo devojka izgleda ok i resili ste da zajedno odete u krevet.Sad stupa na snagu njen opusten stomacic ili grudi manje nego sto ste ocekivali ili .....Dali vam to meze izazvati gubitak zelje?

sve vise gubim zelju za polovnjacama a nekad nije bilo tako..to izgleda dolazi sa godinama sta znam
zena mora biti barem priblizna savrsenstvu a uostalom znate sve i sami :(
 
Zanima me misljenje oko jedne situacije.Recimo devojka izgleda ok i resili ste da zajedno odete u krevet.Sad stupa na snagu njen opusten stomacic ili grudi manje nego sto ste ocekivali ili .....Dali vam to meze izazvati gubitak zelje?

Код мене не може...

Могу неке друге ствари али сам изглед не...
Но, те друге ствари дођу до изражаја пре скидања тако да...

Нормално је да нико од нас не изгледа као они ретуширани и анимирани ликови из тв реклама и фотографија у часописима...
Ко то не може да прихвати...
Па, нека мастурбира...
 
Код мене не може...

Могу неке друге ствари али сам изглед не...
Но, те друге ствари дођу до изражаја пре скидања тако да...

Нормално је да нико од нас не изгледа као они ретуширани и анимирани ликови из тв реклама и фотографија у часописима...
Ко то не може да прихвати...
Па, нека мастурбира...

Fino receno.

A problem je upravo u tome sto danasnje generacije ne znaju sta je prava osoba upravo zbog ovoga. Zato i ima toliko mladjih seksualno isfrustriranih i muskaraca i zena.
 
Fino receno.

A problem je upravo u tome sto danasnje generacije ne znaju sta je prava osoba upravo zbog ovoga. Zato i ima toliko mladjih seksualno isfrustriranih i muskaraca i zena.

Хвала...
Јесте, то је велики проблем...
Није лако бити нормалан кад ти је наметнути стандард физичко завршенство...
Али, ко што рече Хомер Симсон "Било је на телевизији, сигурно је истина." кад су га оптужили да је педофил...

Тако је и то... На реклами је за "Нивеу"... Сигурно је истина...

Ја мислим да ће потрошачко друштво потрошити себе из тог разлога што занемарује стварност и креира претерану жељу али то је већ нека друга прича...
 

Back
Top