DANAS NAM JE DIVAN DAN...

divlja-u-srcu

Poznat
Banovan
Poruka
8.396
DIVAN DAN , DIVAN DAN!
NASOJ TRESNJICI RODJENDAN, RODJENDAN, RODJENDAN!
ZIVELA, ZIVELA I SRECNA NAM BILA!
ZIVELA, ZIVELA I SRECNA NAM BILA!!!!!!!

ZIVELAAAAAAAAAAAAAAAA! :D :D :D


PS. DRAGOM NASEM MEZIMCETU I NAJMLADJEM ROMANTICARU, MALIPRINC I JA ZELIMO SVE NAJLEPSE I DA NAM BUDE NEOBUZDANA DOK JE SVETA I VEKA! :D :D :D
 
bigdance2.gif

SRECAN ROOOOOOOOOOOODJENDAN, LJUBIMCE!
 
bigdance2.gif

Evo nas: Divlja drzi balon, Sindi, Jakyll i Iluzionista su sa desne strane.. dok su Zaintetresovana i Buntovnik s leva..
mene ne vidite jer sam mnogo mali :lol: a ovi ostali su verovatno u nekom cosku (ili se muvaju ili jedu tortu.. hm...ccc)
 
maliPrinc:
bigdance2.gif

Evo nas: Divlja drzi balon, Sindi, Jakyll i Iluzionista su sa desne strane.. dok su Zaintetresovana i Buntovnik s leva..
mene ne vidite jer sam mnogo mali :lol: a ovi ostali su verovatno u nekom cosku (ili se muvaju ili jedu tortu.. hm...ccc)
zurka... :wink: ma najbolje se sakriti ovde i slusati muziku, dok zima ne prodje...ciji je sledeci rodjendan? :D
 
divlja-u-srcu:
maliPrinc:
bigdance2.gif

Evo nas: Divlja drzi balon, Sindi, Jakyll i Iluzionista su sa desne strane.. dok su Zaintetresovana i Buntovnik s leva..
mene ne vidite jer sam mnogo mali :lol: a ovi ostali su verovatno u nekom cosku (ili se muvaju ili jedu tortu.. hm...ccc)

A jel'?! A sto ja moram da drzim balon? :?
pa ti si prirodno u centru zbivanja, najglasnija i crvena ...i drzis balon! :lol: :lol:
i bas ti dobro stoji 8)
 
SINDI:
divlja-u-srcu:
maliPrinc:
bigdance2.gif

Evo nas: Divlja drzi balon, Sindi, Jakyll i Iluzionista su sa desne strane.. dok su Zaintetresovana i Buntovnik s leva..
mene ne vidite jer sam mnogo mali :lol: a ovi ostali su verovatno u nekom cosku (ili se muvaju ili jedu tortu.. hm...ccc)

A jel'?! A sto ja moram da drzim balon? :?
pa ti si prirodno u centru zbivanja, najglasnija i crvena ...i drzis balon! :lol: :lol:
i bas ti dobro stoji 8)


:lol: :lol: :lol: E, ludi ste! :lol: :lol: :lol:
Ispade dobra žurka i bez slavljenice!? Gde se ona izgubila?
 
JAO LJUDI :D :D :D :lol: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DIVNI STE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OBOZAVAM VAS,MAJKE MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JAO ne mogu da verujem :D :D :D
OVO MI JE NAJLEPSI RODJENDAN DO SADA,A VI STE DOSTA DOPRINELI TOME!

SVE VAS VOLIM DO NEBA I ZVEZDA I NAJDALJIH PLANETA :wink:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Back
Top