POMOC!ERICSSON T-68i

D

der gast

Gost
Kako da komponujem kod ovog telefona?Ovi koji imaju starije modele,kazu da se uopste ne komponuje na isti nacin;konkretno:treba da komponujem,lupicu,ovo npr. +pppDd*Ff e,sad,kad udjem u composer,ja nemam nigde plus(imam plus naravno,tamo gde je nula,ali on mi plus ne prikazuje),nula je menjanje oktava,* je pauza,# je flat/sharp note,a sto se tice samih nota,1,2,3,4,5 i 6,to su,redom,c,d,e,f,g,a i b,dok su 8 i 9 kratka,odnosno duga nota,i to je sve!
Znaci,nije mi jasno,kao prvo sta znaci kad ukucam "p" npr.,druga stvar-uopste nemam velika slova(ispritiskala sam sve dugmice:-)),znaci kako to da izvedem,i treca stvar-kako da dodjem do slova"f" npr.(posto je trece po redu).
Iskreno se nadam da je ovo sto sam napisala barem malo razumljivo,trebalo bi da bude razumljivo za one koji imaju ovaj telefon.
Svaka cast onom koji bude bio voljan da mi ovo detaljno opise!:-)
Takodje me interesuju linkovi gde ima zanimljivih stvarcica za komponovanje(ako neko jos zna gde da nadjem melodiju za Doors-e,Depeche mode...,stvarno je faca i po!:-))
Unapred mnogo,mnogo zahvalna na pomoci
 
Sad cu da pokosam da ti obkasnem neke stvarcice oko kopmponovanja!
Ovo sto si navela,+pppDd*Ff, je nemoguce iskomponovati jer nemoze da se + pise ispred slova "p"!
+ pises tako sto prvo upises notu , npr. "c" pa tek onda pritisnes nulu!
Slovo p ti predstavlja pauzu!
Velika slova pises tako sto drzis malo duze odredjenu notu, npr. ako hoces veloko "c" drzis malo duze 1 i poveca ce se!
Nisam razumeo ovo tvoje pitanje za slovo f!?

www.telfon.net ovde ima dosta melodija....
PITAJ AKO TI JOS NESTO NE BUDE BILO JASNO!!!!
SRECNO
 

Back
Top