Zasto si tuz(a)n(a)?

LPhoklica:
I još nešto
Ne shvataj sve tako lično,
nov si i sigurno će te često pogoditi nešto što što nije namenjeno direktno tebi i verovatno bi istu stvar rekla bilo kome drugom...
:D
no frks
vazno je da su tvoje namere bili dobre.
inace, zaista, interesuje li te nesto posebno na ovoj usranoj zemaljskoj kugli. verujem da da posto primecujem da si veselo zensko stvorenje
 
ja sam sebi ranije postavljala takva pitanja cesto a onda sam ukapirala da ne postoji odgovor koji ce moci zadovoljiti ono sto je potrebno da vise ne bi postavljao to pitanje. a i svako ima svoje vidjenje stvari i da to ako si ti zadovoljan odgovorom ne mora znaciti da ce se bilo ko sloziti sa tobom. valjda sve mora imati dve stane. da bi bio srecan moras biti tuzan jer kako bi drugacije znao sta je sreca ako nikada nisi osetio nesto drugo. sve ima pozitinu i negativnu stranu -dobro zlo, vruce hladno, sreca tuga.......pa cak i baterije imaju plus i minus. valjda je sve to potrebno da bi se odrzala neka ravnoteza.
po meni covek je tuzan onoliko koliko sebi dozvoli da bude, onoliko koliko nije sposoban da prevazidje sve lose stvari koje mu se desavaju i jednostavno uziva u zivotu.srecan je onoliko koliko zna da ceni sitnice koje se desavaju neprestalno. koliko moze da uoci lepotu u svake pahulje dok pada, da slusa kisu i da prepozna deo sebe u stvarima koje ga okruzuju. ......................ma sve je to prilicno jednostavno kod razmislis. :wink:
 
i meni je prva asocijacija na temu bila kao i od ... zaboravila sam ko je rekao 'zar ovakva tema na teenu' ... samo to fali ... sad ne znam sta da odgovorim na temu ... be_what_u_wanna_be je prilicno lepo to rekla .. ali tema je suvise opsirna i subjektivna da bi se diskutovalo ...
videla sam knjigu 'kako ostati nasmejan u svetu tuznih' ili tako nesto ... odmah sam se uhvatila za nju? zasto ... ? ...
poz ...
e da .. samo @ bojke - nije mi jasno zasto si se odmah nakon prvog posta naljutio ... ? ... zar ocekujes da svi ljudi budu dobri prema tebi ... ? ... i da daju odgovore samo kakve ti ocekujes? ... zar ne znas kako je to nemoguce ?? ... ok, ako neko nece da odgovoi na temu, ne treba da ulazi, ali ni ti ne treba da se odmah vredjas ... ima nas raznih :D
((;

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Ima jedan deo u knjizi Proljeca Ivana Galeba gde neki tip ide ulicom i place.Postavlja se pitanje zasto place i odgovor je-Place zato sto je nevidjeno ruzan.
Mozda ovo nije pravi odgovr na temu ali eto raspisao sam se.
 
Ljudi su tuzni zato sto razlicito shvataju stvari. Najcesci razlog tuge je to sto se nesto nije desilo kako smo mi hteli vec bas onako kako nam ne odgovara. Neko na ovu situaciju odgovara tugom a neko besom koji se posle prebacuje u tugu. To se veoma lako moze prevazici ako se postavimo tako da shvatimo da se to desilo i da od nase tuge nema nista vec moramo nastaviti dalje sa tim sto imamo sa visoko uzdignutom glavom u nove pobede. :wink:
p.s. tema je apsolutno na mestu, i ne znam zasto neko ko nije nadlezan tj. moderator brine i raspravlja o tome, ali necu da se mesam odgovorio sam na temu valjda je dobro. :roll:
 
joGooOOD:
buni me...zastol to tema nije za tinejdzere?mislim,to je ogranicavanje...bolje odma da diskutujemo o barbikama 8)
aj' jos malo izvrni moje reci :pPp samo, zar nije malo hm ... tuzno? cuti da se cak i tinejdzeri bedace? mislim, nazalost to jeste tacno ... ali zar je doslo do toga da su oni skoro sve vreme takvi ... da ne gledaju ka pozitivnom ... heh ... ...

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
ma,krivite pubertet za tu tugu bez razloga :wink:

ja volim melanoholiju...kolko god to cudno bilo....lepo je....necete razumeti ovo,ali nema veze.

dobro je biti tuzan,jer kad ne bi osetio tugu ne bi znao sta je sreca.
samo u svemu nadjes pozitivnu stranu....kao ono 'nemoj da places jer zalazi sunce,vec se raduj sjaju zvezda koje ce se pojaviti'....
normalno je da nas uhvati bedak ponekad....tinejdzere cak jako cesto.Ali,previse mi je jadno pricati o tome kako smo nesrecni i tuzni i usamljeni etc....pomislite kako je ljudima koji zaista imaju PROBLEME!a ne 'u skoli me ne vole,nemam ni dobre ocene,ne mogu moji da mi kupe onaj dzemper i sl'
uvek moze da bude gore,hvala bogu sto je ovako kako jeste...

ja sam sad tuzna...ali to je ona lepa tuga :wink: ...tuzna sam jer slusham doorse,tacnije pesmu love street...a mene doorsi 'ubijaju' iznutra na neki nacin...i obozavam ih(od skoro).... :wink:
 

Back
Top