Plasite li se,dobre konkurencije?

Meni sigurno chini dobro. Imali smo neku debatu u shkoli na temu alkohola. Ja sam bila u grupi za to da alkohol nije shtetan i bila sam "vodja". Chinilo mi se da je devojka u drugoj grupi bila fenomenlano spremljena, josh plus sam imala tremu. Kada sam pochela da pricham, nisam bila neshto mnogo zapetljana ali sva sam se tresla- pobogu cela shkola me je gledala, bolje reci, buljila u mene. Kada je nasha grupa na kraju pobedila, mnogo dobro sam se dobro osecala i pochelo je da mi prija to "takmichenje". I u sportu, na fizichkom. Mislim da se ne plashim konkurencije. Videcemo kada dodje neshto ozbiljnije.
 
LPhoklica:
Tinar, da ne napravimo neku veliku diskusuju tome, želim da mi daš jedan (najbolji) argument na to zašto je alkohol dobar?
Ako se alkohol konzumira u umerenim kolichinama (postoji mera za svakoga), svakodnevno, moze dovesti do mnogih zdravstvenih poboljshanja, kao: smanjenje krvnog pritiska, sprecavanje Alchajmerove bolesti kod starijih osoba...
 
Tinar:
LPhoklica:
Tinar, da ne napravimo neku veliku diskusuju tome, želim da mi daš jedan (najbolji) argument na to zašto je alkohol dobar?
Ako se alkohol konzumira u umerenim kolichinama (postoji mera za svakoga), svakodnevno, moze dovesti do mnogih zdravstvenih poboljshanja, kao: smanjenje krvnog pritiska, sprecavanje Alchajmerove bolesti kod starijih osoba...
Ali to u umerenim kolicinama kod vecine retko kad ostane na tome.
Vecina zavrse kao hronicni alkoholicari koji se tresu k'o beeep mace kad su 5 sati trezni.
Zatim da li je zdravo to koliko klinci i ovi malo stariji locu skoro svaki vikend po diskotekama, koliko je samo tuca izavzao alkohol.

bla, bla, bla na kraju dodjosmo do zakljucka (nemoj da se ko protivi 8) ) da alkoholna pica imaju i dobrih i losih strana.
Tako da li zaokruziti ZA ili PROTIV, veoma je diskutabilno.
 
Ne plasim se konkurencije jer u oblastima u kojima sam najbolja ostajem najbolja :lol:
Kako skromno.....ne smeta mi naravno ako je ta osoba zaista bolja od mene ali me jako nervira kada vidim da se ljudi odusevljavaju nekim ko to ne zasluzuje svojim talentom i postupcima.......tj ljudima koji su precenjeni....e to me bas nervira
 
uuu, obozavam takve debate.. mi smo u razredu tako radili na istoriji.. svi smo bili jednaki, nismo imali vodju, ali ja sam cesto pricala.. joooooj, sto to obozavam.. imam super moc da uverim ljude u nesto.. ali, samo ako je to nesto u sta sam jako ubedjena da je tacno.
uglavnom, svi su mi govorili kad sam bila mala da budem advokat, ali ja to nisam nikad volela..
ja super volim dobru konkurenciju.. recimo, imam jednog druga koji je jaaaaako pametan i briljira u skoro svakoj oblasti.. ponekad njega smatram za konkurenciju.. i bude mi super i ako on pobedi a i ako ne.. 8)
 
winnetou:
uuu, obozavam takve debate.. mi smo u razredu tako radili na istoriji.. svi smo bili jednaki, nismo imali vodju, ali ja sam cesto pricala.. joooooj, sto to obozavam.. imam super moc da uverim ljude u nesto.. ali, samo ako je to nesto u sta sam jako ubedjena da je tacno.
uglavnom, svi su mi govorili kad sam bila mala da budem advokat, ali ja to nisam nikad volela..
ja super volim dobru konkurenciju.. recimo, imam jednog druga koji je jaaaaako pametan i briljira u skoro svakoj oblasti.. ponekad njega smatram za konkurenciju.. i bude mi super i ako on pobedi a i ako ne.. 8)


Da nisi mozda blizanac u horoskopu :D
 
Konkurencije uvek ima,ali se ja licno nesto ne isticem odnosno ne volim da se trkam sa drugima,a kad to radim onda nikad ne mislim ono: "Ma nema on pojma lako cu ja njega/nju da pobedim" naprotiv uvek imam u misli tu mogucnost da izgubim ali zato dostojanstveno izgubim i nema problema.
Ne,ne plasim se konkurencije,jedino kad bi bilo za zivot ili smrt e onda sam u stanju sve da uradim...
 
wild_child:
winnetou:
uuu, obozavam takve debate.. mi smo u razredu tako radili na istoriji.. svi smo bili jednaki, nismo imali vodju, ali ja sam cesto pricala.. joooooj, sto to obozavam.. imam super moc da uverim ljude u nesto.. ali, samo ako je to nesto u sta sam jako ubedjena da je tacno.
uglavnom, svi su mi govorili kad sam bila mala da budem advokat, ali ja to nisam nikad volela..
ja super volim dobru konkurenciju.. recimo, imam jednog druga koji je jaaaaako pametan i briljira u skoro svakoj oblasti.. ponekad njega smatram za konkurenciju.. i bude mi super i ako on pobedi a i ako ne.. 8)


Da nisi mozda blizanac u horoskopu :D

jesam, jesam :lol: :lol:
 
konkurencije se ne plasim,i ako je nemam uvek se trudim da je stvotim...ne znam...mozda je to neki complex ili nesto,ali ja stalno moram da se takmicim (makar nesvesno) i da pokusavam da budem najbolja...(naravno u oblastima koje me zanimaju...a to nisu latinski,istorija,mata etc) :wink:
 
miss:
konkurencije se ne plasim,i ako je nemam uvek se trudim da je stvotim...ne znam...mozda je to neki complex ili nesto,ali ja stalno moram da se takmicim (makar nesvesno) i da pokusavam da budem najbolja...(naravno u oblastima koje me zanimaju...a to nisu latinski,istorija,mata etc) :wink:
I ja imam isti trip. To mi je genetski, na caleta. :D Imam trip u shkoli, na chasu, poshto najbrze pishem, da uvek pogledam kad je ko zavrshio i da govorim dalje. Trkanje. I na fizichkom se dosta takmichim. :D
 

Back
Top