Restartuje mi se racunar

NO PROBLEM

Obećava
Poruka
76
Restartuje mi se racunar sam od sebe, ali ne dok sam na internetu i ne izbacuje poruku da ce se restartovati i nema nijednog od fajlova u jezicku Processes, sto me navodi do toga da nije u pitanju MS Blast/lovesun.
Imam najnoviji BIOS za svoju plocu.Skinuo sam najnoviji update za NOD32 i pri skeniranju sistema nije nista pronasao. Racunar se restartuje pri najnormalnijem radu, pr. pri kucanju obicnog dokumenta u Wordu.

Nekada se pri restartovanju "zapuca" pa samo pisti dok se ponovo ne restartuje hardverski.

Da li je neko imao slicnih problema i da li mislite da ovo moze biti nesto do hardvera, jer sam skoro uzeo nov komp, pa da mi ga eventualno nisu dobro sklopili ???

Hvala unapred
 
Mogu da ti kazem samo jedno: Neprikladan ti je nick. :lol:

Salim se, vidi da li imas najnovije drajvere za graficku kartu.
Mozda si instalirao SP2 pa se on kolje sa hardverom i drajverima.
Mozda imas jeftino kuciste koje je ranjivo na fluktuacije u naponu pa te to zeza.
Proveri RAM.
 
Salim se, vidi da li imas najnovije drajvere za graficku kartu.
Mozda si instalirao SP2 pa se on kolje sa hardverom i drajverima.
Mozda imas jeftino kuciste koje je ranjivo na fluktuacije u naponu pa te to zeza.
Proveri RAM.[/quote]

Za graficku kartu imam najnovije drajvere, imam SP1, e a sa RAM-om sam imao problema na drugom slotu mi je malo primecivao memoriju, malo nije, pa sam jednu(imam 2x256 MB) sa drugog prebacio na treci slot. Od tada nisam imao problema,ali jos uvek je rano da kazem da je sve OK.

U svakom slucaju HVALA
 

Back
Top