Najlonke!!!

Hellen:
Па ја их и носим! :P 8)
Ne znam da li ce se ostali sloziti sa mnom ali: koju boju i "model" volis & koju boju i "model" najcesce nosis? :roll: :oops: :wink: :D
:idea: :arrow: ("model"=malo "providne", malo vise "providne", najvise "providne", "debele", "tanke" itd. Karikiram ne bi li nekako skontala na sta ciljam...)
P.S. Naravno: takodje ne bi bilo s goreg da se i ostale "forumasice" "isprse" za po jedan odgovor (da li, koju boju, model vole i koju boju, model i broj nose najcesce? Opet kazem, ako se ostatak muske populacije slozi sa mnom... inace: njima bi porucio da prosire malo ova pitanja ako treba ili da jednostavno kazu sta ih zanima u vezi toga...
 
Jos nesto bih da dodam... ubedjen sam da 99,9% devojaka nije svesno koliko najlon carape pale kompletnu musku populaciju. Ubedjen sam da bi, da znaju za taj podatak, sve do jedne nosile te iste omrznute najlonke! Ponavljam, samo kada bi znale za tako nesto... ma verujem da ih ne bi ni skidale... muskarcima savet: oslobodite se i pricajte o tome. devojkama: pitajte muske iz vaseg najblizeg okruzenja... pa onda zakljucite sami sta je po sredi. Ne bih da se pravim mnogo pametan samo pokusavam da budem konstruktivan i da doprinesem resavanju ovog "nesporazuma"...
 
dbg:
Jos nesto bih da dodam... ubedjen sam da 99,9% devojaka nije svesno koliko najlon carape pale kompletnu musku populaciju. Ubedjen sam da bi, da znaju za taj podatak, sve do jedne nosile te iste omrznute najlonke! Ponavljam, samo kada bi znale za tako nesto... ma verujem da ih ne bi ni skidale... muskarcima savet: oslobodite se i pricajte o tome. devojkama: pitajte muske iz vaseg najblizeg okruzenja... pa onda zakljucite sami sta je po sredi. Ne bih da se pravim mnogo pametan samo pokusavam da budem konstruktivan i da doprinesem resavanju ovog "nesporazuma"...

A, ne decko. :lol:

Najlonke + saten + high heels... E, to je dobitna kombinacija za vrele noci. Ali recimo... Ne bas najlonke... Iako su i one seksi... Vec vise carapice sa halterima i mini-mikro donji ves... 8) Ufff... :lol:
 
Shag Ivory:
Jel' se racunaju samodrzece..??
One sa cipkom gore? :roll:
:wink:

Znam da dame obicno zulja ta cipka gore, ali ipak su sexy... Vrlo seksi... No halteri su nesto drugo... :lol: Feeling je malo drugaciji. ;) Bar sa muske strane gledano. Slicno je. Ali, ne i isto.
 
E kad bi znale ali neznaju neke i znaju ali u manjini to je jako mali detalj koji zraci i daje lepu sliku ludilo veliki je plus za devojku koja voli da ih nosi jer otkriva zenstvenost!!!devojke samo ih vi nosite :D
 
Shag Ivory:
dbg:
ja glasam za one "dugacke" tzv. "hulahopke"!
Pfffff... :x
Nista onda...
"Hulahopke" su sastavni deo zenske garderobe u zimskom periodu, poput kape, sala, rukavica... sta je sexy u tome? :roll:
A grilonke? :P

Znam na sta je decko mislio. ;) Na najlonke... A zasto su sexy: isticu lepotu zenskih nogu kada se nose uz veoma kratke suknjicice. :) Ili one dugacke sa izrezima... ;)

Mada ja vise volim carapice koje se lakse skidaju. 8)

A one debele vunene hulahopke.. Hm... Nisu sexy. :D
 
dbg:
Hellen:
Па ја их и носим! :P 8)
Ne znam da li ce se ostali sloziti sa mnom ali: koju boju i "model" volis & koju boju i "model" najcesce nosis? :roll: :oops: :wink: :D
:idea: :arrow: ("model"=malo "providne", malo vise "providne", najvise "providne", "debele", "tanke" itd. Karikiram ne bi li nekako skontala na sta ciljam...)
P.S. Naravno: takodje ne bi bilo s goreg da se i ostale "forumasice" "isprse" za po jedan odgovor (da li, koju boju, model vole i koju boju, model i broj nose najcesce? Opet kazem, ako se ostatak muske populacije slozi sa mnom... inace: njima bi porucio da prosire malo ova pitanja ako treba ili da jednostavno kazu sta ih zanima u vezi toga...

Не налазим ништа посебно интересантно у најлонкама, оне су део гардеробе као и сваки други, а тим што још стално морам да пазим да их негде не закачим! А боја, дебљина и тако то...па зависи од гардеробе, боје ципела, стила...Уз нешто елегантније наравно иду црне и танке, уз чизме волим да носим пуније са дезеном, уз светле ципеле иду оне сивкасто-браонкасте ( ''боја ноге'')...Не волим да имају превише ликре јер тада ноге изгледају као пластичне!
Шта је то толико интригантно у најлонкама? :roll:
 
blackeyeboy24:
pa helen nema nista specijalno u njima carape ko carape ali i te kakve carape...sta sam hteo reci :) lep su detalj krase nogu i jako izazivaju dosat to nas muskarce pali :oops:

Neverovatno koliko se palite na carape. I to ne samo na crne. :wink:
 

Back
Top