Problem sa wireless-om na lap-topu......

neznostopalo

Zainteresovan član
Poruka
134
Pozdrav,
Imam Toshiba lap-top, koji je kupljen pre 4 godine. Sto se tice interneta koristim Telekomov ADSL, modem je HG520c. Uvek sam se konektovao preko wireless-a ali u poslednje vreme imam problem sa konektovanjem. Naime, pri pokusaju da se konektujem na internet izbacuje mi poruku "Limited or no connectivity". Ne znam u cemu bi mogao da bude problem?

Hvala
 
Pozdrav,
Imam Toshiba lap-top, koji je kupljen pre 4 godine. Sto se tice interneta koristim Telekomov ADSL, modem je HG520c. Uvek sam se konektovao preko wireless-a ali u poslednje vreme imam problem sa konektovanjem. Naime, pri pokusaju da se konektujem na internet izbacuje mi poruku "Limited or no connectivity". Ne znam u cemu bi mogao da bude problem?

Hvala

E da i meni je bilo ok, nego ovih dana mi izbacuje, na ostalim radi kada hocu da se povezem, a na tom nece, znaci isto mi pise Limited or no connectivity, s tim da je signal jak :(
 
reinstaliras drajver tako sto ga ponovo instaliras! Ja sam imao takav problem, pokusao sam da reinstaliram drajver i nije radilo, i na kraju je bilo do rutera tj. do toj systema u ruteru gde se sacuva password i korisnicko ime.. KOji ti je ruter? ukucaj njegocu adredsu u browseru i tamo cackaj malo.
 

Back
Top