Posao

clan

Primećen član
Poruka
514
Ljudi predlozite mi nesto pametno da otvorim neku radnju, prodavnicu nesto sto dobro ide, da ne puknem za tri cetiri meseca. Sta se danas dobro prodaje a da nemoras bas mnogo da ulozis u to recimo 500 do 1000 evrica za pocetak??
 
clan:
Ljudi predlozite mi nesto pametno da otvorim neku radnju, prodavnicu nesto sto dobro ide, da ne puknem za tri cetiri meseca. Sta se danas dobro prodaje a da nemoras bas mnogo da ulozis u to recimo 500 do 1000 evrica za pocetak??
Čuvaj parice..sačekaj polovinu februara pa onda se javi.
 
znas sta bi ti bilo najunosnije : da otvoris market, prodavnicu ili pekaru u ulici Teodora Drajzera na Dedinju-iznad Topcidera!!! ulica je ogromna, tu je IV gimnazija, kasarna (gde su oni jadni vojnici izginuli) i bolnica za lecenje zavisnosti, a nigde prodavnice NEMA, na toliki narod!!! Ili ispred IV gimnazije trafiku/pekaru/sendvice- brzo bi postao milioner...
 
Prvo se malo vozas bajsom sa novcanicom od 20 $ u dzepu, a onda se uclanis u masonsku lozu.
Kao sav normalan svet. I sve ti daju, ko na tacni, a ti njima samo....... 8)
 
slatko volim :)):
znas sta bi ti bilo najunosnije : da otvoris market, prodavnicu ili pekaru u ulici Teodora Drajzera na Dedinju-iznad Topcidera!!! ulica je ogromna, tu je IV gimnazija, kasarna (gde su oni jadni vojnici izginuli) i bolnica za lecenje zavisnosti, a nigde prodavnice NEMA, na toliki narod!!! Ili ispred IV gimnazije trafiku/pekaru/sendvice- brzo bi postao milioner...

Kako nema... :D Ima na vrhu Teodora Drajzera. ;) A blizu je i C market. :lol: Nije valjda da te mrzi da skoknes 500m? :D A pored Pinka ima jos jedna. ;)
 
slatko volim :)):
znas sta bi ti bilo najunosnije : da otvoris market, prodavnicu ili pekaru u ulici Teodora Drajzera na Dedinju-iznad Topcidera!!! ulica je ogromna, tu je IV gimnazija, kasarna (gde su oni jadni vojnici izginuli) i bolnica za lecenje zavisnosti, a nigde prodavnice NEMA, na toliki narod!!! Ili ispred IV gimnazije trafiku/pekaru/sendvice- brzo bi postao milioner...
To je meni palo na pamet :P imao sam neka posla tamo pre godinu dana, a u blizini postoji samo jedna mala uvučena prodavnica. Nigde ne možes ni cigarete da kupiš. Postoji samo jedan problem, u tom kraju nema šanse da dobiješ dozvolu za otvaranje bilo kog objekta. Bolja ideja je da kupi udzericu, kojih ima bar desetak u okolnim ulicama, ili još bolje, da smuva stanarku, nadživi je, i problem je rešen.
 
iluzionista:
slatko volim :)):
znas sta bi ti bilo najunosnije : da otvoris market, prodavnicu ili pekaru u ulici Teodora Drajzera na Dedinju-iznad Topcidera!!! ulica je ogromna, tu je IV gimnazija, kasarna (gde su oni jadni vojnici izginuli) i bolnica za lecenje zavisnosti, a nigde prodavnice NEMA, na toliki narod!!! Ili ispred IV gimnazije trafiku/pekaru/sendvice- brzo bi postao milioner...

Kako nema... :D Ima na vrhu Teodora Drajzera. ;) A blizu je i C market. :lol: Nije valjda da te mrzi da skoknes 500m? :D A pored Pinka ima jos jedna. ;)



ja ne zivim tu, hvala Bogu!!
Pa znas sta, ta ulica je kilometarska, a gde je c market?! skroz gore kod Pinka!!
A ulica prepuna penzionera!! Kako oni jadni mucenici koji su skroz dole kod Topcidera kupuju, nije mi jasno...Dok se popnes gore do Pinka, ispustis dusu :cry:
 
HeBePoBaTaH_:
slatko volim :)):
znas sta bi ti bilo najunosnije : da otvoris market, prodavnicu ili pekaru u ulici Teodora Drajzera na To je meni palo na pamet :P imao sam neka posla tamo pre godinu dana, a u blizini postoji samo jedna mala uvučena prodavnica. Nigde ne možes ni cigarete da kupiš. Postoji samo jedan problem, u tom kraju nema šanse da dobiješ dozvolu za otvaranje bilo kog objekta. Bolja ideja je da kupi udzericu, kojih ima bar desetak u okolnim ulicama, ili još bolje, da smuva stanarku, nadživi je, i problem je rešen.



i ja sam isla sa drugaricom kod druga u kasarnu u Drajzerovoj, htele smo da mu kupimo nesto od klope, a prodavnice nigde :?
 
Znam jednu devoku sa 800e otvorila butik pre 2 godine sada normalno ima robu vise vrednosti ali tako je pocela i radi i danas nebih da dam 3000e ili vise za nesto i da vrisnem za te pare... Prvo bih probao da li ima vajde...
Ma dobro ajde da ostavimo lovu na stranu sta dobro ide sta se dobro prodaje po vama? Mobilni telefoni, kompjuteri... sta ce doziveti expanziju u prodaji?
 
slatko volim :)):
iluzionista:
slatko volim :)):
znas sta bi ti bilo najunosnije : da otvoris market, prodavnicu ili pekaru u ulici Teodora Drajzera na Dedinju-iznad Topcidera!!! ulica je ogromna, tu je IV gimnazija, kasarna (gde su oni jadni vojnici izginuli) i bolnica za lecenje zavisnosti, a nigde prodavnice NEMA, na toliki narod!!! Ili ispred IV gimnazije trafiku/pekaru/sendvice- brzo bi postao milioner...

Kako nema... :D Ima na vrhu Teodora Drajzera. ;) A blizu je i C market. :lol: Nije valjda da te mrzi da skoknes 500m? :D A pored Pinka ima jos jedna. ;)



ja ne zivim tu, hvala Bogu!!
Pa znas sta, ta ulica je kilometarska, a gde je c market?! skroz gore kod Pinka!!
A ulica prepuna penzionera!! Kako oni jadni mucenici koji su skroz dole kod Topcidera kupuju, nije mi jasno...Dok se popnes gore do Pinka, ispustis dusu :cry:

Bila je tamo svojevremeno jedna Pekabeta... Pri sredini ulice. Ako se ja dobro secam. Bar je bila kad sam ja isao u osnovnu...

Kako je tek onima u Uzickoj. :D Tamo nema ni jedna prodavnica. :lol: Ali, oni bar imaju dobra kola i milione dinara (dolara, evra - sta vec). 8)
 
clan:
Znam jednu devoku sa 800e otvorila butik pre 2 godine sada normalno ima robu vise vrednosti ali tako je pocela i radi i danas nebih da dam 3000e ili vise za nesto i da vrisnem za te pare... Prvo bih probao da li ima vajde...
Ma dobro ajde da ostavimo lovu na stranu sta dobro ide sta se dobro prodaje po vama? Mobilni telefoni, kompjuteri... sta ce doziveti expanziju u prodaji?
Mnogo ti je mali input.
:wink:
Ekspanziju u Srbiji, imaju tradicionalno - pekare i kafane.
Ma, otvori ti lepo striptiz bar i uzivaj :twisted:
 

Back
Top