pomoc....

ne razumem...:
e ljudi zanima me da li je po vama moguce da ako ostanete u nekoj kres konbinaciji sa bivshim dechkom (sa kojim ste bili vishe od godinu dana) moze doci do ponovnog pomirenja...
Unapred hvala.
U kom smislu pomirenja? Jedan drugom da potpisete da ste u vezi?
Meni je to jadno i sama sebi bih se gadila da odradujem sex, eto samo da bi bili u nekom kontaktu sa tim nekim bivsim.
Konkretno - mislim da Ne.
 
ne razumem...:
a da mi smo u kontaktu i ovako...ne samo sex nego mi chesto bez veze poshalje poruku ili me zovne da vidi shta radim, kako sam...
ako ti odgovara-sto da ne.
pa sada sta ce se desiti pusti vreme da pokaze.
i samo da znas da tu nista nije jadno.
uzivaj i srecno. :wink:
 
Hmmm .....pa malo je glupo da te savetujem sta da radis svakako ces postupiti po svome, ali ja licno sam probala tako nesto sa ex tipom i svaki put kada bih spavala sa njim osetila bih se jako prljavo...verovatno zbog toga sto sam znala da nema sanse za pomirenje i sto sam znala da me zove samo zato da bi se kresnuli,(a ja sam ga "kao" jos uvek volela i htela da se pomirimo). Ali to je bilo jakooo davno, sto ne mora da znaci da je i tvoja situacija takva. Srecno! 8)
 
ne razumem...:
a da mi smo u kontaktu i ovako...ne samo sex nego mi chesto bez veze poshalje poruku ili me zovne da vidi shta radim, kako sam...
Imas moje izvinjenje. Shvatila sam da se sve svodi na kako ti napisa kres kombinaciju, ili kako god (zaboravih).. Ako tu ima jos gomila sitnica koje On radi eto tek tako, a ne da bi inicirao sex (a i to kako mozes znati? Mozda samo tvrdi pazar?) I sad posto je odjednom ispalo da i posmatrac sa strane ima previse pitanja, mozda ipak da pustis da se to desava pa ces vec videti gde vodi. Mozda je i on zbunjen, nije siguran sta hoce a sta ne.. Ako ispadne da se sve svede na goli sex, bez sitnih i krupnih paznjica sa njegove strane - moj savet batali ipak
 
Samanth@:
Hmmm .....pa malo je glupo da te savetujem sta da radis svakako ces postupiti po svome, ali ja licno sam probala tako nesto sa ex tipom i svaki put kada bih spavala sa njim osetila bih se jako prljavo...verovatno zbog toga sto sam znala da nema sanse za pomirenje i sto sam znala da me zove samo zato da bi se kresnuli,(a ja sam ga "kao" jos uvek volela i htela da se pomirimo). Ali to je bilo jakooo davno, sto ne mora da znaci da je i tvoja situacija takva. Srecno! 8)

I jel se zavrshilo tako shto je nashao devojku...ja se osecam super nekako posle i imam neki osecaj da cemo zavrshiti zajedno... :) hvala :)
 
inspirion:
Pa tucaj se sa njim ako ti odgovora.Ali te sigurno iskoriscava.Da je on pravi muskarac,on bi odbio.
Nije on dete pa da ne zna da se pomiri sa tobom.
Bas si senzibilna.

Зашто се, кад је секс у питању, увек поставља тако као да ''мушкарац искоришћава жену''?! Као да она не зна шта ради и зашто то ради, и као да она нема никакво задовољство у сексу, него само допушта да буде искоришћена за туђе уживање?!!
 
Hellen:
inspirion:
Pa tucaj se sa njim ako ti odgovora.Ali te sigurno iskoriscava.Da je on pravi muskarac,on bi odbio.
Nije on dete pa da ne zna da se pomiri sa tobom.
Bas si senzibilna.

Зашто се, кад је секс у питању, увек поставља тако као да ''мушкарац искоришћава жену''?! Као да она не зна шта ради и зашто то ради, и као да она нема никакво задовољство у сексу, него само допушта да буде искоришћена за туђе уживање?!!
eto, ti bi bas volela da te iskoristi jedan mladjahni apolon? :wink:
 
ne razumem...:
e ljudi zanima me da li je po vama moguce da ako ostanete u nekoj kres konbinaciji sa bivshim dechkom (sa kojim ste bili vishe od godinu dana) moze doci do ponovnog pomirenja...
Unapred hvala.
Ja bas imam u svom okruzenju isti takav primer, i da - pomirili su se i vencali su se. Naravno, nista ne mora da znaci, ali moguce je.
 
moj muz je imao taj odnos sa bivsom devojkom i njemu je tako bilo zgodno da se ne bi mlatio oko neke nove...a i ona je imala iste motive.posle sam naisla ja pa su prestali(bar ja tako mislim)
 
Pazi ako tebi odgovara samo sex,sto da ne?Ali ako mislis da se pomirite,zar ne mislis da treba o tome da popricate?Zanima me koliko ste dugo u toj semi(sex varjanti)?Ne znam ni sama,ali gledaj ovako:zar si ti jedina devojka sa koju bi mogao da povali kad hoce?Mislim oni imaju uvek "neke tamo" za takve varjante(iz iskustva).Zar ga dovoljno ne poznajes da znas sta misli(mislim godinu dana nije malo da nekog koliko-toliko upoznas)?
 
SINDI:
Hellen:
inspirion:
Pa tucaj se sa njim ako ti odgovora.Ali te sigurno iskoriscava.Da je on pravi muskarac,on bi odbio.
Nije on dete pa da ne zna da se pomiri sa tobom.
Bas si senzibilna.

Зашто се, кад је секс у питању, увек поставља тако као да ''мушкарац искоришћава жену''?! Као да она не зна шта ради и зашто то ради, и као да она нема никакво задовољство у сексу, него само допушта да буде искоришћена за туђе уживање?!!
eto, ti bi bas volela da te iskoristi jedan mladjahni apolon? :wink:

Хе, хе...само ћу се загонетно насмешити! :P
 
On se jako chudno ponasha...Ja sam vec prichala sa njim i bio je kao u fazonu ne,nece da se pomiri, ali s druge strane ponasha se kao da zeli da bude sa mnom...sav je u fazonu ja tebe volim i jao shto si ti slatka i dobra, ali je neshto razocharan u mene pa je kao zato raskinuo...ja ne znam shta da uradim...mislim ok je ovako, ali je lepshe da smo zajedno...mada se nekad ponasha kao da jesmo zajedno i trudi se da mi pomogne kad mi neshto zatreba, da mi bude u blizini (sticajem okolnosti vidjamo se chesto ovako, a onda se ne odvaja od mene i stalno se trudi kao neshto da me pomazi po glavi ili poljubi u chelo, obraz ili me zagrli...i i dalje mi tepa) i ponekad chini neke slatke sitnice...a u prvo vreme me zvao kad se napije i onda se otvori...i dan danas kaze ponekad ma tebe cu da zenim...pre par dana me zvao chisto da izadjemo da se zezamo i to na mesto gde je njegovo drushtvo, ja nisam jer sam imala neshto drugo u planu, onda me kritikuje shto ga nisam zvala sa mnom na dochek ili zbog tako nekih gluposti...posle sexa josh dugo ostanem kod njega, mazi me, pazi onako slatko pricha, pa onda se josh malo zezamo i odveze me kuci da se ne cimam po prevozu. I onda je zakljuchim iz ovoga svega da mozda zeli da se pomiri...ali kad ga pitam on se nasmeshi, ma ne zna on shta hoce.......A da inache to sve traje oko mesec, dva, a pochelo je odmah nakon raskida...UH shto sam zbunjena....
 

Back
Top