Izbacen je novi srpski Tolkien web sajt - 3D dizajn

Đenka:
Cekaj, polako, bice vremena i za diskusije. Ja i reklamiram ovaj sajt da malo diskutuju ljudi o njemu, ovde na forumu:)
 
11.gif


Forum nije mesto za reklamiranje, zato se ostavi ćorava posla pre nego što te opet banuju.


Nego, šta vi ljudi uopšte radite? Mislim, jel u pitanju neki 'game developing', ili šta? Za čega pravite te 3D animacije?
 
Đenka:
Nije to isto. Ovo za Taru je u redu, to je poziv u pomoć, dok se ovaj TC samo reklamira.

Jeste, slažem se da je ovo za taru mnooogo korisnija i bolja stvar, ali moraš priznati da smo to čuli mnoogo puta.
Bilo je to na svakom podforumu i naravno tako se dobija kontra efekat, (više ljudi će da pomisli kako taj poust smara, nego *Hajde da vidim šta mogu da učinim za Taru?*)
 
Ajde Tolkine reci više čime se vi konkretno bavite? Evo ja malo želim da diskutujem o sajtu, jer jeli to je ono što si ti želeo? Međutim ti sada ćutiš ko zaliti kaktus... :?

Tim pokazuješ da si ništa drugo nego najobičniji spamer, koji pokušava da 3D dizajnere 'peca' na svaštari... :roll: I ko će nakon toga uopšte da vas svati ozbiljno?! Mislim da ti sa 3D dizajnom imaš veze isto koliko i ja sa nuklearnom fizikom... :roll:
 
DabaMAN:
Ajde Tolkine reci više čime se vi konkretno bavite? Evo ja malo želim da diskutujem o sajtu, jer jeli to je ono što si ti želeo? Međutim ti sada ćutiš ko zaliti kaktus... :?

Tim pokazuješ da si ništa drugo nego najobičniji spamer, koji pokušava da 3D dizajnere 'peca' na svaštari... :roll: I ko će nakon toga uopšte da vas svati ozbiljno?! Mislim da ti sa 3D dizajnom imaš veze isto koliko i ja sa nuklearnom fizikom... :roll:
Podizanje teme, bato!
 

Back
Top