CKM ili PLAYBOY???

divlja-u-srcu:
A jel'? :? Jel' i to pise u pravilniku? :lol:
Koja si ti svađalica !

Evo mog negativnog mišljenja:
CKM je stvarno za debile. Takoreći nema ozbiljnih, pravih članaka. Sve se svodi na neke z a j e b a n c i j e i lupetanja. Playboy nije loš ali ni nalik pravom. A, neka mi oproste čitaoci Heltha, to je časopis za narcise i hopohondre. Bljak.
Što se lepih devojaka tiče dobri su i CKM i Playboy.
 
Pa i jedan i drugi su bolji od Kosmopolitena ostalih zenskih casopisa, u kojima pise miliarda glupih textova tipa kako zeznuti decka, kako iznarvirati decka, kako naloziti decka ... muskarci drzte se zajedno Playboy i CKM pa i Men's Health treba cuvati!


Zakljucak o ukusima ne treba raspravljati. :lol:
 
Ma kad imas nekoga da s njim provodis vreme ne trebaju ti casopisi za ubijanje istog. A sva tri su po meni bezvezni. CKM je zezanje i cita se prebrzo, cisto bacanje para. PLAYBOY kao drzi neki nivo, ali ja na primer vidim sebe ispod tog nivoa, a i postoji gomila nedeljnih casopisa sa boljim sadrzajima, doduse bez duplerica. MEN'S HEALTH, za koji nisi pitao, ali su ga drugi spomenuli, je samo muska verzija COSMOPOLITENA (bljak). Mozda je CKM i najbolji, ponekad im i uspe da budu duhoviti (ali ipak isuvise retko). Devojke cije slike se objavljuju u prva dva jesu lepe, ali buljenje u te slike opravdavam samo ako se neko nalazi u zatvoru. A one koji bulje u slike iz treceg ne zelim ni da komentarisem.
 
ne ynam ya CKM, ali i PLB i Cosmo imaju svoje dobre i lođe strane.
PLB:
Modni editorijal KATASTROFA, svi likovi su u mraku (osim jednom u sedam mesxeci) pa se moda ni ne vidi, i sve mi je nekako ko barokni portreti.
Hedonisti - uglavnom smarajuće i neinventivno.
Reportaže - od slučaja do slučaja, mahom solidne.
Cice - ma to mi je skroz ok, osim kad su baš baš ružne ko ona plesačica a građevinski inž.
Igrice i muzika 10 plus! Erotska priča, takođe drži nivo (iako je uredniku te rubrike zabranjen ulazak u redakciju zbog seks. uznemiravanja jedne zaposlene)
Cosmo:
Uglavnom na mestu. Kako se opustiti, gde šta ima da se kupi, nove seksi strategije, zabavno. Veliki plus za Cosmo: prvi put sam (u ovom novom broju tog časopisa) pročitala ANTI-silikon tekst. Tipa, šta sve može da vam se desi, šta kažu lekari, psiholozi, praksa...totalno ok i INFORMATIVAN, za razliku od tekstova u L&Z koji su, u stvari, usluge oglašivačima, klinikama za est. hirurgiju.
Niko mene nije pitao, a jel mogu da pljunem L&Z? Mene stvarno sramota kad krenu hejterski da pišu o muškarcima, tipa: nije važno šta ćete im skuvati, važno je da ima MNOGO. Ko da su svinje. To, i oni saveti o kolor doplerima. Sad žene zahtevaju sve po spisku iz L&Z, a ne zanju da se manjim testovima tipa Papa testa može otkloniti sumnja, i da NIJE potrebno izlagati se svim tim sranjima, ako ne postoji osnovana sumnja. Znači, kontraefekat.
Plus, reč urednice je BLJAK! Kaže ona - nemojte ništa da čitate da ne zamarate mozak (okt.broj), samo evo nas, jer mi imamo rešenje za sve vaše probleme!!!
 

Back
Top