Koji je po Vasem misljenju najharizmaticniji znak?:))

Tobruk:
Skorpije, bre skorpije....pun mi ih je .... kalendar ,,, Te misteriozni te ovakvi te onakvi... kad ribi kazes da si skorpija napola si je smuvao k`o da ih je kobra pogledala u oci. Ne dao ti bog da se izlajes da si recimo rak ili nesto tako odmah pocnu da te gledaju sazaljivo ko da ces da im se raspadnes pred ocima...
skorpije misteriozne???
ufff... ne bih se slozila

ja kada cujem da je momak skorpija samo podignem obrvu i otkacim ga... pre nego sto on to uradi meni :lol:
 
Margott:
mushkrac shkorpija je gori od bilo koje zene... uzas... nema veze sa harizmom... to shto znaju da budu sitni prevaranti i shto glupache vole da im igrash klikere sa mozgom, ne znachi da si harizmatichan...


Sta da ti kazem, praksa je pokazala drugacije, to mi je jasno.. pricam o osobama koje NISU imale posla sa gorenavedenima....imaju dobar PR valjda sta li..
 
Tobruk:
Margott:
mushkrac shkorpija je gori od bilo koje zene... uzas... nema veze sa harizmom... to shto znaju da budu sitni prevaranti i shto glupache vole da im igrash klikere sa mozgom, ne znachi da si harizmatichan...


Sta da ti kazem, praksa je pokazala drugacije, to mi je jasno.. pricam o osobama koje NISU imale posla sa gorenavedenima....imaju dobar PR valjda sta li..

poenta je u tome da me je strah da u nekom drustvu zapodenem razgovor na temu astrologije... tu ima vise predrasuda nego da pricamo o rasizmu... zivota mi otkinuo sam kada sam cuo dve ribe kako pricaju o tipovima koje su upoznale: _ on ti je jedna vodolija sa podznakom u ribi... a ova kao sva prenerazena... nista ono visok nizak ovakava onakav nego astro profil pa ti razmisljaj... :wink:
 
katja11:
Ljudi,pobogu,to sto ste tu trebalo bi da znaci da nesto znate,a abeceda astrologije ti kaze da na osnovu znaka nista ne mozes dea naucis!!! Tek natalna karta,velika,sarena natalna karta moze nesto da ti kaze.Pozdrav!Licno mislim da je dosta pitanja tipa koji je znak najpametniji,nejljepsi i slicno!!!

Interesuje me iskustvo ljudi,a ne koji je inace.
 
Nestasna Ameba:
Strelac i Skorpija, ali matorija Skorpija koja je skontala sta hoce u zivotu. Matora Skorpijetina, mislim na one preko 40 godina.
A Strelci forever and ever 8)
PS. Izvinite jednoj Vodoliji/Ovnu :oops:

Iz ugla Vodolije 8) , slazem se za Strelceve i Skorpije, mada dodajem da Skorpije-TINE mogu da budu i zesce ljige (pjuuuk). Ali opet, najharizmaticniji su opet-opet-i-opet Blizanci i uvek Blizanci :D .
 
Moje iskustvo: zenski Blizanci i muski Strelci (i matore Skorpijetine)
Je l' sad u redu?
Iz mog iskustva, muski Blizanci ne da su dvolicne ljige, nego im Skorpije nisu ni pineti. Muski Blizanci jesu simpaticni zato sto su spadala, ali su infantilni do debilnosti. E, sad, ako je to nekome harizmaticno... Ja ipak planiram da budem mama svojoj deci, a ne i svom buducem muzu.
 

Back
Top