CD-ROM Problem

RaiKkonen 911

Aktivan član
Poruka
1.195
Cao, gledao sam neke probleme slicne ovom na forumu ali nijedan nije bas isti, tako da...:
Instalirao sam Win xp, prebacio jedno 50gb na hard preko istog ovog Lg52x-a i onda posle jednog odlaska na one hakerske sajtove za trazenje sifri i serial-a vise ne radi lepo(uopste prakticno).
Skoro sam siguran da je to zbog nekih sranja sto mogu da se zakace po tim sajtovima, ali sam ocistio sa Ad aware-om, pa onda EasyCleaner-om, i onda sa HijackThis alatkom, i skoro sam 100% siguran da nema vise hijacker-a, adwarea i toga.Ali i dalje cdrom ne radi.Ponekad cita, ponekad ne cita, cesto nestaje is My Computera pa moram da idem na Scan for new hardware , nista ne moza da prekopira, i nekako uspe jednom, kao zavrsi, a ustvari to sto je prekopirao ne radi.Ponekad nece ni da cita .Doduse, instalirao sam drajver sa Logitech cd-a, ali to je sve sto je radilo poslednjih par dana.
p.s.Komp je nov, sve je fino povezano(proverio), jednom sam isao uninstal pa pokrenuo Windows.Ne znam sta vise da mu radim.
Imate li kakav predlog?
 
Jednostavno... imas najgori cd rom ikada proizveden(mislim da sam nekada imao neki siemensov rezac koji bi po kvalitetu bio rame uz rame s tvojim citacem) taj LG 52x ne treba kupovati ni u ludilu totalno su nepouzdani i nepredvidljivi kao sto si primetio radi radi i onda nista... Ako ti je racunar pod garancijom idi i lepo zameni za neki Lite on ili doplati za rezac takodje Lite on. Trebace ti puno srece jer je sada situacija sa optickim uredjajima uzasna i jednostavno nema kvalitetnog ni citaca ni pisaca na trzistu (izuzimam plextor-e i pioneer 108D).
 
Uzeo sam ga za 16 evra kad je crk'o teac 540e. :lol:
Planirao sam u ponedeljak sa uzmem neki combo i taman u lg da trpam sve ove krs cdeove i da ga koristim za prerezivanje.Ali kad ovaj ne radi...
Ali sve mi se cini da ovom lg-ju jos nije vreme...
 
fortunteller:
Jednostavno... imas najgori cd rom ikada proizveden(mislim da sam nekada imao neki siemensov rezac koji bi po kvalitetu bio rame uz rame s tvojim citacem) taj LG 52x ne treba kupovati ni u ludilu totalno su nepouzdani i nepredvidljivi kao sto si primetio radi radi i onda nista... Ako ti je racunar pod garancijom idi i lepo zameni za neki Lite on ili doplati za rezac takodje Lite on. Trebace ti puno srece jer je sada situacija sa optickim uredjajima uzasna i jednostavno nema kvalitetnog ni citaca ni pisaca na trzistu (izuzimam plextor-e i pioneer 108D).
Ajde molim vas suždržite se od ovakvih nestručnih izjava, jer očigledno je da čovek ima najverovatnije neki problem sa virusom, i da nije stvar u samom CD čitaču.
 

Back
Top