Čestitka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gigule

Poznat
Poruka
7.262
ne bih da bude neprimereno forumu kao što je ovaj ali verujem da se i ljudi koji diskutuju na teme iz politke (ponekad) opuste i kako je ovo vreme u kome se razmenjuju želje za sreću i uspeh u novoj godini,eto da svima na ovom forumu poželim sve najbolje!
 
Hvala! Pridruzujem se cestitki i takodje svima, koji zalutaju na krstaricu, zelim srecnu novu 2005-u godinu!



a_nova_godina_006_pozadine.net.jpg
 
Е стварно је време да и ви, политичари, на дан - два закопате ратне секире и живите сложно.

СРЕЋНА НОВА ГОДИНА!!!
 
gigule:
ne bih da bude neprimereno forumu kao što je ovaj ali verujem da se i ljudi koji diskutuju na teme iz politke (ponekad) opuste i kako je ovo vreme u kome se razmenjuju želje za sreću i uspeh u novoj godini,eto da svima na ovom forumu poželim sve najbolje!

dodajem još i
neka vam sledeća 2006. bude bolja nego ova ...

pozdrav!
 
Idi bre gigule
poceo da citam i gledam 2005 i ne verujem i tek onda vidim datum :D

Da se pridruzim cestitkama,zelim vam sve ono sto sami sebi zelite :)
(mislim..samo pozitivno,za slucaj da ima neki mazohista :) )
 
Бл:
До нове године има још 20 дана , а до БОЖИЋА 15 , шта честитате????

И ја се питам шта их је спопало... поготово што већина честита "2005."... то је изгледа штос... :confused:

п.с. могу да се опкладим да 99% учесника УОПШТЕ И НЕ ЗНА ШТА СЕ ТО СЛАВИ
НА ДАН КОЈИ СЕ ЗОВЕ "НОВА ГОДИНА" - КАЛЕНДАР СЕ СИГУРНО НЕ
СЛАВИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Elvin:
srećna nova godina,svima koji koriste gregorijanski kalendar....:D

А Ти паметњаковићу изгледа СЛАВИШ КАЛЕНДАР ??? Јбт.... боље сазнај шта то славиш без обзира КОЈИ је календар у питању... тупсоне... никад од Тебе политичар бити неће јер си искључив и недоказан... :wink: :wink: :wink:
 
Elvin:
pa čestitao bih i onima koji koriste julijanski,al' u dogledno vreme,vidiš da se mixajlo malopre uvredio....
ne žalim da se svađam sa tobom na ovoj temi...na čast ti te reči...uopšte čini mi se da ću morati da počnem da koristim ignore listu,obilato,il' da prestanem da postujem ovde...drugo solucija je pametnija, razmisliću kojem ću se carstvu privoleti...

Извини, није ми била намера да Те увредим, само хтедох да Те наведем да сазнаш ШТА СЕ ТО СЛАВИ 31.ДЕЦЕМБРА УВЕЧЕ... и то 2005. година после Исуса Христоса... али Ти очигледно то не желиш да знаш... ОК... 8-)
 
tema je stara ali sada je obnovljena
pošto nekima smeta a ne bih da nervira pošto je pre godinu dana otvorena u najboljoj nameri ...
molim moda da je zatvori...


niste u stanju da ispoštujete ni toliko malo ... mogli ste jednostavno da ne ulazite na ovu temu i tako izbegnete pisanje glupavih komentara na benignoj temi koja je POTPUNO APOLITIČNA i koja se zove čestitka...
nema u vašim srcima ni malo dobrote ...takvi ste ljudi ali to vaš problem... čak i ovde bi da se svađate... pitam se, da li se umorite ponekad od mržnje i svađa? ili živite od toga? ne znam i ne interesuje me...pitanje je retoričko.

jomini, zakljčaj ovo ... sahrani je ... obriši, najbolje je.
hvala.
 
gigule:
tema je stara ali sada je obnovljena
pošto nekima smeta a ne bih da nervira pošto je pre godinu dana otvorena u najboljoj nameri ...
molim moda da je zatvori...


niste u stanju da ispoštujete ni toliko malo ... mogli ste jednostavno da ne ulazite na ovu temu i tako izbegnete pisanje glupavih komentara na benignoj temi koja je POTPUNO APOLITIČNA i koja se zove čestitka...
nema u vašim srcima ni malo dobrote ...takvi ste ljudi ali to vaš problem... čak i ovde bi da se svađate... pitam se, da li se umorite ponekad od mržnje i svađa? ili živite od toga? ne znam i ne interesuje me...pitanje je retoričko.

jomini, zakljčaj ovo ... sahrani je ... obriši, najbolje je.
hvala.
Ili da nekima sredim da umesto ''Registrovani korisnik'' stoji ''Banned''?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top