Problem sa mikrofonom ... Pomoc oko podesavanja

....uh ja imam slican problem....ne znam gde bi mogla da podesim jacinu tona
na kompu, kad pricam preko skajpa, jedva me cuju...mikrofon je u sklopu kamere,
doduse imam i slusalce koje bi koristila kad bih znala kako to da podesim..ako
ima neko, ko je voljan sve lepo da mi objasni..bila bih mu bas zahvalna...:hvala:
 
Hmm...neću znati napamet tačno da ti objasnim, kod mene je Win7 trenutno...

Control Panel - Sound and Audio properties (ovako nešto, ne znam sad napamet) - kartica Audio.

Ovako treba da dobiješ:

screenshot-01-sounds-and-audio-devices-properties.gif


Zatim idi na "Volume" u okviru Sound recording, treba da dobiješ ovo:

winxp_017.jpg


Na onom dijelu gdje je "Microphone" idi na dugme Advanced i označi "Microphone boost"

Uff, nezgodno je ovako...
 
Не, Mic Boost не треба чекирати, јер обично прави више проблема него што помаже.

Сам Skype програм има у себи опције за тестирање и подешавање звучних својстава (микрофона, слушалица, звучника). Кликнути на Call > Audio settings у главном менију и дечекирати ставку... Automatically adjust microphone settings и ручно померити слајдер за јачину микрофона (појачати). Затим, причајући у микрофон, проверити да ли скала реагује (зелене цртице). Такође, обратити пажњу, који уређај је изабран за подразумевани уређај и што се микрофона тиче а и звучника.

 
prijatelj koji ima WIN 7 uzeo je ovaj set za komunikaciju preko Skype http://winwin.rs/-multimedia-kit-canyon-cp2g.66.html?productId=17783
uspeo je da instalra kameru ali niti se slusalice cuju niti mikrofon radi. ja sam pokusao da mu pomognem ali posto ja koristim WIN XP meni je podesavanje u WIN7
dodatni problem na stranu to sto se slusalice i mic ne reaguju. Nemu su ukluceni zvucnici ali i kad iscupa zvucnike, nema nikakvih rezultata, U kom grmu lezi zec ?
 

Back
Top