KLOPA

ja volim kad moj muzic pravi meso-bilo kakvo!
volim pecenje!
volim paradajz salatu
volim slatkise-sve sve sve
volim piletinu sa slaninicom u slatkoj pavlaci s pireom!!!
 
mmm,pica je ostvarenje mojih najvecih fantazija.
odmah iza-pire krompir i snicle. jaooo, kad se setim karadjordjeve snicle, pocne da mi curi voda iz usta...
voliiim i pomfrit iz meka, kao i prazan ciz.
slatkisi:beze torta(znate, ono zadovoljstvo sa lesnicima i slagom), milku na 1001 nacin, praline, noblice/toto umocene u caj
 
SINDI:
Hellen:
SINDI:
looodica:
Shta najvishe volite da jedete od hrane,kolaca i votja :?:

Hrana:Devojachki san :P
Kolac:Plazma torta
Votje:Bananu :wink:

ej , super...eto pravim ti sutra devojacki san, pa svrati.. :wink:

What is ''девојачки сан''? Моје асоцијације на то баш и нису везане за клопу... :oops:

e bre komsinice, mojne me razocaravas-karadjordjeva snicla :wink: - znas ono-red snisla pa red sunka pa red kajmak ili sir, pa umotas, pa u prezle pa przis...i da bude sto vece!!!
e to ti ti je devojacki san 8)

:lol: :lol: :lol:
Svaka cast,a mozesh da mi pravish kad budem doshla :?: :P :wink:
 
NJAM!!!

3.gif
 
Hrana: Sve, ali bukvalno sve (dobro, mozda malkice preterujem). Pravi sam gurman. Ali, nikad ne bi odbila porciju Meka ili Cezar salate u "Dorijan Greju".
Slatko: Uuuu, my favourtie subject. Pa, ima neka torta sa glazurom, i mnogo je dobra, i teshka ja za pravljenje. Moja baka pravi dosta kolacha. :D Volim i one milkine, nove one male, shto je reklama sa dabrovima.
Voce: Takodje sve, ali na prvom mestu su kivi, banane, jagode...
I LOVE IT ALL!!!!!!
 
Sto se mene tice jedem sve sto ide na 4 noge a nije sto,sve sto leti a nije avion,sve sto plovi a nije brod...a ponekad i neku salatu kad me riba natera posto je ona onaj...vegetarijanac:?
Sto se pica tice pijem uglavnom vocne sokove sto se sokova tice a od alkohola pivo,vino,pomalo rakiju kad dovatim,likere razne i koktele skoro sve!
 

Back
Top