Sta zena najvise voli u sex-u?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Interesantna tema, ali zar mislis da ce bilo koja dama primiti bilo kakvu nagradu od neznanca ?(registruj se pa mozda nekome i nesto poklonis :roll: )

A odgovor na tvoje pitanje je :
Dame najvise vole kada mi nigde ne zurimo.Kad sve onako polako , kad imamo vremena za njih i kada ne zurimo da uradimo ono sto mi ustvari mislimo da je najvaznije ... ili sto bi nas drug Djoka rekao : If you want a be real gentleman , just take it easy and very slowly :wink: :lol:
 
Stari Lisac:
Dame najvise vole kada mi nigde ne zurimo.Kad sve onako polako , kad imamo vremena za njih i kada ne zurimo da uradimo ono sto mi ustvari mislimo da je najvaznije ... :wink: :lol:

Eh, stari lisac. Lepo si ovo definisao. Skidam kapu.

Iskreno, par puta sam probao da napišem ovde nešto, ali uvek sam pre slanja odustao, znajući da nije to ono pravo.
Ali ovo što si ti napisao je srž suštine !
 
Milojko Vasic:
Stari Lisac:
Dame najvise vole kada mi nigde ne zurimo.Kad sve onako polako , kad imamo vremena za njih i kada ne zurimo da uradimo ono sto mi ustvari mislimo da je najvaznije ... :wink: :lol:

Eh, stari lisac. Lepo si ovo definisao. Skidam kapu.

Iskreno, par puta sam probao da napišem ovde nešto, ali uvek sam pre slanja odustao, znajući da nije to ono pravo.
Ali ovo što si ti napisao je srž suštine !

:wink: Thanks Milojko :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top