Kako protiv bana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tutankamon

Početnik
Poruka
23
Kako da se doskoci nekako moderatorima i adminima kada nas banuju. Da li oni banuju IP adresu ili sta. Kako da se komp zakamuflira pa da ga oni ne prepoznaju.

Bilo bi lepo kad bi nam admin ovog foruma objasnio a mi obecavamo da znanje necemo zloupotrebljavati na krstarici. :roll: :D :lol:
 
ban.gif
 
Ima jedna velika tajna:

Nemoj da budes nepristojan pa nece ni moderator da ti zabrani pristup, tj. da te banuje. Takodje zaboravi na trazenje ili nudjenje pomoci u vezi nelegalnih stvari, tacno plasiraj postove na odgovarajuce podforume, i nikad nece niko da te banuje.
 
Tutankamon:
Kako da se doskoci nekako moderatorima i adminima kada nas banuju. Da li oni banuju IP adresu ili sta. Kako da se komp zakamuflira pa da ga oni ne prepoznaju.

Bilo bi lepo kad bi nam admin ovog foruma objasnio a mi obecavamo da znanje necemo zloupotrebljavati na krstarici. :roll: :D :lol:
Ovamo kazes da hoces da znas kako da se "doskoci" moderatorima, a odmah zatim ako ti kazu, da to neces upotrebiti? :) Pa sta ce ti onda, samo si radoznao?

Eeee, ako ti kaze, mora da te ubije :)
Samo budi ok, pa ce sve biti u redu, niko te nece banovati.
 
Možeš neke banovati, ali oni se i dalje vraćaju na forum. Kao gosti ili se jednostavno ponovo registruju. Recimo najpoznatiji spamer na forumu je 'Tolkien cult', i šta njega sprečava da se ponovo registruje kao 'TC'? Ništa. Eno ga opet širi spam po forumu... šljam jedan spamerski. :evil:
 
Ne necu biti bezobrazan ovde. Ima nekiu forum inostrani neznam kako se zove gde sam banovan. Ali nemogu da dobijem opciju da se ponovo registrujem. Nekako zapamti me i cim hocu da ucem on kaze da sam banovan. I to je to. Ovde znam da tih problema nema. Nije mi cilj da pravimpizdarije nego samo da se vratim na taj neki forum.

Eto
 
A sta ako je u pitanju IP adresa.... Posto sam obrisao i cookies i internet history?????

Kako da promenim ip adresu ili je zamaskiram :?:

U stvari nije IP adresa... Instalirao sam Operu i sa istog kompa sam usao. No nesmem se registrovati jer ce mi banovati i Operu. E sad . Posto i opera pristupa sa iste IP adrese onda nije IP. Dakle nesto u browseru. Ali sta. Izbrisao sve a opet banovan?
 
DabaMAN:
Ja mislim da te ne mogu banovati po IP adresi, već samo po nicku...

U stvari nije IP adresa... Instalirao sam Operu i sa istog kompa sam usao. No nesmem se registrovati jer ce mi banovati i Operu. E sad . Posto i opera pristupa sa iste IP adrese onda nije IP. Dakle nesto u browseru. Ali sta. Izbrisao sve a opet banovan?
 
ja sam admin na jednom forumu i mogu da banujem po nicku, IPu ili kukijima...
e sad forum nije phpBB proizvodnje, već je polu-domaća radinost

rešenje za nick:
napraviti novog usera

rešenje za IP:
postoje serveri koji kao uslugu nude prusmeravanje preko njih

rešenje za cookie:
obrisati ih
 
@Tutankamon:
Da li sva ova tvoja interesovanja na ovoj temi imaju veze sa onom koju si upravo postavio na ovom forumu (zelis da "zezas" drugara)?
Ovakve spodobe me dovode do ludila.
Nije mi jasno zasto ti neko uopste odgovara, kad ocigledno nemas pojma sta hoces i to sto hoces, hoces da primenis da nekom naudis.
Radi nesto pametno, lakse ce ti biti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top