uno problemo sa cd-romo... ( :

Odmah sam znao, eventualno zato jer sam i imao Teacove proizvode - 540E čitač i W540E rezač.
Kada sam kupio rezač taj model je glasio za jednog od tada najboljih i najhvaljenijih, ali nakon dve-tri godine prestali su raditi i jedan i drugi. Čitač sam od sebe više nije hteo da učita ništa, a rezač je prilikom snimanja usporavao i ubrzavao i bufer je stalno padao na nulu. U servisu su mi rekli da je popravak nemoguć i da im je jednostavno istekao 'rok trajanja', a eto uopšte nisu bili mnogo stari.

Nakon toga sam shvatio da je i običan 'narodni' LG-ovom rezač i čitač daleko bolje rešenje od tog Teac-ovog sran*a.
 
DabaMAN:
Odmah sam znao, eventualno zato jer sam i imao Teacove proizvode - 540E čitač i W540E rezač.

Nakon toga sam shvatio da je i običan 'narodni' LG-ovom rezač i čitač daleko bolje rešenje od tog Teac-ovog sran*a.
ma, da... ja imam Teac 40x i Teac 4/4/32 - oba kupljena par dana nakon sto su se pojavili na trzistu... oba i dan-danas rade savrseno... a LG nikada nece napraviti takav CD! :roll:

~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Da, uživaj dok možeš... ja i dalje stojim iza izjave da su njihovi modeli najgori što postoje.
Uzmi samo na primer modele od W548 (rezač) i 552E (čitač) koji koriste u stvari LG tehnologiju, jer je te godine (kraj 2002.) Teac odlučio da izvrši vlasničku transakciju sa LG-om. Recimo Teacovi rezači su umesto njihove 'burn-proof' tehnologije počeli koristiti tkz. 'flextra link' inače zastupljen kod LG-a. Takođe Teacovih 8MB buffera zamenjeno je sa 2MB ("LG standard"). Tako da je LG ovim itekako profitirao i očigledno je da poseduje bolje čitače/rezače.

Ti teacovi stari modeli su blago rečeno očajni, i meni nepada na pamet više da uzimam ništa od njih.

@Absonic
Koji model imaš?
 
Кулиража:
dr_Bora:
Greška ! LG nije krš živi...
...LG je krš mrtvi( daj mu da ripuje audio CD . . .plakanje ... nov LG 52X misli da je reprodukcija audia ustvari reprodukcija jittera ... pa zato pravi i do 100 000 grešaka na prosečnom CD-u ! )
Eee, ova ti je dobra.
@Absonic
ako je samo CDRW, a ne COMBO, onda nije moguce ni pomoci trikova.
Ali pazi fora je da pusta onaj cd iz Total Filma, a nece neki drugi DVD.
 
ma onaj W540E je imao neke probleme sa mehanikom...
ja sam ga imao 2 godine i jedan dan sam hteo da izvadim CD iz njega, pritisnem ja dugme a on se otvori 2cm i stane...
razšrafim ga, izvadim cd, bacim u djure i kupim neki LG 52x24x52x koji i sad radi, samo sam pored njega stavio i ASUS DRW-1604P koji čita i reže SVE (osim dvd-rama, a čita i dosta oštećene dvdove)
 

Back
Top