SREĆNA NOVA GODINA...

Espanol

Poznat
Poruka
8.305
...svim vernim članovima foruma. Dobro zdravlje i puno ljubavi trebaće nam svima, ostalo će da stigne. I pošto smo na automobilizmu, neka Vas to što vozite dobro služi i neka nam gorivo bude jeftinije. Siguran sam da ćemo se i u Novoj godini ovako dobro zabavljati, razmenjivati iskustva i učiti nove stvari...
 
...Ja zelim mir u svetu...Cek, cek, to mi je tekst za drugu priliku (Boze zdravlja) - aha, evo ga:...Dragi moji rumenjaci, opozicionari i slucajni prolaznici, neka vas prate mir, sloga, zdravlje i sreca u nastupajucoj!...Sta ljubav?...To kanda vec imate, pogledajte malo bolje oko sebe...Derani jedni... :wink: ...Vasa nana
 
Espanol:
...svim vernim članovima foruma. Dobro zdravlje i puno ljubavi trebaće nam svima, ostalo će da stigne. I pošto smo na automobilizmu, neka Vas to što vozite dobro služi i neka nam gorivo bude jeftinije. Siguran sam da ćemo se i u Novoj godini ovako dobro zabavljati, razmenjivati iskustva i učiti nove stvari...
Neka ga bude i neka bude kvalitetnije a cena neka ostane takva kakva je sad, a plate m(nogo)alo da skoce srecna nova godina svima i zelim vam da se sto manje (ako je moguce nikako) druzite sa policijom :wink: 8)
 
product_4256_50b73dc33baa4_large.jpg


Сrećaн tи Noви годina - ДАJ NEКИ DИNAR xD
 

Back
Top