Savezna vlada daje garancije da se Seselj brani sa slobode

crni djordje

Primećen član
Poruka
846
Pre neki dan cuh putem sredstava javnog informisanja da je Savezna vlada na celu sa predednikom S.Marovicem dala Haskom tribunalu garancije da se Vojislav Seselj pusti da se brani sa slobode.Par dana pre toga u javnost je procurela informacija da je na Fruskoj gori odrzan tajni sastanak rukovodstva Demokratske stranke na kome je odluceno da vlada mora pasti i da ce se izbori odrzati na prolece.U medjuvremenu je iz DS iskljucen C.Jovanovic ali nikada nije bio glasniji nego u zadnje vreme.On se pojavljuje u medijima,pljuje po DS,pljuje po vladi,kaze da se DS mora vratiti svojim izvornim principima...
Nema nista od toga.Znate li sta ce se desiti ako Seselja puste da se brani sa slobode?Srpska vlast ce opet posle ko zna koliko puta upotrebiti najjaceg dzokera za miniranje izbora,opet ce se radikali busati,pljuvati po svima i opet uzeti oko 30 procenata glasova.Pazite,samo sa Seseljom ce imati taj procenat jer je rejting radikala u stalnom padu od kada su se zavrsili izbori.
Sta se to u stvari desava na Srpskoj poilitickoj sceni?Pa ponovo sukob Istoka i Zapada,Ruske i Zapadnoevropske struje,ruskog DSS potpomognutom SRS i Zapadno evropskog DS.
A sta je sa Srbijom,sa obicnim gradjanima?Ponova stagnacija,ogromni troskovi novih izbora i tapkanje u mestu!Definitivno niko ali bas niko od odasnjih politicara nije normalan ili su svi oni zli,pohlepni i ne znam sta sve jos.Nemam reci!!!
A videcete,ovo ce se sigurno desiti,pustice onu budalu da opet odradi prljav posao za"bracu"Ruse.
Vec sam rekao i dalje stojim iza toga treba nam novi politicki pokret koji ce raditi za dobrobit SVIH gradjana Srbije i vratiti Srbiju na mesto koje joj pripada na medjunarodnoj sceni.Znaci pokret umnih ljudi,valjda ih jos uvek ovde ima.Skloniti sve stetocine,i da se konacno okrenemo samima sebi i svojim interesima.Nema vise vremena za gubljenje.
Znaci Kostunicu u manastir,Tadica za manekena Prvog maja iz Pirota,Draskovica u sanatorijum,Seselja u Batajnicu da vodi mesnu zajednicu...Tamo ce biti mnogo korisniji.Ostali nisu ni vredni pomena.
Z I V E L A
S R B I J A!!!!!!!!
 
crni djordje:
Pazite,samo sa Seseljom ce imati taj procenat jer je rejting radikala u stalnom padu od kada su se zavrsili izbori.

Babi se snilo što je babi milo! :lol:

Prema istraživanjima javnog mnenja svih agencija koje se tim bave, rejting SRS nije ni malo opao posle predsedničkih izbora. SRS je i dalje na vrhu sa DS-om, razlika je nekih par procenta, na nivou statističke greške. Kad se uzme u obzir da su te agencije uvek do sad "krale" nekoliko procenata od SRS-a, a dodavale nekoj od "demokratskih" stranaka, jasno je koja je stranka najpopularnija u Srbiji.

crni djordje:
pustice onu budalu da opet odradi prljav posao za"bracu" Ruse.
:

Omalovažavanje i vređanje živih i mrtvih političara ili javnih ličnosti predstavlja kršenje pravilnika Foruma Internet Krstarice.
Neću ti odgovoriti istom merom, jer je i to zabranjeno, ali se nadam da će moderator da odradi svoj posao na vreme.

Dalje, zašto Šešelj ne bi trebalo da bude pušten da se brani sa slobode? Pa on ispunjava sve uslove za to - sam se, dobrovoljno, predao, nije pravio nikakve probleme, Vlada je dala svoje garancije za njega...

Meni je jasno da biste vi, zlonamernici, želeli da on tamo sedi bez suđenja još nekoliko miliona godina, ali to je samo vaša zloba, ne postoje pravni razlozi za to. Osim toga, radikali su pokazali da se sasvim lepo snalaze i bez Šešelja - osvojili su gradsku vlast u N. Sadu, u mnogim drugim gradovima vladaju u koalicijama, u B. Palanci, na primer, sa Mađarima. Veoma tesno su izgubili Beograd i mesto predsednika Srbije, najjača su poslanička grupa u Skupštini Srbije.... Ne brinite vi za radikale, nama sasvim lepo ide. Vi to dobro znate, zato tako podlo i gnusno lažete o nama....

Ovo dalje što si pisao o nekakvim prljavim poslovima koje neko treba da odradi za Ruse... nema blage veze ni sa čim, nije vredno komentara...
 
Đenka:
crni djordje:
Pazite,samo sa Seseljom ce imati taj procenat jer je rejting radikala u stalnom padu od kada su se zavrsili izbori.

Babi se snilo što je babi milo! :lol:

Prema istraživanjima javnog mnenja svih agencija koje se tim bave, rejting SRS nije ni malo opao posle predsedničkih izbora. SRS je i dalje na vrhu sa DS-om, razlika je nekih par procenta, na nivou statističke greške. Kad se uzme u obzir da su te agencije uvek do sad "krale" nekoliko procenata od SRS-a, a dodavale nekoj od "demokratskih" stranaka, jasno je koja je stranka najpopularnija u Srbiji.

crni djordje:
pustice onu budalu da opet odradi prljav posao za"bracu" Ruse.
:

Omalovažavanje i vređanje živih i mrtvih političara ili javnih ličnosti predstavlja kršenje pravilnika Foruma Internet Krstarice.
Neću ti odgovoriti istom merom, jer je i to zabranjeno, ali se nadam da će moderator da odradi svoj posao na vreme.

Dalje, zašto Šešelj ne bi trebalo da bude pušten da se brani sa slobode? Pa on ispunjava sve uslove za to - sam se, dobrovoljno, predao, nije pravio nikakve probleme, Vlada je dala svoje garancije za njega...

Meni je jasno da biste vi, zlonamernici, želeli da on tamo sedi bez suđenja još nekoliko miliona godina, ali to je samo vaša zloba, ne postoje pravni razlozi za to. Osim toga, radikali su pokazali da se sasvim lepo snalaze i bez Šešelja - osvojili su gradsku vlast u N. Sadu, u mnogim drugim gradovima vladaju u koalicijama, u B. Palanci, na primer, sa Mađarima. Veoma tesno su izgubili Beograd i mesto predsednika Srbije, najjača su poslanička grupa u Skupštini Srbije.... Ne brinite vi za radikale, nama sasvim lepo ide. Vi to dobro znate, zato tako podlo i gnusno lažete o nama....

Ovo dalje što si pisao o nekakvim prljavim poslovima koje neko treba da odradi za Ruse... nema blage veze ni sa čim, nije vredno komentara...
Ne znam da li se secas ali bilo je neko glasanje 98 godine(mozda si ti tada bio jos maloletan}pa je gospodin Seselj ubedljivo porazio kandidata SPS Z.Lilica jos u prvom krugu predsednickih izbora.Ali Sloba je varao,krao pa je doslo i do drugog kruga u kome je iza zatvorenih vrata postignut dogovor sa Seseljom da se socijalistima prepusti izborna pobeda za mesto predsednika vlade.Seselj je pion a njegova stranka je tu da zbunjuje narod.
Tvoja stranka tacno gadja na nazalost jednu verliku populaciju u Srbiji,populaciju polupismenih ljudi,novopecenih biznismena,imaoca tezgi na pijacama itd...E pa nije Srbija buvlja pijaca veruj mi,i necete od Beograda napraviti selendru.U Novom Sadu ste pobedili zahvaljujuci onim jadnim srbima kojima su u strahu velike oci,u strahu od novih podela,od novih granica.Vi ste izmanipulisali tim ljudima,vasa stranka je stranka po potrebi.
Zalim te ako stvarno stojis iza tvojih reci,
Srbija je uvek bila lider u kulturi i u pismenosti na Balkanu.Sa vama cemo se pribliziti Albaniji na kulturnom nivou.
 
Prvo, više od milion ljudi nazivaš polupismenima, a ne vidiš svoju polupismenost. Pogledaj malo svoj poslednji post, vrvi od pravopisnih grešaka. Ja sam ih pri prvom čitanju uočio čak 14. Treba li da ti ih pokažem? Ako već želiš da druge prozivaš po pitanju pismenosti, trebalo bi da sam budeš iznadprosečno pismen, a ne ispodprosečno, kao što je slučaj.
Pravi si "demokrata", nema šta! Svoje nedostatke pripisuješ drugima i još ih zato napadaš?

Što se tiče nekakvog dogovora između socijalista i Šešelja, 1998., to je poznata laž iz kuhinje DS-a. Nikakvog dogovora nije bilo. Tačno je da je Šešelj tada dobio više glasova od Milutinovića, ali to nije mogao da dokaže, budući da SRS nije imala svoje kontrolore na Kosovu i Metohiji. Šta je trebalo da uradi? Da izvede narod na ulice? Da okrene Srbe protiv Srba? Nema te vlasti zbog koje bi SRS prolivala srpsku krv, ni na ulicama, ni bilo gde. To je "posao" vas "demokrata".

Treće, žališ mene, simpatizera najmoćnije i napopularnije partije u Srbiji? :lol:
Bolje žali sebe, jer opcija za koju se ti zalažeš ni nema političku partiju da je zastupa. Hvala Bogu! :lol:

Četvrto, ne znaš da li sam 1998. bio punoletan? Nije mi jasno - da li je u pitanju tvoja sposobnost da računaš ili da se informišeš pravovremeno? :lol:
 
Vec sam rekao i dalje stojim iza toga treba nam novi politicki pokret koji ce raditi za dobrobit SVIH gradjana Srbije i vratiti Srbiju na mesto koje joj pripada na medjunarodnoj sceni.Znaci pokret umnih ljudi,valjda ih jos uvek ovde ima.Skloniti sve stetocine,i da se konacno okrenemo samima sebi i svojim interesima.Nema vise vremena za gubljenje.
eh Crni potpuno se slažem sa tobom...ali čini mi se lakše je reći nego uraditi...živi bili pa videli...
pozz
 
crni djordje:
Đenka:
crni djordje:
Pazite,samo sa Seseljom ce imati taj procenat jer je rejting radikala u stalnom padu od kada su se zavrsili izbori.

Babi se snilo što je babi milo! :lol:

Prema istraživanjima javnog mnenja svih agencija koje se tim bave, rejting SRS nije ni malo opao posle predsedničkih izbora. SRS je i dalje na vrhu sa DS-om, razlika je nekih par procenta, na nivou statističke greške. Kad se uzme u obzir da su te agencije uvek do sad "krale" nekoliko procenata od SRS-a, a dodavale nekoj od "demokratskih" stranaka, jasno je koja je stranka najpopularnija u Srbiji.

crni djordje:
pustice onu budalu da opet odradi prljav posao za"bracu" Ruse.
:

Omalovažavanje i vređanje živih i mrtvih političara ili javnih ličnosti predstavlja kršenje pravilnika Foruma Internet Krstarice.
Neću ti odgovoriti istom merom, jer je i to zabranjeno, ali se nadam da će moderator da odradi svoj posao na vreme.

Dalje, zašto Šešelj ne bi trebalo da bude pušten da se brani sa slobode? Pa on ispunjava sve uslove za to - sam se, dobrovoljno, predao, nije pravio nikakve probleme, Vlada je dala svoje garancije za njega...

Meni je jasno da biste vi, zlonamernici, želeli da on tamo sedi bez suđenja još nekoliko miliona godina, ali to je samo vaša zloba, ne postoje pravni razlozi za to. Osim toga, radikali su pokazali da se sasvim lepo snalaze i bez Šešelja - osvojili su gradsku vlast u N. Sadu, u mnogim drugim gradovima vladaju u koalicijama, u B. Palanci, na primer, sa Mađarima. Veoma tesno su izgubili Beograd i mesto predsednika Srbije, najjača su poslanička grupa u Skupštini Srbije.... Ne brinite vi za radikale, nama sasvim lepo ide. Vi to dobro znate, zato tako podlo i gnusno lažete o nama....

Ovo dalje što si pisao o nekakvim prljavim poslovima koje neko treba da odradi za Ruse... nema blage veze ni sa čim, nije vredno komentara...
Ne znam da li se secas ali bilo je neko glasanje 98 godine(mozda si ti tada bio jos maloletan}pa je gospodin Seselj ubedljivo porazio kandidata SPS Z.Lilica jos u prvom krugu predsednickih izbora.Ali Sloba je varao,krao pa je doslo i do drugog kruga u kome je iza zatvorenih vrata postignut dogovor sa Seseljom da se socijalistima prepusti izborna pobeda za mesto predsednika vlade.Seselj je pion a njegova stranka je tu da zbunjuje narod.
Tvoja stranka tacno gadja na nazalost jednu verliku populaciju u Srbiji,populaciju polupismenih ljudi,novopecenih biznismena,imaoca tezgi na pijacama itd...E pa nije Srbija buvlja pijaca veruj mi,i necete od Beograda napraviti selendru.U Novom Sadu ste pobedili zahvaljujuci onim jadnim srbima kojima su u strahu velike oci,u strahu od novih podela,od novih granica.Vi ste izmanipulisali tim ljudima,vasa stranka je stranka po potrebi.
Zalim te ako stvarno stojis iza tvojih reci,
Srbija je uvek bila lider u kulturi i u pismenosti na Balkanu.Sa vama cemo se pribliziti Albaniji na kulturnom nivou.
Ja ne znam da li je Seselj jos uvek politicar ili samo neko ko je u zatvoru
 

Back
Top