problem sa inbox-om u outlook express-u

*misutka*

Aktivan član
Poruka
1.107
Molim za pomoć !!! Pretraživala sam neke teme ali nisam našla odgovor.Zaboravila sam šifru za pristup mail-u na yahoo. Posle identifikacije pomoću podataka sa registracije, piše da će mi poslati šifru na alternativnu adresu(ptt.yu), koju još nisam instalirala. Kad sam pozvala korisnički servis svog provajdera, vrlo neljubazno i na brzinu mi je objašnjeno(nismo svi stručnjaci, pa ne kapiramo za 3 sekunde šta treba da radimo)kako da otvorim u outlook express-u account, da bih aktivirala adresu koju mi je pošta dala. Nekako se ja snadjem sa onim pop3 i slično, ali sad nastaje problem .Poruke mogu da šaljem(neće svaki put da odu, ali ipak odu), a nikako ne mogu da ih primim.Frka mi je jer bih što pre da mi stigne ta šifra sa yahoo-a, i da mogu da se vratim iz outlook-a u svoje staro sanduče. Kad hoću da otvorim inbox, pojavljuje se teks:Errors...Your server has unexpectedly terminated the connection. Possible causes for this include server problems, network........Razumem ja tekst, ali ne kapiram o čemu se radi i u čemu je problem. Šta da radim, ali molim vas razumljivim rečnikom. Hvala
 
Pa ako ti je baš toliko hitno, konektuj se na net preko PTT-a, otiđi na njihov sajt i posluži se WEBMAIL servisom.

Inače, ako možeš da šalješ, a ne možeš da primaš poštu, znači da ti nije dostupan njihov POP3 server.
Pogledaj da li si ispravno napisala adresu incomming POP3 servera. Koliko se ja sećam, bio je pop3.ptt.yu
(nemoj da izostaviš tačke, ili da ih greškom zameniš zarezima). Takođe je potrebno da se upiše i lozinka.
 

Back
Top