Potrebna identifikacija:)

Jesi cula za Google ?
****
Warez P2P Client is a spyware-free new generation P2P file-sharing program. Our client utilizes the latest network and file-sharing technology to deliver a better performance than any other file-sharing network at present. Warez P2P Client is packed with features and written with one of the most simple graphical user interfaces out there, and you will quickly discover why so many people are choosing Warez P2P Client as their new file-sharing home. Search and download your favorite music and video files shared by other users on the free peer-to-peer network. Warez' advanced queuing system and multisource swarmed downloads allow you to get what you want in the shortest amount of time. Warez can enhance your file-sharing experience, thanks to its built-in audio/video player with full playlist support.

Version 2.5 contains many new features, massively improved download speeds, IP protection features and support for Service Pack 2.
******
:)
 
mmm.com.mk:
:D :D :D :D :D
Srce moje, sve sam i ja to nasla na download.com, medjutim mene je interesovalo misljenje vase, tj. nekog ko je to koristio i kako se snasao :D
Zato sam i pitala, inace sam to i ja nasla :)
Ok srce, samo pitam :)
Inace kloni se tih stvarcica, navucices takve probleme, da te niko ovde nece moci izleciti.
BTW - iz kog si dela Makedonije? Putujem januara u Grcku kolima, pa mozda popijemo kaficu negde usput da se odmorim pre nastavka (naravno, podrazumeva se i tvoj suprug prisutan :)) ?
 
Taman posla, seksualne konotacije! :(
Nikada nisam bio za virtualnu varijantu upoznavanja :)

Ozbiljno sam predlozio kaficu, bez ikakve zadnje misli, zao mi je sto si pomislila pogresno. Izvinjavam se ako sam stvorio takav utisak.
I inace cu se naci sa jednim drugarom iz Prilepa dok budem prolazio, pa mi pade i ti na pamet, nista vise.
Ni dok sam mladji bio, nisam koristio te "fazone".
Ako sam te uvredio, izvini.
Ok, samo cu protutnjati pored Skopja.

Sto se tice P2P, ne koristim te programe, moji klinci su ih jedno vreme koristili za razmenu muzike i filmova, dok provideri nisu provalili ogroman traffic (ustvari i oni su bili opomenuti od nekih inostranih kompanija, pa su blokirali neke svoje korisnike)

U to vreme su veselo zapatili "krdo" virusa, spyware-a, i ostale gamadi, pa sam morao da njihove racunare "izolujem" od mojih racunara na kojima radim u kucnoj mrezi.
Toliko o mojim "iskustvima sa P2P softverom.

Pozdrav i - nema ljutis? :D
 
Ma kakvi ljutis!
U stvari to je neki program koji mi treba da bih pokrenula neke stvarcice o kojima je zabranjeno pisati ovde, tj. neke brojeve koji otvaraju neke programe i nesto sto se zove precica... iako rekao bi agent orange: prekom prece, naokolo blize :D !
Inace nemam nameru da razmenjujem stosta, jer se ne bavim time cak i kad imam vremena...
A sto se tice kafice, moze, salim se o konotacijama...
 
Da ne otvaram novu temu...
Znaš li ti, mmm.com.mk, jesu li neke makedonske ZABAVNJAČKE grupe obrađivale makedonske narodne pesme? Ono, kao ruski Balagan Limited, ako si čula, pevaju stare narodne pesme u zabavnjačkom fazonu...
Čini mi se da su Leb i Sol obradili "Biljana platno beleše", je li bilo još takvih slučajeva? Je l neko obradio "Makedonsko devojče"? Mislim, nuzički...
:lol:
 
Jedno cudo zabavnjackih, kako bi ti rekao grupa, su obradjivale narodne pesme, uostalom to je ethno, Sintezis, String Forces, Dautovski kvartet, Vlatko Stefanocski i Miroslav Tadic... i jos lom njih...
A Makedonsko devojce nije narodna pesma, mislim tradicionalna, to je autorska pesma...
Sta te jos interesuje procitaj na www.mmm.com.mk
 

Back
Top