Zeljko Vasic u Tremi...

Ma sta tu ima da se ne razume.... razumevanje samo po sebi podrazumeva iskljucenje nerazumevanja a posto je nerazumevanje suprotnost razumevanja ono onda predstavlja njegovu drugu stranu i samim tim postaje razumevanje ... ako razumete sta hocu da vas urazumim da razumete ....tj. iskorenim nerazumevanje...
 
PALACINKA:
Ti si konacno prso a i vi ostali mi niste jasni! ALO BRE! septembar je tek na polovini! Sto se ne dogovaramo gde ce ko na letovanje... ja kontam da zapalim u Ljoret na 10 dana.
ne znam da li znas da u Ljuretu postoji mala kolonija limanaca ????? ja sam ih slucajno upoznala na plazi pre puno godina, tako sto se limanci medjusobno prepoznaju, gde god da se nadju !!! :lol: :grin: :-o
 
GoldenLady:
Da mi je neko rekao da ljudi u sred leta znaju gde ce na docek nove godine...
Ili nisam razumela...pricamo o 01. 01. 2005?!?!

Pa da li ste vi pogledali datum kad sam stavila ovu temu??? PROSLOG DECEMBRA! Pa ko uopste prica o tome gde ce za SLEDECI docek...
Ma nebitno... Samo ne morate bas tako da pljujete, mislim gde je tu kultura?!
Zasto bi kome smetalo sto se ja 'palim' na nekog... Bozeeee....
 
A ovaj... ja nešto razmišljam kuda na skijanje i kuda za 01.maj ... ne znam nisam pametan... gde peva Željko Vasić ?:lol:

Ma ne smeta njima samo je malo neobično ove starije devojke to javno ne ispoljavaju pa im je malo neprijatno što ti "poplavu napravi" za Željkom Vasićem .
Ako se pališ i na Joksimovića proveri dobro da nisi ti "Lovac na Željka"
 

Back
Top