Sta kuvamo DANAS 2.deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja danas pravila mlade krompirice i snicle,sopsku salatu i rolat sa marmeladom onaj brzinski,evo i slicice
attachment.php

jo ja ovaj pojedem ceo u trku:rumenko: nema torte koju volim više od ovog rolata:heart:
 
Ne da kuvam nego se vec skuvano pojelo :)
A bilo je mladih krompirica sa posiranim sniclama -sveza salata zabranjena -
tako da je pala cvekla .
A od juce vec strada lenja pita sa jabukama i orasima , nemam slicicu
mozda drugi put .
 
Čorba od kelerabe,pečena piletina,salata od paradajza
i pekla sam hleb sa krompirom,lanenim semenkama i malo integralnog brašna
(ne volim kupovni i već danima ne jedem hleb,ima jedan koji volim ali treba da pređem 20-tak km da bi ga kupila :confused:)


img12501280x853.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam celo pre podne brala grašak, pa kada sam došla sa njive, na brzaka ispohovala belo ćureće i tikvice. I napravila salatu od krastavaca, domaćih, sa moje njive, bez bakterija. :D

Nego, da vas pitam. Da li ste probale u kesu za pečenje da stavite sa mesom i neko drugo povrće sem krompira i šargarepe? Ako jeste, koje, i kakvo je bilo za jesti?
 
  • Podržavam
Reactions: Em.
Ja sam celo pre podne brala grašak, pa kada sam došla sa njive, na brzaka ispohovala belo ćureće i tikvice. I napravila salatu od krastavaca, domaćih, sa moje njive, bez bakterija. :D

Nego, da vas pitam. Da li ste probale u kesu za pečenje da stavite sa mesom i neko drugo povrće sem krompira i šargarepe? Ako jeste, koje, i kakvo je bilo za jesti?

Ja turala svašta, i paprike i tikvice i ...mislim da sam turala i one zamrznute mešavine...šta god imam. Mislim da jedino nisam stavljala pečurke, čini mi se da njima treba znatno manje vremena od mesa, mada i meso u kesi bude brzo gotovo :confused:
Sve je imalo normalan ukus.
E, jedino brokoli nije valjao, al' ne zbog ukusa, nego zato što mu se ošuri "cvet", lepše mi je kad se kuva.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top