Sta kuvamo DANAS 2.deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisam se ja ni testirala na to
eto jos bolje
mozes se opustiti vi sad izlazite iz prvog trimestra, gotova je organogeneza, sad opustenije mnogo sve :))))

ma da bre, samo jos jednom da se testiram sl nedelje, ladno sam uzela 3 uputa od dr za toxo : S
2 iskoristila ostao treci, tuga jedna kako se covek istraumira, ko kreten

nego, danas bio pasulj, predobar, rasturih se
 
moze draga,al da ga dobijem u mrtvosanom stanju
inace moj tata stano zeza kako me je mama do 12 godine ucila da se pilici prave u fabrici,da to nema veze sa zivim bicima,da se ne bih mnogo potresla :)
:rotf: ma ima da ih skljokam prvo o patos pa ih tebi šaljem...:rotf:
Talentovana bolje me pozovi na slavu ,ne volem golace...mislim puzeve:zper: E nisam ti rekla da sam te gledala na teleVIZIJU,pre par meseci na PRVOJ;)
:rumenka: pa nisam znala da sam baš tolko poznataaaaaaa...:rumenka:
o čemu je bila emisija..jel o onom dečaku????

i na slavu se ne zove...izvolte na tam...:kpozdrav:
 
da,ona divna prica.Bravo za decu koja su pokazala da su mnogo bolji ljudi od nas

e to je moj razred koji upravo za nekih 20-ak dana treba da maturira...:zaljubljena:
imali smo mi par akcija,što za tog dečaka,što za neke još druge...ali malo mesto,pa se ne exponiramo tako kao ovi iz velikih gradova....
nama je dosta da mi znamo koliko smo uradili za druge....
ljubi ih razredna..zaista su izuzetna generacija...:heart:
 
moze draga,al da ga dobijem u mrtvosanom stanju
inace moj tata stano zeza kako me je mama do 12 godine ucila da se pilici prave u fabrici,da to nema veze sa zivim bicima,da se ne bih mnogo potresla :)
Старија од две моје млађе сестре је једном видела, са својих око 5 година, како баба музе краву и након тога није хтела ни кап млека.
Бар годину дана смо је убеђивали да није видела то што је видела и да се млеко заправо прави у фабрици као кока кола(прво смо морали да је убедимо да се и кока кола прави фабрички)док се поново није наканила да се дохвати млека!
Исто тако већина мојих другара који су били Новосађани у средњој ЕТШ(око пола разреда) сматрала је да кокошка дневно снесе од 5-20 јаја!!!!
:eek:
Иначе немој сад неко да не зна, коке кад су у пуној сезони ношења, на пријатној температури и са довољно квалитетне клопе, снесу отприлике око 5, врло ретко 6 јаја у недељу дана.
 
Preterana, odgovara ti nik. Nisi valjda sve te kolače pravila odjednom? Osim ako je za slavu, onda može, tj. mora. I šamrolne. To skoro niko više ne pravi. Čak ni moja mama!

Nisam, nema se bas toliko vremena. Mada laki su za pravljenje, sem oko breskvica i zutog fila za oblandu ima malo vise posla. Kolaci su za slavu sutra, mada cesto je tako jer volimo slatko.
Samrolne volem :zaljubljena:
 
ja breskvice najviše volim
možda i ne, al sam ih mnogo volela onda kad sam ih jela, pre valdja 20 godina =)))
i figaro isto, ako je to taj žuti fil za oblandu

i sad sam skuvala neki kineski žele od nekih kao smokvi, daj bože da se stegne al mi nešto sumnjivo
 
216418b0631e698463923c0e6d7242d3_view_l.jpg


žućenica

Samo kuvani krompir preko da se upari, malo limuna i to je - to!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top