Sta kuvamo DANAS 2.deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Симпатичан је Рудолф иако је геј.
Преферирам његове фаширане шницле са скушом и живим јајетом или хамбургер који му се распао у тигању, он каже да се дешава..
А онај Талијан геј са мамом, који спремају неку сиротињску пасту? Тај је цар. Мама му дошла у посету лол Ма, емисија је шит, рецепти су кењ и све у свему није лоше да се види колико је наша кухиња доминантна у односу на сиротињска јела и оскудну кухињу ЕУ.
 
Ја бих рекао да су слаби је кромпир-пире основа свих јела у 99% случајева што не би дозволио себи ни један кувар да га приказују на Тв. Кувари су професионалци и цењени, не може мени као неко, а ја имам жицу за "кување" да прода рецепт са прженом скушом-пасираним-кромпиром-кило лука и живим јајетом умешаним у пржено месо, што је апсолутно нелогично, па све то у презле и поховано - као рецепт. Свака наша домаћица која зна да кува могла би да га опали варјачом са обичним ћуфтама у сосу са истим, на пример кром. пиреом или пиринчем као додатком. Јела у 24 Кујна су јефтин експрес-ресторан и цео концепт емисије је и замишљен као прављење једноставних и брзих јела...Рудолф прави излгледа страва посластице, врло сложене, али му не дају места у емисији, само фаст-фуд својим рукама..ајмо кромпир пире за 10 минута лол...

Кад смо код кромпира, почео млади кромпир, видех у пролазу кроз Каленац.
Иако му цена није ниска, сад је најбољи - пун витамина Ц и вреди сваку пару.
А Руди геј нек дрнда пире на ТВ-у колико оће...не бих га гледао да не излеће из ТВ-а по цео дан и ноћ, има га више него предизборних спотова.
 
Danas...

tortilje iz rerne...

Picture 510.jpg


i gomboce...ove prve su sa sljivama,a ove druge sa pekmezom od kajsija...

Picture 512.jpg
 
није лоше да се види колико је наша кухиња доминантна у односу на сиротињска јела и оскудну кухињу ЕУ.
i meni je ovo palo na pamet.
oni su sirotinja što se sastojaka tiče... al znaju upakovati
po mrvu svega... ili u italijanskom slučaju - tjestenina i paradajz osnova svakog jela
i naribaju mrvu sira
velike li nauke
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top