Da li ima u ovoj drzavi neko ko zna sta prodaje

NICS

Iskusan
Poruka
5.705
Elem, kupio sam SAMSUNG SCG-X100 tako pise ako su me slagali i ja lazem vas je*** svaki cas. Kupio pa sta e pa nije pa sta nego je problem, kako sam odlucio da ovaj put koristim sve raspolozive opcije koje taj model ima (platio 220€ pre dva meseca) GPRS, MMS i ostalo ukapirao sam da postoji i kabel nije i neka pamet ali ispostavilo se da i jeste, kada sam kupio a kupio sam.
SVI "prodavci" koji toboze prodaju opremu ne mogu da se dogvore jedno glupo logicno pitanje. Da li postoji kabel za SAMSUNG X100 (USB Data kabel) naravno sa programom i opisom programa kako se podesava i kako da telefon ukapira program.
Jer prilikom prikljucivanja kompa i mobila detektuje O.K. samo sto ne mogu nikako da programski uspostavim vezu sa telefoncicem, program ko program ima tri dela za slike, phone book i muziku i jedan kao neka konekvcija za internet sto me zdravoo jako zaje***a jer trazi das upisem user password i ostale podatke koje neznam za sta sluze a takozvani "prodavci" nemaju pojma o cemu pricam pa sam poceo i Engleski valda ce me razumeti ali ni tu nisam nigde stigao.
Zakljucak: KO IMA KABEL ILI ISTI PROGRAM NEKA SE JAVI DA OBJASNI KAKO SE USPOSTAVLA KOMUNIKACIJA
 
Prijatelju nije vljda da si taj telefon platio 220 eura jedino ako nemislimo na isti.Kad si ga kupio?
pogledaj na http://www.mobilnisvet.com/mobilni/266/Samsung/X100
Da li je to taj ako jest onda je** ga sad kosta 115-120 eura.
Ako je to taj neko te zezce ZAJE**. Video sam da gosti sajta pisu o kablu za taj telefon i kako radi.
Ako nije to taj telefon nadji ga na sajtu tu ces dobiti najvise informacija.
PS> javi sta si uradio
 

Back
Top