Da li mozete...

Dovla

Elita
Poruka
16.644
...bez TV-a i koliko dugo. Ja sam do skoro ziveo u stanu i imao sam TV u sobi i gledao sam ga cesto. Sad sam se preselio taj TV je uzela sestra u svoju sobu tako da ja u svojoj sobi nemam TV i uopste mi ne nedostaje potpuno normalno zivim bez TV-a jedino gledam filmove na DVD-u ali to se valjda razlikuje od TV-a zar ne? :wink:
 
VisionOfDisorder:
ja ga i ne palim.
Ja ga ne gasim
ni sada nisam sigurna šta na daljincu znači dugme off :?

4 TVa koja imamo u kući, ja sam dobila onaj najmalji, antikvitet skoro (salim se, *Mali je odličan) :)

Volim da gledam DVDove, i sviđa mi se što sada nisu toliko skupi, kao što je to bio slučaj ranije (mada koliko se razumem, cena prvo bude visoka, pa niska, pa opet kreće da raste, ali videćemo -bukvalno) :wink:
 
Nemam svoju sobu (jos uvek,trebalo bi naprolece :x )al nama je u dnevnoj uvek upaljen. Gledam obicno filmove na Dvx ih nemam bas mnogo.....Nikada nisam bila filmofil,al sad sam kao i sva normalna deca shvatila da samo tako mogu da ubijem vreme. Kad nema nikoga na netu kao sada... :(
 
I meni sestra uzela TV pa sam se odvikla gledanja....mislim ''odvikla'' a i ranije ga nisam nešto mnogo gledala. Sad kako kad ako se zadesi nešto interesantno kad ga upalim odgledam ako ne onda.....by.
 
Mogu jako dugo. Kad mi se stari tv pokvario dugo ga nisam imao i odvikao sam se od toga. Sada mogu maksimalno 20ak minuta da sedim ispred i nekako se brzo smorim :)
Nerviraju me i reklame i losa slika pa ako nesto i gledam, gledam preko compa.
 
tv mi u 95% slucajeva sluzi za pracenje sportskih prenosa...
dok za koju godinu i to ne pocnem da gledam preko neta... :)

ko sto i vecina skrenu paznju...
mozda bi bolje pitanje bilo koliko dugo bismo mogli bez tv-a i net-a... ;)
 
Vidim da većina forumaša nisu baš neki zavisnici od TV-a. Nisam ni ja.

Do sad sam gledao jedino "Belu lađu", znači manje od sat vremena TV-a nedeljno. A sad kad je gotova treća sezona, do jeseni neću ni toliko. Osim ako me nešto u međuvremenu ne zainteresuje.

Treba da naglasim da mi u kući nemamo ni kablovsku ni satelitsku, samo ovih desetak programa što se hvataju običnom antentom, pa čak ni njih nemamo sve; SOS kanal je pun snega, Enter uopšte ne možemo da uhvatimo. Već godinama pokušavam da nagovorim moje da uvedemo kablovsku, ali mrka kapa :thumbdown:

Više volim da gledam filmove i serije na kompu (skidane s neta, naravno). Prosto više volim da gledam ono što ja želim, znači ono što mi se gleda, i kad mi se gleda, to pustim, a ne ono što je predviđeno TV programom i u vreme kad je predviđeno.
 
Nekada ga ne palim danima.
Uglavnom skinem sa neta sta mi treba,jedino kad vidim u programu nesto zanimljivo,odgledam.
Gledam one naucne programe exporer,history,national geographic.
Da nemam te programe,ne bi mi ni trebao tv.
 

Back
Top