Kakav je to taxi Wiki?

ako su mogli politicari da voze taxi B92 zasto ne bi mogle i prostitutke...? :wink:
p.s... mislim da to nije taxi udruzenje vec samo jedno vozilo (beli suzuki swift)... i ja sam nacuo o razlicitim nivoima usluge 8) ... nista, provozaj se pa nam javi kako je bilo :D :wink:
 
underwater:
ako su mogli politicari da voze taxi B92 zasto ne bi mogle i prostitutke...? :wink:
p.s... mislim da to nije taxi udruzenje vec samo jedno vozilo (beli suzuki swift)... i ja sam nacuo o razlicitim nivoima usluge 8) ... nista, provozaj se pa nam javi kako je bilo :D :wink:
Ovo prvi put cujem.O cemu je rec :roll:
 
milost:
underwater:
ako su mogli politicari da voze taxi B92 zasto ne bi mogle i prostitutke...? :wink:
p.s... mislim da to nije taxi udruzenje vec samo jedno vozilo (beli suzuki swift)... i ja sam nacuo o razlicitim nivoima usluge 8) ... nista, provozaj se pa nam javi kako je bilo :D :wink:
Ovo prvi put cujem.O cemu je rec :roll:
To je kao neki taxi koji vozi neka prostitutka, pa ako hoces odradi te a ako ne nemoras, samo ne znam koliko je to sve tacno.
 
Pera_Zdera:
U Anja, sta tvoj... ja te bre kontao kao finu, kulturnu devojku. A mani one, ne mozes im doakati kote se ko ludi, mozda se i danas jedan rodio. Ima ih ko komaraca.

Ja i jesam fina i kulturna, ali sa nekima mozes komunicirati samo jezikom koji oni razumeju.

Sto se mene tice, ta diskusija je zavrsena...
 

Back
Top