CRNA SVILA~ CIPKA&GOTHICA...

DARK1TALISMAN

Obećava
Poruka
80
Obozavam crnu cipku,a pogotovo Gothic trip kod devojaka mada to bas i nije presudno.Za mene je svakako krajnji izazov ako devojka zaista zna da istakne sav seksipil koji poseduje na krajnje zanimljiv i uzbudljiv nacin.Naravno promatrajuci mnoge teme koje su ovde postavljene vidim da su i cuvene crne carape nezaobilazne :twisted:Svakako moram priznati,ovo ce se mnogima ciniti kao stereotip :wink:,da je taj divni delic zenske svakodnevnice za mene zapravo najuzbudljiviji i najlepsi deo njihove garderobe.Ja se zaista izvinjavam ali to jednostavno moram priznati!Po meni sama njihova lepota nikako nedopire samo od para divnih nogu ili njihovog tela, vec smatram da takodje dobrim svojim delom zna proisteci i iz tog cuvenog "crnog vela tajanstvenosti" uz pomoc koga nam se odredjene dame na tako vrlo vest nacin znaju prikazati u nekom mnogo zanimljivijem svetlu.Svakako ce mnogi od vas reci:"Pa dobro,nista novo",na ovu moju tvrdnju, ali svi mi isuvise dobro znamo kakav je osecaj videti zenu koja ume da u potpunosti izmami svu nasu znatizelju i paznju uz pomoc tih divnih "stvarcica" :wink:Elem,CRNE SVILENE CARAPE,CIPKA-MA JOOOJ...OBOZAVAM ZENSKE OSOBE KOJE SHVATAJU I ZNAJU DA OSETE I ISKORISTE CARI TIH STVARI :!:Sta ima bolje od precizno iskoriscene tajanstvenosti, kontrolisanog a opet mozda ujedno i provokativnog poziva na ispitivanje cula i otkrivanje skrivenog,naravno u onoj meri u kojoj to dama zeli da vam otkrije i dozvoli.:?:SVAKO BI TREBAO IOLE BITI SVESTAN DA SVE U OVOM NASEM ZIVOTU ZAPRAVO DOLAZI OD NEKE SAMO NAMA ZNANE STRASTI!!! NIKO,kazem apsolutno NIKO,me ne moze ubediti da je svaki drhtaj,svaki dodir isti kada je u pitanju gola koza ili crna svila :!:Slazem se da su ukusi definitivno razliciti ali ovo je moj trip koji zelim da podelim sa vama :wink:
 
nisu isti...svila ima drugachiju texturu...
"gothic" je skroz ok...ako gotivish OVO
storm.jpg


meni je ti bash heavy...ta koza i te fore...
znash...tu ne moze da se pricha o senzibilitetu....
jednostavno-regular te vishe ne radi....
WICKEEEEEEEEEEEEEEED!!!!
 
A sa tim "gothic" stilom ide i dominacija? Tu se nisi izjasnio iako se cini kao da su to dve totalno povezane stvari... Vidis, psiholoski gledano: njena moc dominacije nad tobom je veca, ako izgleda opasno. 8) A "gothica" jeste opasna. :)

Dobro. Mozda moja pretpostavka ne pije vodu... Ali ako volis tajanstvenost i "gothic" look, pretpostavio bih da si submisivan. Mozda latentno, a mozda vec i jesi isprobao i tu stranu medalje.

Eto, moja bivsa se palila na te fazone sa kozom, vezivanjem i time... Ali mi to nismo nikad probali... Mene to tada nije privlacilo. Kad smo vec kod toga... Ona je bila prikriveni mazohista. Cak je u jednom periodu pokusala da me naljuti kako bih ja postao agresivan (odbijanje seksa, poljubaca, vidjanja - bez ikakvog razloga). Znam da ce se ovde naci neki moralista koji ce reci: mozda ovo, mozda ono... Ali ako nikada niste bili sa mazohistom, ne znate o cemu pricate...

Dakle, ko je mazohista... Neko sa losim zivotnim iskustvima, obicno iz porodice koja je imala mnogo problema. Verovatno je bilo i zlostavljanja ili nasilja... Pa i alkoholizma (najcesce oca). Ovakve osobe traze dominantnog partnera koji ce ih porobiti i (do odredjene mere) muciti na nacin koji su navikle da budu tretirane u porodici... Znaci one ocekuju da budes agresivan i da im govoris da nista ne vrede, da ih vredjas, pa cak i da ih udaras... Ako to ne uradis, one ulaze u strategiju "navlacenja na bes". Ucinice sve da te naljute kako bi ti pokazao svoju agresivnost...

I ova moja je to pokusala, ali ti me je uspela samo da me ohladi... Uskoro smo prekinuli.

Mada, kad sam kasnije razmisljao: submisivni partneri su otvoreni na uticaje... Ako udjes u to, njih mozes oblikovati po svojoj volji. Na primer, mozes napraviti licnu kurvicu. :twisted: No, ja i dalje nisam u tom fazonu. Mada, moram da priznam da ponekad mastam o tome... Zagolicala mi je paznju.

Tako da devojka koju nadjes, ako fura taj fazon, verovatno ce pokusati da te porobi i napravi od tebe licnog roba. Pa, ako volis - izvoli. 8)
 
DARK1TALISMAN:
O TOME I PRICHAM :wink:"She Sells Senctuary",stho bi stari dobri the Cult rekao.Slazem se u potpunosti sa tobom.
NOOOO!.....
to je bila ironija...
ali mlooogo volem

With the fire from the fireworks up above me
With a gun for a lover and a shot for the pain at hand
You run for cover in the temple of love
You run for another but still the same
For the wind will blow my name across this land

In the temple of love you hide together
Believing pain and fear outside
But someone near you rides the weather
And the tears he cried will rain on walls
As wide as lovers eyes

In the temple of love: shine like thunder
In the temple of love: cry like rain
In the temple of love: hear my calling
In the temple of love: hear my name

And the devil in black dress watches over
My guardian angel walks away
Life is short and love is always over in the morning
Black wind come carry me far away

With the sunlight died and night above me
With a gun for a lover and a shot for the pain inside
You run for cover in the temple of love
You run for another it’s all the same
For the wind will blow and throw your walls aside

With the fire from the fireworks up above
With a gun for a lover and a shot for the pain
You run for cover in the temple of love
I shine like thunder cry like rain
And the temple grows old and strong
But the wind blows longer cold and long
And the temple of love will fall before
This black wind calls my name to you no more

In the black sky thunder sweeping
Underground and over water
Sounds of crying weeping will not save
Your faith for bricks and dreams for mortar
All your prayers must seem as nothing
Ninety-six below the wave
When stone is dust and only air remains

In the temple of love: shine like thunder
In the temple of love: cry like rain
In the temple of love: hear the calling
And the temple of love is falling
Down

In the temple of love: shine like thunder
In the temple of love: cry like rain
In the temple of love: hear my calling
In the temple of love: hear my name

In the black sky thunder sweeping
Underground and over water
Sounds of crying weeping will not save
Your faith for bricks and dreams for mortar
All your prayers must seem as nothing
Ninety-six below the wave
When stone is dust and only air remains
The only haven you can trust

And the devil in black dress watches over
My guardian angel walks away
Life is short and love is always over in the morning
Black wind come carry me far away

With the fire from the fireworks up above
With a gun for a lover and a shot for the pain you

You run for cover in the temple of love
I shine like thunder cry like rain
And the temple grows old and strong
But the wind blows longer cold and long
And the temple of love will fall before
This black wind calls my name to you no more

In the temple of love you hide together
Believing pain and fear outside
But someone near you rides the weather
And the tears he cried will rain on walls
As wide as lovers eyes

In the temple of love: shine like thunder
In the temple of love: cry like rain
In the temple of love: hear my calling
And the temple of love is falling
Down
 
goodday:
@ iluzionista...
ne vidim shta ima loshe u takvim devojkama...
svaki mazohista svog BAMBOLU! nadje....
nije to loshe...loshe je za tebe..

Ne kazem da je loshe. :lol: Samo, 'ebi ga... Tada jos nisam ni pomisljao ni na sta slicno... Niti sada razmisljam o tome... Vise mi se svidja ideja menjanja uloga i nezalazenja toliko duboko u tu oblast... Nekako nemam bas neku zelju za ulazak u S&M krugove... Kazu da je BG S&M scena mracna da mracnija ne moze biti. :roll:

A sto se tice nje... Ma, mislim da se posle vratila bivsem... On njoj je vise odgovarao... Bas to sto kazes: svaki bich nadje svoju guzicu. 8)
 
E... Znas sta ti je jos tu syebano... S&M i Gay scena su jako bliske u BGu... E, sad ako zelis da ulazis u sexualno podzemlje grada, verujem da ce se naci neko na forumu ko ce te uputiti... Samo podzemlje je podzemlje... Tako da se verovatno kriju...
 
Imao. 8)

Pazi, i dalje govorim o bivsoj... Njen najbolji ortak je bio gay radio reporter koji je duboko zagrizao u tu scenu... Tako da sam uspeo da cujem neke stvari iz prve ruke. Prvo shto je rekao, kad se ona raspitivala o S&M sceni kod nas, bilo je: "Zayebi to... Oni su bolesni... Ne zelis da ulazis u to..." :lol:

Tako, ako te interesuje taj svet... :lol: Moze nesto da se sredi. 8)
 
iluzionista:
A sa tim "gothic" stilom ide i dominacija? Tu se nisi izjasnio iako se cini kao da su to dve totalno povezane stvari... Vidis, psiholoski gledano: njena moc dominacije nad tobom je veca, ako izgleda opasno. 8) A "gothica" jeste opasna. :)

Dobro. Mozda moja pretpostavka ne pije vodu... Ali ako volis tajanstvenost i "gothic" look, pretpostavio bih da si submisivan. Mozda latentno, a mozda vec i jesi isprobao i tu stranu medalje.

Eto, moja bivsa se palila na te fazone sa kozom, vezivanjem i time... Ali mi to nismo nikad probali... Mene to tada nije privlacilo. Kad smo vec kod toga... Ona je bila prikriveni mazohista. Cak je u jednom periodu pokusala da me naljuti kako bih ja postao agresivan (odbijanje seksa, poljubaca, vidjanja - bez ikakvog razloga). Znam da ce se ovde naci neki moralista koji ce reci: mozda ovo, mozda ono... Ali ako nikada niste bili sa mazohistom, ne znate o cemu pricate...

Dakle, ko je mazohista... Neko sa losim zivotnim iskustvima, obicno iz porodice koja je imala mnogo problema. Verovatno je bilo i zlostavljanja ili nasilja... Pa i alkoholizma (najcesce oca). Ovakve osobe traze dominantnog partnera koji ce ih porobiti i (do odredjene mere) muciti na nacin koji su navikle da budu tretirane u porodici... Znaci one ocekuju da budes agresivan i da im govoris da nista ne vrede, da ih vredjas, pa cak i da ih udaras... Ako to ne uradis, one ulaze u strategiju "navlacenja na bes". Ucinice sve da te naljute kako bi ti pokazao svoju agresivnost...

I ova moja je to pokusala, ali ti me je uspela samo da me ohladi... Uskoro smo prekinuli.

Mada, kad sam kasnije razmisljao: submisivni partneri su otvoreni na uticaje... Ako udjes u to, njih mozes oblikovati po svojoj volji. Na primer, mozes napraviti licnu kurvicu. :twisted: No, ja i dalje nisam u tom fazonu. Mada, moram da priznam da ponekad mastam o tome... Zagolicala mi je paznju.

Tako da devojka koju nadjes, ako fura taj fazon, verovatno ce pokusati da te porobi i napravi od tebe licnog roba. Pa, ako volis - izvoli. 8)
Hej,covek!Svakako da si po pitanju nekih stvari u pravu ali mozda si donekle postao plen neke "ILUZIJE" 8)Mora se priznati da u svakome od nas lezi delic SM-a ali poenta moje price je malo drugacija.Dominantna zenka,hmm,to je vrlo zanimljivo!?Prvenstveno sam hteo istaci zensku seksipilnost sto se tice tripa crne svile i chipke-Kapis :?:Ja licno smatram da ljudi skloni tom tripu nisu bas uvek "uvrnuti" mada sigurno ima slucajeva za krajnje psihijatrijsko posmatranje,a to je njihov problem,zar ne :?: :twisted:Ovde se radi o otkrivanju,pomeranju granica,igri zavodjenja i sl.Cesto klasicne stvari i svakodnevnica znaju da smore i divno je kada se nadju dvoje mastovitih ljudi koji zele nesto sasvim novo 8)Na stranu maske i bicevi mada respektujem svaciji ukus,smatram da su "predigra i maskarada" neizostavni deo recepta za uzbudjenje.Naravno pod uslovom da je u pitanju samo malo golicanje maste,a ne nekekva krajnje bolesna fantazija.Elem,nego gde ono stadosmo narode...ah,da,ta Bozanstvena krajnje izazovna crna svila i chipka :!: :twisted:
 

Back
Top