vreme ubija strast?

SINDI:
Hellen:
SINDI:
politewhitelady:
Da li je pravilo da ako si duze u vezi (4,5 godina),i ako je ta veza emotivno OK,volite se, postujete, nezni ste, razumete se,.......strast nestaje? :(
apsolutno ne...vreme nije bitno...bitan je kvalitet...intenzitet...koliko radis na vezi...

...Предухитрила си ме! :wink:
he, he, he...da i ja jednom :lol:
Kako? Ako vidjas nekog svaki dan, znas ga u sitna crevca i on tebe,video te je u svim varijantama i ti njega......Sta je tu uzbudljivo? Malo sam ocajna...........
 
[quote="politewhitelady

Kako? Ako vidjas nekog svaki dan, znas ga u sitna crevca i on tebe,video te je u svim varijantama i ti njega......Sta je tu uzbudljivo? Malo sam ocajna...........[/quote]

upotrebi mastu!
npr.ukinite sex...ono sto najvise ubija strast je osecaj da ti je neko nadohvat ruke, nema izazova, vatre...zar ne?
istocnjaci su po tom pitanju mnogo pametniji od nas...sto je suzdrzavanje vece, to je i uzitak veci...promeni lokaciju, stil, zavedi ga...zakazite sastanak na nekom mestu kao da se ne poznajete...
ima toliko toga...jedino i on mora to da hoce, i da je svestan da ni strast ni ljubav ne opstaju ako se na tome ne radi...poz
 
politewhitelady:
SINDI:
Hellen:
SINDI:
politewhitelady:
Da li je pravilo da ako si duze u vezi (4,5 godina),i ako je ta veza emotivno OK,volite se, postujete, nezni ste, razumete se,.......strast nestaje? :(
apsolutno ne...vreme nije bitno...bitan je kvalitet...intenzitet...koliko radis na vezi...

...Предухитрила си ме! :wink:
he, he, he...da i ja jednom :lol:
Kako? Ako vidjas nekog svaki dan, znas ga u sitna crevca i on tebe,video te je u svim varijantama i ti njega......Sta je tu uzbudljivo? Malo sam ocajna...........

Продрмај везу! Направи неку промену! Заведи га поново!
:) Рад на вези изискује много труда и улагања, додуше - са обе стране! :?
 
SINDI:
[quote="politewhitelady

Kako? Ako vidjas nekog svaki dan, znas ga u sitna crevca i on tebe,video te je u svim varijantama i ti njega......Sta je tu uzbudljivo? Malo sam ocajna...........

upotrebi mastu!
npr.ukinite sex...ono sto najvise ubija strast je osecaj da ti je neko nadohvat ruke, nema izazova, vatre...zar ne?istocnjaci su po tom pitanju mnogo pametniji od nas...sto je suzdrzavanje vece, to je i uzitak veci...promeni lokaciju, stil, zavedi ga...zakazite sastanak na nekom mestu kao da se ne poznajete...
ima toliko toga...jedino i on mora to da hoce, i da je svestan da ni strast ni ljubav ne opstaju ako se na tome ne radi...poz[/quote]


Pa ovo nije bas tacno.Zavisi od tipa muskarca.
A reci mi da kad raskines sa nekim,da li ti je on zanimljiviji sto se ne kreses sa njim?
 
inspirion:
SINDI:
[quote="politewhitelady

Kako? Ako vidjas nekog svaki dan, znas ga u sitna crevca i on tebe,video te je u svim varijantama i ti njega......Sta je tu uzbudljivo? Malo sam ocajna...........

upotrebi mastu!
npr.ukinite sex...ono sto najvise ubija strast je osecaj da ti je neko nadohvat ruke, nema izazova, vatre...zar ne?istocnjaci su po tom pitanju mnogo pametniji od nas...sto je suzdrzavanje vece, to je i uzitak veci...promeni lokaciju, stil, zavedi ga...zakazite sastanak na nekom mestu kao da se ne poznajete...
ima toliko toga...jedino i on mora to da hoce, i da je svestan da ni strast ni ljubav ne opstaju ako se na tome ne radi...poz


Pa ovo nije bas tacno.Zavisi od tipa muskarca.
A reci mi da kad raskines sa nekim,da li ti je on zanimljiviji sto se ne kreses sa njim?[/quote]
sto bi rekao vuk, citaj kako je napisano...nisam rekla ukini sex nego ukinite sex...sto znaci, ajd sad helen daj hamer i bojice, dogovorite se nema sexa, nemam pojma, nedelju dana...sama pomisao da nema sexa deluje kao afrodizijak..osim ako si raskinuo s njim :lol: :lol: :lol:
 
SINDI:
[quote="politewhitelady

Kako? Ako vidjas nekog svaki dan, znas ga u sitna crevca i on tebe,video te je u svim varijantama i ti njega......Sta je tu uzbudljivo? Malo sam ocajna...........

upotrebi mastu!
npr.ukinite sex...ono sto najvise ubija strast je osecaj da ti je neko nadohvat ruke, nema izazova, vatre...zar ne?
istocnjaci su po tom pitanju mnogo pametniji od nas...sto je suzdrzavanje vece, to je i uzitak veci...promeni lokaciju, stil, zavedi ga...zakazite sastanak na nekom mestu kao da se ne poznajete...
ima toliko toga...jedino i on mora to da hoce, i da je svestan da ni strast ni ljubav ne opstaju ako se na tome ne radi...poz[/quote]
Ma nece....Njemu je sve kao OK.....Mozda je nasao drugu :cry: ...ili...ne znam...frka mi je...
 
...А да га продрмаш љубомором? Не мислим да га вараш, него да промениш стајлинг, да се одједном више дотерујеш, шминкаш, одлазиш мало на кафу са пријатељицама... :? Можда се мало тргне и запита.
 
Hellen:
...А да га продрмаш љубомором? Не мислим да га вараш, него да промениш стајлинг, да се одједном више дотерујеш, шминкаш, одлазиш мало на кафу са пријатељицама... :? Можда се мало тргне и запита.

Ma najgore je kad zena zenu savetuje.
A sta ako se on uplasi?
 
[quote="politewhitelady[/quote]

Ma nece....Njemu je sve kao OK.....Mozda je nasao drugu :cry: ...ili...ne znam...frka mi je...[/quote]

uf, onda je tezi slucaj...probaj da spustis loptu, da se malo povuces, da oslusnes sebe, njega, istina je tu, sto bi rekla margo, samo treba da je vidis i prihvatis...mozda samo tripujes..a mozda i ne..,drzim ti fige :wink:
 
inspirion:
Hellen:
...А да га продрмаш љубомором? Не мислим да га вараш, него да промениш стајлинг, да се одједном више дотерујеш, шминкаш, одлазиш мало на кафу са пријатељицама... :? Можда се мало тргне и запита.

Ma najgore je kad zena zenu savetuje.
A sta ako se on uplasi?

Чега да се уплаши? :roll:
 
Hellen:
inspirion:
Hellen:
...А да га продрмаш љубомором? Не мислим да га вараш, него да промениш стајлинг, да се одједном више дотерујеш, шминкаш, одлазиш мало на кафу са пријатељицама... :? Можда се мало тргне и запита.

Ma najgore je kad zena zenu savetuje.
A sta ako se on uplasi?

Чега да се уплаши? :roll:
babaroge? jel ovo veceras trcimo na kratke ili na duge staze?
vidis sta je sustinska razlika izmedju ovna i device?
tu gde bih se ja povukla i meditirala, ti bi se sminkala i pravila ga ljubomornim... 8) mozda i nisi imala zablude :lol: :lol:
 

Back
Top