ZABLUDE...

U ljubavi:kad mislis da mozes promjeniti nekoga ko ustvari ne zeli da se mijenja.
U prijateljstvu:kad mislis da ce ti ljudi kojima iskreno zelis biti prijatelj uzvratiti to isto mjerom.
U poslu:kad mislis da ce izabrati tebe,jer si bio dobar u skoli,zavrsio si i fax i znas dobro taj posao,a oni najcesce izaberu nekoga sa dobrim vezama.
Imam jos puno zabluda,jer sam po prirodi dosta naivna.
 
SINDI:
sta je vasa najveca, zivotna zabluda?U ljubavi, prijeteljstvu, poslu, braku, svemu sto vam se cini bitnim?

Не знам...Кад гледам из ове перспективе чини ми се да није било заблуда.Било је успона и падова, било је лоших момената, тргичних неспоразума и неуспеха...али не бих рекла да су настали као последица заблуде. Дакле: без заблуда! :)
 
Julian_Duranona:
Uh... Tesko pitanje. Hajde prvo ti... Pomozi mi da se odlicim.
hm...tako nalik na tebe...
dobro...ja cu biti iskrena, pa da vidim vas...
ja sam imala tri zablude
1.mislila sam da je dovoljno da nekog zelis pa da ti bude "kao u romanima"-sa 15
2.mislila sam da je dovoljno da te neko voli pa da ne budes usamljen-sa 22
3.da je strasno biti sam-sa 30
 
Stvarno nisam znao sta da ti odgovorim...
Imao sam mnogo zabluda, ali kada ih uvidim - prestaju da budu zablude i to mi onda nije toliko strasno...
Zablude koje imam sada, ne vidim - pa ne mogu da pricam o njima...
 
Julian_Duranona:
Stvarno nisam znao sta da ti odgovorim...
Imao sam mnogo zabluda, ali kada ih uvidim - prestaju da budu zablude i to mi onda nije toliko strasno...
Zablude koje imam sada, ne vidim - pa ne mogu da pricam o njima...
:lol: :lol: :lol:
naravno...
retorika je zakon...taman posla da kazes nesto licno, sto se tice nekog osecanja...ok, i to je odgovor
 
Hellen:
SINDI:
sta je vasa najveca, zivotna zabluda?U ljubavi, prijeteljstvu, poslu, braku, svemu sto vam se cini bitnim?

Не знам...Кад гледам из ове перспективе чини ми се да није било заблуда.Било је успона и падова, било је лоших момената, тргичних неспоразума и неуспеха...али не бих рекла да су настали као последица заблуде. Дакле: без заблуда! :)
dobro , ajd objasni mi razliku izmedju nesporazuma i zablude?zar nesporazum nije neka vrsta zablude? i zasto je rec zabluda tako opasna? :wink:
 
moja zabluda u ljubavi- kada se dvoje vole razumeju se bez puno reči...(tj. prava ljubav je kada se dvoje razumeju bez puno reči)

e a onda pročitah knjigu Formule ljubavi i tamo ovo moje stoji kao jedna od klasičnih zabluda u ljubavi...ljudi nemaju moć čitanja misli,ljudi zato razgovaraju!!!
 
SINDI:
Hellen:
SINDI:
sta je vasa najveca, zivotna zabluda?U ljubavi, prijeteljstvu, poslu, braku, svemu sto vam se cini bitnim?

Не знам...Кад гледам из ове перспективе чини ми се да није било заблуда.Било је успона и падова, било је лоших момената, тргичних неспоразума и неуспеха...али не бих рекла да су настали као последица заблуде. Дакле: без заблуда! :)
dobro , ajd objasni mi razliku izmedju nesporazuma i zablude?zar nesporazum nije neka vrsta zablude? i zasto je rec zabluda tako opasna? :wink:

Не мислим да је реч заблуда опасна, напротив, то је тако људски. Ех, сад је мало теже објаснити зашто сматрам да ја нисам била у заблудама, бар не неким великим и битним. Требало би познавати ме, па би све било јасно. :wink: Ја сам особа која је увек све ''паметно и промишљено радила'' , све у фазону ''трипут мети-једном сеци'', све испланирано и на сигурно... :? Па ипак није вредело увек...
Кад кажем ''неспоразуми''- мислим на неспоразуме између две особе...а они не морају увек бити последица заблуда. ( Шта су у ствари заблуде? Нереална очекивања?) Углавном сам увек била ''на земљи'' и свесна реалне ситуације око себе...Међутим, то не значи да ћеш у животу проћи нешто боље од других... :roll:
 
gigule:
moja zabluda u ljubavi- kada se dvoje vole razumeju se bez puno reči...(tj. prava ljubav je kada se dvoje razumeju bez puno reči)

e a onda pročitah knjigu Formule ljubavi i tamo ovo moje stoji kao jedna od klasičnih zabluda u ljubavi...ljudi nemaju moć čitanja misli,ljudi zato razgovaraju!!!
da...jesi li na vreme procitala? :wink:
 
SINDI:
gigule:
moja zabluda u ljubavi- kada se dvoje vole razumeju se bez puno reči...(tj. prava ljubav je kada se dvoje razumeju bez puno reči)

e a onda pročitah knjigu Formule ljubavi i tamo ovo moje stoji kao jedna od klasičnih zabluda u ljubavi...ljudi nemaju moć čitanja misli,ljudi zato razgovaraju!!!
da...jesi li na vreme procitala? :wink:
na svu sreću... :)
samo muškarci su u fazonu ma šta da pričamo ili neću da te gnjavim svojim problemima (!!!!) ...
 
[quote="gigule
na svu sreću... :)
samo muškarci su u fazonu ma šta da pričamo ili neću da te gnjavim svojim problemima (!!!!) ...[/quote]

da, to je s.r.a.nje... :roll:
ma nije samo to, bre! i kad nesto kazu to drugo znaci od onog sto nama znaci! zar ne? :wink:
 

Back
Top