ZABLUDE...

etotako:
Dovla:
E da zaboravio sam da napisem odgovor na temu. Moja najveca zabluda je bila kada sam mislio da u zivotu treba biti ozbiljan.
ma ti ćuti
nemaš pojma
:lol:
Tebi je cini mi se zabluda da si frustrirana. Ides po forumima i govoris svakome svasta i vadis se na to da si ovih dana frustrirana. A moze se i drugacije napisati da smo mi u zabludi ako mislimo da si frustrirana. Znam kako ti je i ja sam pokusavao da budem nesto sto nisam dok nisam shvatio da to i ne ide bas tako.
 
Dovla:
etotako:
Dovla:
E da zaboravio sam da napisem odgovor na temu. Moja najveca zabluda je bila kada sam mislio da u zivotu treba biti ozbiljan.
ma ti ćuti
nemaš pojma
:lol:
Tebi je cini mi se zabluda da si frustrirana. Ides po forumima i govoris svakome svasta i vadis se na to da si ovih dana frustrirana. A moze se i drugacije napisati da smo mi u zabludi ako mislimo da si frustrirana. Znam kako ti je i ja sam pokusavao da budem nesto sto nisam dok nisam shvatio da to i ne ide bas tako.
kako se ti primaš dečko... mora da je zato što si vaga u horoskopu
:lol:
evo sada ćeš ponovo sve ozbiljno da shvatiš
i da... nisam frustrirana... o čemu ti pričaš, ko se vadi i to?
Ono... zbunjena sam potpuno... oduševljava me stepen našeg nerazumevanja...
 
Moja najveca zabluda bila je da ljubav treba da bude bezuslovna ili nije ljubav; da oni koji te vole treba da odgovore na sve tvoje potrebe; i da ako ne dobijes ono sto ti je potrebno od nekoga - da te ne voli.
 
slatko volim :)):
u ovoj Srbiji najveca zabluda je da cete kada zavrsite fax imati dobar posao i dobru platu... Da cete se zaposliti u struci cim zavrsite skolu...Da ce Vas platiti onoliko koliko zasluzujete... :cry: :cry: :cry:
:cry: posle zablude u braku gde osoba investira mnogo osecaja,ljubavi,snage i vremena i na kraju bude izigran
ovo sa faksom je stvarno zabluda i po!!!! :wink:
 
etotako:
kako se ti primaš dečko... mora da je zato što si vaga u horoskopu
:lol:
evo sada ćeš ponovo sve ozbiljno da shvatiš
i da... nisam frustrirana... o čemu ti pričaš, ko se vadi i to?
Ono... zbunjena sam potpuno... oduševljava me stepen našeg nerazumevanja...
Mislim da je ovo pogresno mesto za nasu raspravu, mada ne znam ni zbog cega se raspravljamo ali kad god se zateknemo na istoj temi nesto raspravljamo stvarno mi nije jasno sto ti toliko smeta sto sam vaga u horoskopu :shock:
 
Lepa tema. Gajih zabludu da su zene psiholoski iste kao i muskarci – pogresno sam zensku psihu gledao kroz svoju humanisticko-demokratsku orijentaciju i pridavao im a priori nesto sto nisam sretao u zivotnom iskustvu. Polovi su opozitni i funkcionisu po drugacijim, cesto suprostavljenim mehanizmima, ali u domenu interpolnih odnosa.
Takodje, jos bitnija i ranije odbacena zabluda je sto sam ranije meshao ideju pravde kao ljudsku zelju i drustvenu kategoriju sa fizickim zakonima prirode i realnosti. No srecom, uspeo sam da iz vernika predjem u odrasle.
 
Dovla:
etotako:
kako se ti primaš dečko... mora da je zato što si vaga u horoskopu
:lol:
evo sada ćeš ponovo sve ozbiljno da shvatiš
i da... nisam frustrirana... o čemu ti pričaš, ko se vadi i to?
Ono... zbunjena sam potpuno... oduševljava me stepen našeg nerazumevanja...
Mislim da je ovo pogresno mesto za nasu raspravu, mada ne znam ni zbog cega se raspravljamo ali kad god se zateknemo na istoj temi nesto raspravljamo stvarno mi nije jasno sto ti toliko smeta sto sam vaga u horoskopu :shock:
svasta... pa salim se
ne smeta mi sto si vaga u horoskopu, niti mi smeta bilo koja druga vaga
ne zbog toga sto je vaga... u svakom slucaju
 
Ja sam zaista mislila da postoji sarena laza, zamisljala sam je kao neki sareni sal od "cudesnog" (termin iz bajki) materijala, i nikada je nisam dobila mada su mi je mnogi obecavali..
Odrastem ja malcice i shvatim da sam bila u zabludi, i osetim se prevarenom od najblizih (tih sto obecavahu) i osiromasenom za jedan cudesan delic keleidoskopa mog detinjstva.
Porastem jos malo i uvalim se u ruzicaste zablude srecne neiskusne mladosti - vecna ljubav, vecna prijateljstva, literatura...
Sada sam sasvim velika i retko me hvataju zablude.
 
etotako:
Dovla:
etotako:
kako se ti primaš dečko... mora da je zato što si vaga u horoskopu
:lol:
evo sada ćeš ponovo sve ozbiljno da shvatiš
i da... nisam frustrirana... o čemu ti pričaš, ko se vadi i to?
Ono... zbunjena sam potpuno... oduševljava me stepen našeg nerazumevanja...
Mislim da je ovo pogresno mesto za nasu raspravu, mada ne znam ni zbog cega se raspravljamo ali kad god se zateknemo na istoj temi nesto raspravljamo stvarno mi nije jasno sto ti toliko smeta sto sam vaga u horoskopu :shock:
svasta... pa salim se
ne smeta mi sto si vaga u horoskopu, niti mi smeta bilo koja druga vaga
ne zbog toga sto je vaga... u svakom slucaju
:wink:
 
random_cloud_form:
Lepa tema. Gajih zabludu da su zene psiholoski iste kao i muskarci – pogresno sam zensku psihu gledao kroz svoju humanisticko-demokratsku orijentaciju i pridavao im a priori nesto sto nisam sretao u zivotnom iskustvu. Polovi su opozitni i funkcionisu po drugacijim, cesto suprostavljenim mehanizmima, ali u domenu interpolnih odnosa.
Takodje, jos bitnija i ranije odbacena zabluda je sto sam ranije meshao ideju pravde kao ljudsku zelju i drustvenu kategoriju sa fizickim zakonima prirode i realnosti. No srecom, uspeo sam da iz vernika predjem u odrasle.
da, definitivno veoma ustaljena zabluda za ono prvo...ja sam cak odustala od pokusaja da razumem muski nacin funkcionisanja...
a za drugo, nije na srecu, nego na zalost...
 
WithdrawnWater:
Moja najveca zabluda bila je da ljubav treba da bude bezuslovna ili nije ljubav; da oni koji te vole treba da odgovore na sve tvoje potrebe; i da ako ne dobijes ono sto ti je potrebno od nekoga - da te ne voli.

najgore od svega je sto coveku treba pola zivota da shvati da ljubav ne sme biti odgovor na nase potrebe..i da ono sto nam je potrebno lezi u nama samima...partner treba da od lepog napravi lepse, od neznog neznije, od strasnog strasnije, a nikako da ispravlja nase krive Drine...margo je jdnom rekla da coveku prvo treba da ne treba niko, da bi mu onda trebao svako...jer tek kad smo kompletni , sami sebi dovoljni, mozemo da pruzimo i primimo ljubav na pravi nacin
 
slatko volim :)):
u ovoj Srbiji najveca zabluda je da cete kada zavrsite fax imati dobar posao i dobru platu... Da cete se zaposliti u struci cim zavrsite skolu...Da ce Vas platiti onoliko koliko zasluzujete... :cry: :cry: :cry:


nije zabluda. Zabluda je da ce ti DRZAVA to obezbediti, moras sam.
 
moja najveca zabluda je bila da imam beskrajno mnogo energije. :cry:
Nazalost, u nekim godinama shvatis da ne mozes uvek i sve, i da perpetum mobile ne postoji, i da, i ako ti mozak sljaka telo pocinje da otkazuje zbog umora, i tako dalje. Odmor je neophodan!
Najnoviji izum / kupka tisinom.
Tisincina dva sata, ako ne svakog dana, bar jednom u dva dana.
(jel treba da se kaze i resenje zablude?) :?
 
SINDI:
WithdrawnWater:
Moja najveca zabluda bila je da ljubav treba da bude bezuslovna ili nije ljubav; da oni koji te vole treba da odgovore na sve tvoje potrebe; i da ako ne dobijes ono sto ti je potrebno od nekoga - da te ne voli.

najgore od svega je sto coveku treba pola zivota da shvati da ljubav ne sme biti odgovor na nase potrebe..i da ono sto nam je potrebno lezi u nama samima...partner treba da od lepog napravi lepse, od neznog neznije, od strasnog strasnije, a nikako da ispravlja nase krive Drine...margo je jdnom rekla da coveku prvo treba da ne treba niko, da bi mu onda trebao svako...jer tek kad smo kompletni , sami sebi dovoljni, mozemo da pruzimo i primimo ljubav na pravi nacin
Mislim da sam i ja imala slican trip, da ne kazem zabludu... mada davno beshe, pa se moze pripisati mladalackom ludilu. Definitivno je tacno da ko ne ume da bude sam sa sobom, ne ume da bude ni sa drugima.
 
moja: "ne mozhe mi niko nishtaa jacha sam od sudbine"
i sada ponekad tako mislim...ali se chesto uverim da i nije bash tako..znaci ko visoko leti nisko pada to cu da zakljuchim..
a druga je..linija manjeg otpora je ok?
nije, ali ko je shisha
 

Back
Top