Malo, ali znacajno,

Kosuta:
Koliko vam sitnice u zivotu znace i koji mali poklon bi vas najvise obradovao da dobijete od voljene osobe?
Niz svakodnevnih sitnica i sačinjava ceo naš život. A svaki poklon je vredan pažnje, jer nam pokazuje da misle na nas. (Npr.Ove godine sam od dece dobila samo reklamni Nivea notes, ali su kitnjastim crvenim slovima oboje ispisali: Najboljoj mami na svetu srećan rođendan od najbolje dece na svetu.)
Pa ko to ne bi cenio i kome samo to ne bi bilo dovoljno!? :lol: :P
 
srna33:
Kosuta:
srna33:

Nesto slatko i simpaticno, nesto sto cu uvek imati pri ruci i ostace kao trajna uspomena.
Na primer,... Sta bi to moglo biti?:)


Pa recimo kakva simpaticna hemijska olovka, ili privezak za kljuceve ili skoljka nadjena dok se seta po plazi....Dopala bi mi se i neka knjiga,....dok bi me skupi parfem ostavio potpuno ravnodusnom.

Da,... Takve sitnice su mnogo vrednije. :)
 
srna33:
Pa recimo kakva simpaticna hemijska olovka, ili privezak za kljuceve ili skoljka nadjena dok se seta po plazi....Dopala bi mi se i neka knjiga,....dok bi me skupi parfem ostavio potpuno ravnodusnom.[/b]
Bogami, mene nikako ne bi ostavio ravnodušnom. :P A još manje putovanje sa Njim, ko ono spomenu dve karte za put oko sveta?
Pod uslovom da je sve to upakovano i prezentovano kako treba, i u pravom trenutku kada je Moj Datum (rođendan, ili nešto sl.) Ali, ako je zakasnio, onda naravno ništa ne znači.
 
zainteresovana:
srna33:
Pa recimo kakva simpaticna hemijska olovka, ili privezak za kljuceve ili skoljka nadjena dok se seta po plazi....Dopala bi mi se i neka knjiga,....dok bi me skupi parfem ostavio potpuno ravnodusnom.[/b]
Bogami, mene nikako ne bi ostavio ravnodušnom. :P A još manje putovanje sa Njim, ko ono spomenu dve karte za put oko sveta?
Pod uslovom da je sve to upakovano i prezentovano kako treba, i u pravom trenutku kada je Moj Datum (rođendan, ili nešto sl.) Ali, ako je zakasnio, onda naravno ništa ne znači.

Sitnica,... :) Da,...
 
zainteresovana:
Pa Košuto, napisala sam gore da su i sitnice dovoljne, ali ipak živimo u materijalnom svetu, zar bi ti vratila skupocen poklon? :lol:

Konacno neko ko se ne prenemaze kako skupi pokloni nisu nista :wink:
Elem, ja bih odgovorila isto tako skupim poklonom zauzvrat 8)
A sto se sitnica tice...to moze biti i ruza koju ce ubrati dok setamo i pokloniti mi je.
 
Nina2:
zainteresovana:
Pa Košuto, napisala sam gore da su i sitnice dovoljne, ali ipak živimo u materijalnom svetu, zar bi ti vratila skupocen poklon? :lol:

Konacno neko ko se ne prenemaze kako skupi pokloni nisu nista :wink:
Elem, ja bih odgovorila isto tako skupim poklonom zauzvrat 8)
A sto se sitnica tice...to moze biti i ruza koju ce ubrati dok setamo i pokloniti mi je.

Da,... Cvece - jedna od najlepsih sitnica.
 
Nina2:
Konacno neko ko se ne prenemaze kako skupi pokloni nisu nista :wink:
Elem, ja bih odgovorila isto tako skupim poklonom zauzvrat 8)

Zavisi sta se podrazumeva pod skupim poklonom... Zlato, dijamanti i sl. su za mene samo gluposti... (dijamanti, dijamanti, to se pamti... :x Proklete tekovine mass medija i mass kulture. :x)

Za mene najlepsi (verovatno i najskuplji) poklon koji bi mogao da joj poklonim bio bi jedan vikend samo sa njom u maloj oazi usred pustinje... ;)

A, najgluplji poklon koji bi mi poklonila bio bi zlatni sat ili skupocena svilena kravata. Jos gluplje bi bilo sto bi trebalo da to nosim... To je sve klasika... Ja sam skorpija, volim originalnost... Pa i najmanji poklon koji nosi deo nje (nesto poklonjeno od srca), meni bi mogao biti najdrazi...
 

Back
Top