i tako...

SimpleMe

Zainteresovan član
Poruka
261
ne znam da li je ovo za ženski ili neki drugi kutak (možda nije ni za jedan?), al' baš mi je nešto došlo da se ovako online izjadam :?
dete bolešnjikavo (slinavo) već 5-6 dana.. u međuvremenu se i dragi razboleo.. dobio upalu pluća ni manje ni više.. od danas (izgleda) i neki stomačni virus... dete poslali kod babe i dede, jer je taman počeo da ozdravljuje.. ja takođe začepljenog "dosa".. rođendan mi danas... 31.
'bem mu miša.. pomozite mi da ubedim sebe da će sutra biti bolje...
pls
 
SimpleMe:
ne znam da li je ovo za ženski ili neki drugi kutak (možda nije ni za jedan?), al' baš mi je nešto došlo da se ovako online izjadam :?
dete bolešnjikavo (slinavo) već 5-6 dana.. u međuvremenu se i dragi razboleo.. dobio upalu pluća ni manje ni više.. od danas (izgleda) i neki stomačni virus... dete poslali kod babe i dede, jer je taman počeo da ozdravljuje.. ja takođe začepljenog "dosa".. rođendan mi danas... 31.
'bem mu miša.. pomozite mi da ubedim sebe da će sutra biti bolje...
pls
Znam da mislis da se skupilo ali gledaj to sa vedrije strane ."Dragi"odmara pa mozes konacno da posvetis malo vremena i sebi dok mu kupujes caj-biti sama,klinac kod bake i deke(naravno da brines kako mu je )ali promisli"zivelo prenemaganje izvoljevanje -sva paznja je na meni-ja sam centar sveta,vau bakina klopa...
 
etotako:
gigule:
e pa srećan rođendaaaaaan...
beš sekiraciju!
skuvaj vino ili toplu čokoladu ili cugni rakijicu..ajd i ja ću za tebe...živeli!!!


odo da sipnem... :)

može i meni malo?
naravno!

jao setih se one grozne reklame kada gomila deda mrazova gnjavi milenu dravić u ranu zoru "domaĆice može jedna kafica?" a ona kao flipnuta "na-ra-vno"!
zvončiči zvončiči zvone celu noooč...
 
gigule:
etotako:
gigule:
e pa srećan rođendaaaaaan...
beš sekiraciju!
skuvaj vino ili toplu čokoladu ili cugni rakijicu..ajd i ja ću za tebe...živeli!!!


odo da sipnem... :)

može i meni malo?
naravno!

jao setih se one grozne reklame kada gomila deda mrazova gnjavi milenu dravić u ranu zoru "domaĆice može jedna kafica?" a ona kao flipnuta "na-ra-vno"!
zvončiči zvončiči zvone celu noooč...
pa ono novogodišnji praznici u životu jedne domaćice...
ako se napijemo nećemo čuti one mrazove dede sa punim pravom... :D
 
SimpleMe:
ne znam da li je ovo za ženski ili neki drugi kutak (možda nije ni za jedan?), al' baš mi je nešto došlo da se ovako online izjadam :?
dete bolešnjikavo (slinavo) već 5-6 dana.. u međuvremenu se i dragi razboleo.. dobio upalu pluća ni manje ni više.. od danas (izgleda) i neki stomačni virus... dete poslali kod babe i dede, jer je taman počeo da ozdravljuje.. ja takođe začepljenog "dosa".. rođendan mi danas... 31.
'bem mu miša.. pomozite mi da ubedim sebe da će sutra biti bolje...
pls

Ej, kad se meni takva s...nja desavaju, moja kuma kaze: 'Trose se maleri!'. Dakle, ne sekiraj se, nek se istrose maleri pred Novu Godinu i da ti sledeca godina bude mnogo bolja! Sutra ce biti bolji dan, videces! Prespavaj! :)
 
SimpleMe:
ne znam da li je ovo za ženski ili neki drugi kutak (možda nije ni za jedan?), al' baš mi je nešto došlo da se ovako online izjadam :?
dete bolešnjikavo (slinavo) već 5-6 dana.. u međuvremenu se i dragi razboleo.. dobio upalu pluća ni manje ni više.. od danas (izgleda) i neki stomačni virus... dete poslali kod babe i dede, jer je taman počeo da ozdravljuje.. ja takođe začepljenog "dosa".. rođendan mi danas... 31.
'bem mu miša.. pomozite mi da ubedim sebe da će sutra biti bolje...
pls

:D :lol: :D "NASMESI SE S' MNOGO DOBROTE I MALO, MALO GORCINE I OPROSTI ZIVOTU I LJUDIMA STO NISU SAVRSENI" SRECAN RODJENDAN!!
 
nemoguci ste :shock:
evo i ja sam kuci 10 dana, klinac mi je bolestan...jbg, sta sad? citamo price, pravimo kucice, pisemo pisma dedamrazu :lol: :lol: :lol:
prosle zime je bio bolestan cele zime, ovo je sad super, makar nema temperaturu...
ma samo promenis ugao gledanja, i sve postane lakse :wink:

ps. sto naravno ne znaci da me nekad ne IZLUDE :twisted:
ali trpim , sta cu :lol:
 

Back
Top