(anketa) KOJU BI STE + KOGA BI STE... RADO...??

TOMAX

Poznat
Poruka
7.745
Bacio sam vas u rebus? :roll: Zašto onda ne suzite izbor? Sigurno i u vašem komšiluku postoji neka fina cica sa kojom bi ste rado proveli najluđu noć. Ja da imam praznu gajbu, ja bih pozvao komšinicu koja stanuje samo 1 sprat iznad mene, Marinu. Rekla mi je da će Novu godinu provesti kod kuće sa roditeljima i sestrom, i da će joj to biti najgora novogodišnja noć u životu. Šteta. :(

Vi ste i dalje u rebusu, a ja stvarno ne znam kako drugačije da vam objasnim šta sam time hteo da postignem. :?

"KOJU BI STE, A DA NIJE ANGELINA, KAJLA, MADONA....
da možete?"
Stalno se vrte ista holivudska, strana i domaća muzička imena... glumice, estradne umetnice, turbo folk, ex kafanske pevačice,itd. Spustite loptu na zemlju i otkrite vaše skrivene želje... kresanje neke opipljive cice, koja se nalazi nadohvat vaših šapa: komšinica, prodavačica, kurvarica, striptizeta, stjuardesa, konobarica, sekretarica, čistačica, gospođa-ica na nivou, itd. A zatim: udata, neudata, ima dečka, nema dečka, razvedena, razlika u godinama (+/-)... :D
Kapirate li sada, ili...
:roll: ajd' Jovo nanovo?!

Puno cmokića šaljem damama i damicama koje stvarno imaju ukusa za dobre cice! :wink: :D
Pozdrav svima i... nemojte da me nervirate! :D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DOPUNA TEME

KOJEG FRAJERA BI STE RADO PORUČKALE, A DA NIJE IZ HOLIWOLODA ILI NEKIH DRUGIH DALEKIH MESTA,
NEKOG OPIPLJIVOG, NADOMAK VAŠIH MAČJIH ŠAPICA?
:D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Back
Top