KRSTIĆ

BojanPFC:
Samo napred Krle. Tako se igra basket a ne kao onaj Milicic.
Krstiću svaka čast,Miličiću bi bilo bolje da se vrati i doraste NBA-ligi.Ali grobare M-R-Z-I-M najviše na svetu!!!!!!!!!!!
ZVEZDA je priznajem poprilično tanka ove sezone ali iduće ste PUKLI.
Dok gledate utakmicu bićete ovakvog raspoloženja :x
 
...Трејдовали су Морнинга у Торонто...аутоматски је Крле добио много више простора (задње 3 утакмице игра 40-45 мин. у просеку) и то искористио на најбољи могући начин. Миличић у конкуренцији 2 Валаса, Кембела, па и Колмена...објективно нема шансе...значи треба имати и среће. Али Крле ју је заслужио. Постигао је овде нешто (колико-толико) па се тек онда отиснуо преко баре. Осим тога јурио је минутажу...пре пара...за разлику од оног жутокљунца.
 
Napadali su me zbog Stojakovića a ja se kod ocene bilo kog igrača trudim da ga gledam očima menadžera ili trenera bez obzira u kome je klubu igrao ili da li je lep ili ružan ili šta radi van terena i kakav mu je privatni život.
 
Šta ovaj momak još kao ruki mora da uradi da bi ga na ovom forumu malo više komentarisali? Možda nije zgodan kao mutavi i savršeni Stojaković koji sa svojim ortakom
Divcem više misli na kampove i fabrike nego na reprezentaciju svoje zemlje? :?:
 
Krstic odlicno igra, sad u Januaru uzima rookie meseca 100% :D

A Milicic je u drugacijem timu, oni imaju Sheed-a i Colemana na cetvorci. I naravno trener im je Larry Brown koji ne pusta mlade igrace da igraju mnogo, ali sa njima radi posebno i zna da otkrije talenat, npr. Prince.
 
Za Krstu sam znao da će biti odličan, ali ovako brz start ni on nije očekivao :lol:

Miličića nemojte da napadate, dečko se polako spušta na zemlju i biće zvezda. Prvih sezona ni Kobe ni Garnet ni Majls nisu briljirali, ima za njega vremena :roll:
 
Ne mogu da verujem da je najbolja liga na svetu sebi dozvolila toliku sramotu. Nije pozvala Krstica da igra na all-staru na utakmici za rookie. Ali Krsticu ni to nije smetalo. Posle all-stara je poceo jos bolje da igra, tako da cemo ga sigurno videti sledece sezone na tom velikom spektaklu.

Pozdrav od Koraca
 
Korac:
Ne mogu da verujem da je najbolja liga na svetu sebi dozvolila toliku sramotu. Nije pozvala Krstica da igra na all-staru na utakmici za rookie. Ali Krsticu ni to nije smetalo. Posle all-stara je poceo jos bolje da igra, tako da cemo ga sigurno videti sledece sezone na tom velikom spektaklu.

Pozdrav od Koraca
Sve će to doći na svoje! :D :D :D Mališa još nije proradio kako treba. Divac iz najboljih dana i Stojaković biće smešni. Ovo je smela izjava, ali živi bili pa videli. Ko ne veruje u ovo neka vidi kada sam otvorio ovu temu i neka se podseti koliko je od onda Krle napredovao. Dečko ima talenta a što je bitnije voli da radi. Drugi Gasol. Pozdrav svima! :D
 

Back
Top