pomoc otvaranje butika

Ovo sto ti pitas je u jednu ruku smesno.Mnogo informacija ces dobiti,ili u stvari, sve informacije ces dobiti iz APR-a.Jesi li ti ikada radio u nekom butiku pa ti je sada sinula ta ideja?ako nisi,nemoj da pomisljas da to radis.Bez neke prethodne prakse,a to je najbitnije,propadas garantovano.Zasto?Prvenstveno zato sto je trgovina daleko kompleksnija stvar i ako ne znas da poredjas robu,slazes boje,sredjujes izloge i jos puno toga,ne treba kretati u tom pravcu...
 
Čini mi se da ti je čovek , opet ponavljam, na predhodnoj strani rekao da ti je za početak bolje da ti radiš bez radnika ako hoćeš nešto da zaradiš.

Čitaj šta ti se piše inače ne vidim svrhu zašto ti uopšte pišemo kada ti i ne čitaš.
 
nisam zakupio lokal jos.Planiram da se raspitam prvo o svemu.Radila bi mi keva u lokalu,ona je na birou pa mislim da bi mogla da uzme neke pare i da se butik vodi na nju.Dodao bi ja jos mojih para 1000-2000 e.robu bi nabavio na cekanje na 2.3 meseca
 
Ok lokal kosta 350 eura tri meseca 1050 eura (najjeftinija normalna lokacija u Arandjelovcu)
Dobices robu u vrednosti od 6000 eura na pocek (super)Samo je tri meseca jako krtako da to lako prodas
Trebaju ti lutke ,police i reklama tu se uklapas sa 1500 eura (polovno ) reklama na radiju ,flajeri i po drzavnim firmama
Kasa fiskalizacija 400 eura
Papiri i knjigovodja jos 400 eura
 
S'obzirom na to sto kazete da ste dugogodisnji trgovac tekstila i sto imate iskustva sa tim,volela bih da malo detaljnije razmenim misljenje sa vama na ovu temu...Ako mozete otavite mi vasu email adresu ili ako moze ovde putem privatne poruke...Pozdrav...
 

Back
Top