Manowar

fallentemplar

Početnik
Poruka
40
Kako to da niko nije zapoceo temu o ovom bendu?
Po meni su fenomenalni kao sastav, ali svako od njih je prica za sebe. Kad cujem Adamsove vriske, najezim se. Teski sirovi surovi kvalitet! Sta vi mislite? (ako iko ista misli o njima :) )
 
Naravno da ovi klinci koji nemaju nikakvog pojma o muzici nikada nisu culi za legendarne MANOWAR!!!!!!!, kada ih samo interesuje najobicnije djubre od muzike poput Thrion,Nightwish,Linkin Park i ostali jadnici koji nemaju veze sa mozgom.Ali to je u trendu pa to onda vredi slusati po njima.

Sta reci o jednim takvim legednama kao sto je Manowar.
Odmah se setim sa albuma "Fighting The World" njihove poruke,koju su jos 1987 uputili:"DEATH TO FALSE METAL" i to i dan danas praktikuju.
Legendarni band koji nikada takodje uz Saxon i ostale prave metalce ne moze biti zaboravljen,jer takav kvalitet, a prvenstveno lider i skoro najbolji basista sveta Joey zasluzuju da se nadju na vrhu sveta.
Samo sto se to tupavim klincima ne dopada,jer Joey izgleda tako strasno onako sav nabildovan, a tek kada pocne da svira naravno da ce svako iz straha bezati od njega i od celog banda pravdajuci se time da su to ludaci.

Ali neka,idioti ostaju idioti,a ja samo mogu da kazem:Long live Manowar,and DEATH TO FALSE METAL!!!!
 
manowar6.jpg
 
Zasto si odmah poceo da vredjas druge bendove?
Nebitno.
Uglavnom Manowar je jedan jako cool, tacnije posle 69 eyes-a naj-cool napaljeni bend ikada. Tako su popaljeni i detinjasti, ali ta osobina je kod njih mnogo dobra, zato sto im daje sarm koji imaju. Tekstovi su im genijalni, a muzika jos genijalnija. Zarazno dobri rifovi koji prste na sve strane. A tek vokal! Jooooj. Eric je po meni bio najbolji vokal ikada. Kazem "bio" jer je malo popustio na poslednjem albumu i recimo novi vokal Therion-a (koji je najbolji HEAVY vokal Svedske) ga je skoro preshishao... Ali nema veze, long live the KINGS OF METAL!!!
 
Dont_Break_The_Oath:
Naravno da ovi klinci koji nemaju nikakvog pojma o muzici nikada nisu culi za legendarne MANOWAR!!!!!!!, kada ih samo interesuje najobicnije djubre od muzike poput Thrion,Nightwish,Linkin Park i ostali jadnici koji nemaju veze sa mozgom.Ali to je u trendu pa to onda vredi slusati po njima.

Sta reci o jednim takvim legednama kao sto je Manowar.
Odmah se setim sa albuma "Fighting The World" njihove poruke,koju su jos 1987 uputili:"DEATH TO FALSE METAL" i to i dan danas praktikuju.
Legendarni band koji nikada takodje uz Saxon i ostale prave metalce ne moze biti zaboravljen,jer takav kvalitet, a prvenstveno lider i skoro najbolji basista sveta Joey zasluzuju da se nadju na vrhu sveta.
Samo sto se to tupavim klincima ne dopada,jer Joey izgleda tako strasno onako sav nabildovan, a tek kada pocne da svira naravno da ce svako iz straha bezati od njega i od celog banda pravdajuci se time da su to ludaci.

Ali neka,idioti ostaju idioti,a ja samo mogu da kazem:Long live Manowar,and DEATH TO FALSE METAL!!!!

pa izvini sto zivim u zabiti gde skoro niko ne slusa rock, gde nemam da kupim nikakv rock, metal, reggae cd, samo narodnjaci, narodnjaci, narodnjaci.. inace, ne volim lp, ne volim nightwish, ne volim pink & co.
tu gde zivim mogu samo malo da se obrazujem po pitanju dobre muzike, samo malo.. zato sam i trazila da mi pricaju o manowar-u, jer cu mozda i poceti da ih slusam, ili cu svakako proveriti da li mi se svidjaju ili ne.
:x :x
 
fallentemplar:
Zasto si odmah poceo da vredjas druge bendove?
Nebitno.
Uglavnom Manowar je jedan jako cool, tacnije posle 69 eyes-a naj-cool napaljeni bend ikada. Tako su popaljeni i detinjasti, ali ta osobina je kod njih mnogo dobra, zato sto im daje sarm koji imaju. Tekstovi su im genijalni, a muzika jos genijalnija. Zarazno dobri rifovi koji prste na sve strane. A tek vokal! Jooooj. Eric je po meni bio najbolji vokal ikada. Kazem "bio" jer je malo popustio na poslednjem albumu i recimo novi vokal Therion-a (koji je najbolji HEAVY vokal Svedske) ga je skoro preshishao... Ali nema veze, long live the KINGS OF METAL!!!

Jø,jø,jø,ja sam odmah poceo da vredjam druge bandove?????!!!!!!!!Svasta.Samo sam rekao poruku Manowara iz 1987.
Iskreno Eric jeste dobar vokal,ma to je jedan od onih pevaca koji se nezamenjivi u bandu,za razliku od Black Sabbath ili Iron Maiden,i svidja mi se Ericova vriska,svidja mi se scenski nastup Manowar,toliko puta sam ih gledao live,zadnji put je to bio Helsinki prosle godine,mislim,,,,,,to treba videti!!!!! To nije bila svirka ili samo jos jedan koncert u nizu na turneji,to je bilo davanje svega od sebe,a ljudi u njihovim godinama,mislim nemam reci negative za njih.
Sad malo na stranu sto meni licno Manowar ne spada ni u 20 omiljenih bandova to je druga stvar-pitanje ukusa,ne kvaliteta.Ja ih postujem jako,i mogu da ih slusam ali ne sa onom konstantom sa kojom mogu podnositi druge bandove,ali bih voleo da malo cesce izdaju albume.
 
Winnetou, obavezno nabavi Manowar! :)
Sto se tice novih albuma, bolje neka ostane ovako, poslednji me je malkice razocharao. Ima svu potrebnu energiju ali mi je malo monoton... Mozda je to zabluda, a mozda i nije... niko nije dovoljno objektivan da to razresi :?
 
Dont_Break_The_Oath:
Naravno da ovi klinci koji nemaju nikakvog pojma o muzici nikada nisu culi za legendarne MANOWAR!!!!!!!, kada ih samo interesuje najobicnije djubre od muzike poput Thrion,Nightwish,Linkin Park i ostali jadnici koji nemaju veze sa mozgom.Ali to je u trendu pa to onda vredi slusati po njima.

Sta reci o jednim takvim legednama kao sto je Manowar.
Odmah se setim sa albuma "Fighting The World" njihove poruke,koju su jos 1987 uputili:"DEATH TO FALSE METAL" i to i dan danas praktikuju.
Legendarni band koji nikada takodje uz Saxon i ostale prave metalce ne moze biti zaboravljen,jer takav kvalitet, a prvenstveno lider i skoro najbolji basista sveta Joey zasluzuju da se nadju na vrhu sveta.
Samo sto se to tupavim klincima ne dopada,jer Joey izgleda tako strasno onako sav nabildovan, a tek kada pocne da svira naravno da ce svako iz straha bezati od njega i od celog banda pravdajuci se time da su to ludaci.

Ali neka,idioti ostaju idioti,a ja samo mogu da kazem:Long live Manowar,and DEATH TO FALSE METAL!!!!
:shock: :shock: :shock:

...nevermind
 

Back
Top