Zna li neko kako se uklanjaju ???

Ne mogu da verujem! :shock:
Još ti sa oka nije prešlo na polni organ?!
Obavezno ih ukloni! Dr će ti sigurno reći da ideš kod lekara, jer ona, kao, ne zna... ali strini drugarice od moje komšinice sestre je pomogla one kiselina iz akumulatora. Doduše, izgubila je i vid, napravila ožiljke, ali je uklonila bele napasti!

:evil:
 
Ama ljudi - pobogu!!!? :shock:
Pa sta je sa vama, kakva spaljivanja, busenja iglama blizu ociju, kozmeticari i gluposti?? Aman, pa ima lekar za te stvari, oftalmolog se zove, pa kakve bele bubuljicice koje se javljaju na ocima i polnim organima, daj budite malo suvisli sa pitanjima, shvatam da niste medicinski obrazovani i to je ok, ali stvarno postavljate pitanja ko bez pola mozga!

Sta znaci bele bubuljicice ispod oka? Kolike su te bubuljice (sem sto su 'veoma male' - velicine tacke, ciodine glave, bibera - to je sve malo ali je razlicito zar ne?!), gde ispod oka (na donjem kapku, izmedju trepavica, s unutrasnje strane kapka, sa spoljnje strane kapka, ispod kapka, na licu ispod oka - GDE?), jesu iznad koze ili u nivou koze, da li iz njihovog centra viri trepavica ili dlaka, je l' svrbe? bole? peckaju? osetljive na dodir? Kad se pojavljuju, kolko traju ('najcesce' implicira da se pojavljuju u vise navrata i nestaju ...da bi se mogle OPET pojavljivati moraju nestajati, zar ne...ali i 'NE PROLAZE'...?! Sta dakle od ta dva?!)

Cuo je da se javljaju iste takve i na polnim organima??! Cijim polnim organima - muskim? zenskim? kad? kako? Kako su ove dve stvari (na ocima i polnim organima) u vezi?

Mislim, stvarno.....Kako bre ne razumete da ovo NIJE ORDINACIJA, i kad to kazem (da me ne bi opet neko pun pameti i visprenosti zbog toga prozivao) uvek mislim na to da ovde covek ne udje pa ga doktor vidi, cuje, kaze 'skinite se' ili pipne promenu, moze da je osmotri pod svetlom, moze da pita ono sto nedostaje od podataka...OVO JE FORUM! Iznesite podatke, iznesite detalje, pobogu niste bez mozga da niste u stanju da OPISETE promene ili simptome koji vas muce sa vise od dve prostoprosirene recenice! I onda kad vam neko skrene paznju na to - jos se osetite strasno uvredjenima i povredjenima! Stvarno ne razumem, je l' to stvar lenjosti, nerazmisljanja, ili cega??
 
dzaba trud, sestro slatka :lol:
jos malo pa ce poceti da pisu "preteko ujki baktrim, kol'ko dnevno da pijem da se ne baci"?

ovo oko ociju, pretpostavljam da je ono sto kozmeticari zovu "griz", ali sta mu je napalo polni organ... da nije tuzno bilo bi smesno.
 
Inspector:
One bele bubuljice koje se najcesce jevljaju ispod oka u mom slucaju a cuo sam da se javljaju i na polnim organima ??? Kako ih ukloniti ???

Da i ja trazim isti odgovor za te ispod oka a pubertetske bubuljice sigurno nisu jer sam to prerastao odavno. Pojavljuju se na jagodicama ispod ispod oba oka sitne, bele, tvrde i ima ih po 20-tak i ne mogu se istiskati pretpostavljam da se stvaraju zbog nepravilne ishrane ili manjka nekog vitamina, a to nema nikakve veze sa bubuljicama na penisu koje se zovu tisonove zlezde. Resenje je ili kod koznog doktora ili u kozmeticki salon ne znam kako drugacije da ti pomognem, mene iskreno mrzi da idem i kod jednog i kod drugog.
 

Back
Top