(ne)obrezanost situacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

deejayo

Obećava
Poruka
77
zanimaju me iskustwa zhenske populacije kad je u pitanju kao shto u naslowu wec pishe neobrezanost,dal su nailazile na takwe sluchajewe dal to smanjuje sexualni uzhitak,negatiwne ili pak pozitiwne strane?dal je moguce da uopshte postoji sawremen mushkarac u 21weku u takwoj situaciji??
 
deejayo:
jednostawno mi je chudno da "sawremen mushkarac" bude neobrezan,nebitno to za 21wek, a i bash me zanima dal ima takwi,dal dewojke nailaze na takwe, i dal to mozhe il stwara neki problem pri odnosu,to me zanima?
Pa ja znam bas dosta muskaraca koji su neobrezani!
Problemi u odnosu: zapinje kozica, zna se i zapetljati, e da i mnogo se rasteze! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
Mozda nije tako daleko.Mozda zivi u Bosni,Albaniji ili Turskoj :D Kako crno obrezivanje! Kao figijenski!? Ne znam da je nekom ikad ista falilo zato sto nije obrazan.I ta kozica sluzi da bi stitila glavic,jer je vrlo osetljiv.Kod obrezanih ljudi na glavicu receptori za dodir slabe i vremenom se gubi osecaj.
Sve navodne prednosti obrezivanja su cista glupost!
 
koliko sam ja primetila :D svi moji nekadasnji partneri su neobrezovani. samo sam jednom "neletela" na obrezovanog i sad sto se mene licno tice, ja sam se vise napalila na obrezovanog jer nema naravno kozicu i sve vidis direkt a sto se osecaja tice... mozda je isto za nijansu bilo malo bolje (ili sam istripovala jer je to jedini slucaj bio pa je sve bilo pomalo "egzoticno") :D
 
Monopol:
koliko sam ja primetila :D svi moji nekadasnji partneri su neobrezovani. samo sam jednom "neletela" na obrezovanog i sad sto se mene licno tice, ja sam se vise napalila na obrezovanog jer nema naravno kozicu i sve vidis direkt a sto se osecaja tice... mozda je isto za nijansu bilo malo bolje (ili sam istripovala jer je to jedini slucaj bio pa je sve bilo pomalo "egzoticno") :D

glupo mi je ovo sto moram da kazem ali
- obrezan NE "obrezovan"
- neobrezan NE "neobrezovan"

nije to kao obrazovanje "obrazovan-obrezovan", jako mi je zao sto sam morao da ti ukazem na tu malu gresku, ali nadam se da ces se i ti, ako i ja samo slatko nasmejati :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Kako moze da smeta neobrezanost zenskoj osobi?

1. mali mu je, pa kozica dolazi do izrazaja,
2. velika je kozica,
3. sto i sama tacka kaze 1+2=3.

Ili kada je dignut - izlazi iz tog koznog hangara i ready for action. Jedino moze da bude razlika u "pokvarenosti" receptora za dodir...

Kontra pitanje: da li ima onih bez malih usana?
 
Ja sam eto obrezan! Nije verski vec sa medicinske strane gledano - zbog fimoze! Znaci kozica nije mogla da mi se svuce sa glavica pa je odsecena. Naravno da je higijenski mnogo bolje jer nema ispod cega bilo sta da se zavuce ii da ostane, sto se receptora kod glavica tice to je mnogo dobra stvar jer ne mogu brzo nevidjeno da se nalozim i svrsim jer mi treba malo vremena..Devojke se nisu do sada zalile pa cak to nisu ni primecivale! Cudno im je kada setaju kozicu pa kada vide da nista ne ide preko glavica pa gledaju, nije im jasno ali ih je blam da pitaju! :wink:
 
BEG:
Ja sam eto obrezan! Nije verski vec sa medicinske strane gledano - zbog fimoze! Znaci kozica nije mogla da mi se svuce sa glavica pa je odsecena. Naravno da je higijenski mnogo bolje jer nema ispod cega bilo sta da se zavuce ii da ostane, sto se receptora kod glavica tice to je mnogo dobra stvar jer ne mogu brzo nevidjeno da se nalozim i svrsim jer mi treba malo vremena..Devojke se nisu do sada zalile pa cak to nisu ni primecivale! Cudno im je kada setaju kozicu pa kada vide da nista ne ide preko glavica pa gledaju, nije im jasno ali ih je blam da pitaju! :wink:

hahaha da si se malo vise igrao sam sa sobom kada si
bio manji nebi imao fimozu :wink: pa te nebi seckali :lol:
salim se,cula sam da onda penis nije tako senzibilan
ali inace sve isto.
mislim da to i nije vazno i sve sto ne skodi :P
korisno je :wink:
 
Tommy_V:
Monopol:
koliko sam ja primetila :D svi moji nekadasnji partneri su neobrezovani. samo sam jednom "neletela" na obrezovanog i sad sto se mene licno tice, ja sam se vise napalila na obrezovanog jer nema naravno kozicu i sve vidis direkt a sto se osecaja tice... mozda je isto za nijansu bilo malo bolje (ili sam istripovala jer je to jedini slucaj bio pa je sve bilo pomalo "egzoticno") :D

glupo mi je ovo sto moram da kazem ali
- obrezan NE "obrezovan"
- neobrezan NE "neobrezovan"

nije to kao obrazovanje "obrazovan-obrezovan", jako mi je zao sto sam morao da ti ukazem na tu malu gresku, ali nadam se da ces se i ti, ako i ja samo slatko nasmejati :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hvala na ispravci. i ja sam to primetila... i onda ugledala tvoj komentar...
pozdrav
 
Ja moram da navedem jedan slucaj od mog jednog druga iz osnovne.
Naime u ranom pubertetu dolazi do naglog rasta samog penisa...ali ne i kozice. Tako da je on dosao u situaciju da nije mogao da mu izadje iz kozice pa ga je bolelo i imao je problem, no to su mu u bolnici resili i bez seckanja.
Inace ja sam neobrezan, ocel koja da proveri? :lol:
salim se naravno...
 
deejayo:
... chudno da "sawremen mushkarac" bude neobrezan...
What...??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Mislim da sam pogreshno razumela...nadam se na jesam... :? :idea: Ama,objasni ti nama zashto bi savremen mushkarac trebao da bude obrezan?...Mislim,jel' to sad kao stvar mode ili....ne razumem....Ako vama ne smeta,shto bi nama smetalo ovako (NEobrezano) :?: :? :?
 
chokolada:
deejayo:
jednostawno mi je chudno da "sawremen mushkarac" bude neobrezan,nebitno to za 21wek, a i bash me zanima dal ima takwi,dal dewojke nailaze na takwe, i dal to mozhe il stwara neki problem pri odnosu,to me zanima?
Pa ja znam bas dosta muskaraca koji su neobrezani!
Problemi u odnosu: zapinje kozica, zna se i zapetljati, e da i mnogo se rasteze! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Cekaj, sad mi nije jasno? jel tebi smeta sto nije obrezan, ili sta?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top