Delije , grobari i ostala navijacka bagra.

Добри су Пољаци, али наши чекају команду :D

па зар не видиш која је хајка на навијаче да их све назову хулиганима и сатанизују...видиш какве су ненормалне казне дате оним несрећним клинцима оптуженим за двоструко убиство Татона(оптужница је била урнебесна-оптужени су да су убили Татона (не знам тачан датум)нпр 15.09 а да је он умро 30.09....значи по тој свињарији од оптужнице човек је двапут умро...ништа сведок који није ни зват у суд а који је дао тај дан изјаву да је Татон сам скочио са тог степеништа,ништа што не постоји ниједан доказ да су ти момци уопште учествовали у тучи(ниједан од Татонових пријатеља их није идентификовао),ништа што је сам Татон био вођа навијачке групе и што му је био забрањен улаз на стадион Тулуза,ништа истраживање о могућој лекарској грешци......као што видиш,ова издајничка власт је рершила да се прво обрачуна са навијачима и да их неутрализује и заплаши јер зна,и сама је тако дошла на власт,да су они веома озбиљна претња по њих кад изађе НАЈЗАД народ на улицу ....а и сами навијачи су то схватили...па су,можеш мислити,прогласили примирје(?!) међу собом док се не реше заједничког непријатеља...издајничке власти..
:worth:
Objasnio....
Dečko je verovatno bio patriota, ali gde je smisao u tome što je stradao u vatri koju su podmetnuli "njegovi ortaci"?

Mnogi misle da je ubijen u toj ambasadi.....mada nebih da sirim nesto sto nije dokazano...
Njega nema,pa nema....tu ne moze nista da se promeni :( ...
 
Poslednja izmena:
Ово за погинулог дечка је истина...нема збора
а растурање главног града?
Па о томе се може дискутовати............будимо реални, није се десило ни 10% оного што смо ми правили 5. октобра, 9. марта.....
било је крађа и чуда али реално неупоредиво мање него поменутих датума које славимо...а и сам преЦедник борис је подржао тај скуп али је "случајно" морао у румунију.......

А о интересовању навијача за домаћу лигу.............па јуче је на маракани на пријатељској утакмици било 22.000 навијача.......дакле, говори само у своје име.

U redu je to protest, al' to je kasnije preraslo u obično divljanje. Čemu paljenje kontejnera?

Za ambasade i mogu da razumem...

Bude tako posećenost kada se igraju neke jače utakmice, ovako jadno.
 
Ne pricaj napamet..imas na netu post Vujketa na jednom forumu gde on pise da je spreman zivot da da za Kosovo, dok njegovim ortacima je u tom trenutku bila preca kupovina patika i jakni od mitinga koji je u to vreme odrzan. Zorana smatram za velikog patriotu, i to nije grad, to je ambasada zlikovaca u kojoj je on i nastradao.
A sto se tice Kosova,ono je jos izgubljeno za vreme TIta.... ;)
ako hoces realno...

Ne pričam napamet. Znam post na forumu F.K. Partizan-a. ''Majke mi moje mile...''.

Možda je bio spreman, ne znam, al' za Kosovo ga nije dao, čiste gluposti.

Verujem da je 1999-te bio bolji vođa, da bi možda i moglo nešto da se uradi.
 
Ne pričam napamet. Znam post na forumu F.K. Partizan-a. ''Majke mi moje mile...''.

Možda je bio spreman, ne znam, al' za Kosovo ga nije dao, čiste gluposti.

Verujem da je 1999-te bio bolji vođa, da bi možda i moglo nešto da se uradi.

Ok...vidim da znas. Delimicno si u pravu,nije ga dao bukvalno za Kosovo ali je stradao u demonstracijama gde je ispoljeno nezadovoljstvo povodom proglasenja nezavisnosti Kosova, sto je blago povezano. On je iz besa i ocaja uleteo u Americku ambasadu iz dobro poznatih razloga. Svi ti momci su noseni emocijama demolirali strane ambasade, i svakog cu smatrati za nevidjeno djubre ako osudi te postupke. Tuzno je kako su se zloupotrebljavali navijaci u proslosti a jos tuznije je to kako se danas ti isti navijaci tretiraju......
tuga od drzave... :(
 
Kad su u ovoj drzavi navijaci nesto uradili (osim urlikanja po stadionima "Kosovo je Srbija" i medjusobnog prebijanja po utakmicama)? Nemojte se zavaravati, pi**ice misle da ih se neko boji a zayebani su samo kad ih je 100.

to sto ti nisi upucen u neke stvari (zasluga medija) to ne znaci da nista nije radjeno....
Slobodno mogu reci da su Delije uradile za Srbe na Kosovu mnogo vise nego mnoge drzavne institucije.........a to ce potvrditi bilo koji Srbin sa kosovakojih ima i na ovom forumu.
 
to sto ti nisi upucen u neke stvari (zasluga medija) to ne znaci da nista nije radjeno....
Slobodno mogu reci da su Delije uradile za Srbe na Kosovu mnogo vise nego mnoge drzavne institucije.........a to ce potvrditi bilo koji Srbin sa kosovakojih ima i na ovom forumu.

Ma daaaaa, organizovali par koncerata na severu marakane - bas su se pretrgli od truda da pomognu kosovskim Srbima.
 
Ma daaaaa, organizovali par koncerata na severu marakane - bas su se pretrgli od truda da pomognu kosovskim Srbima.

само то?
ниси баш обавештен...али добро...распитај се још мало па се врати на тему.


Него, шта си ТИ урадио?
Ко је урадио више?
 
Poslednja izmena:
U redu je to protest, al' to je kasnije preraslo u obično divljanje. Čemu paljenje kontejnera?

Za ambasade i mogu da razumem...

Bude tako posećenost kada se igraju neke jače utakmice, ovako jadno.

на Маракани просек 15.000

више него на свим уталмицама српске и хрватске лиге заједно.
 
само то?
ниси баш обавештен...али добро...распитај се још мало па се врати на тему.


Него, шта си ТИ урадио?
Ко је урадио више?

Tito - kod njega nije moglo ni da se pomisli na terorizam nad kosovskim Srbima ni u kom obliku - drzava nam je funkcionisala kako valja.
Svi posle njega samo su se sluzili kosovskim Srbima za svoju promociju. Nazalost, taj virus se prosirio sa politicara na raznorazni polusvet, ukljucujuci "navijace" ciji domet "patriotizma" ne ide dalje od vikanja "Kosovo je Srbija!". Kao da time nesto cine...
 
Tito - kod njega nije moglo ni da se pomisli na terorizam nad kosovskim Srbima ni u kom obliku - drzava nam je funkcionisala kako valja.
Svi posle njega samo su se sluzili kosovskim Srbima za svoju promociju. Nazalost, taj virus se prosirio sa politicara na raznorazni polusvet, ukljucujuci "navijace" ciji domet "patriotizma" ne ide dalje od vikanja "Kosovo je Srbija!". Kao da time nesto cine...

Ниси одговорио на питања.
 
Ниси одговорио на питања.

Odgovorio sam ti na ono "ko je uradio vise"-pametnom dovoljno.
A sto se tice onog drugog pitanja-ja licno nista, ali poznajem ljude koji su krv pljuvali da bi branili te kosovske Srbe, i jedva su izbegli smrt. Ne bih te sad smarao detaljima poput stalnog straha za zivot i slicno, ali ti moji prijatelji su bili tamo i sve videli svojim ocima, za razliku od vrlih "navijaca".
 
A zna li se uopšte koja su sredstva prikupljena i koliko je uplaćeno?
Posle slučaja sa Katarinom Rebračom, pomalo sam skeptičan u vezi svakog "humanitarnog rada".

Само од последњег концерта (трећег концерта) на Маракани је сакупљено нешто преко 60.000 евра
био је и цео низ концерата по градовима у унутрашњости (Чачак, Милановац, Ниш, Ужице)
Од Делоја из инистранства (била је организована велика акција) је скупљено око 350.000 евра + што се регуларно скупља на свим утакмицама пошто акција траје.
стицајем околности упућен сам у целу причу с' обзиром да сам у протеклих пар године на косову са Делјама био барем 10 пута када смо носили хуманитрану помоћ, пакетиће за децу, храну за народне кухиње, организовали и играли међународни хуманитарни навијачки фудбалски турнир у Грачаници.............билио смо и у најзабаченијим енклавама (Ораховац, Ново Брдо...)
Такође за две (или три?) удовице са децом из Пећи смо финансирали куповину станова у северној Митровици..........то је оно чему сам ја лично присуствовао.
 
Odgovorio sam ti na ono "ko je uradio vise"-pametnom dovoljno.
A sto se tice onog drugog pitanja-ja licno nista, ali poznajem ljude koji su krv pljuvali da bi branili te kosovske Srbe, i jedva su izbegli smrt. Ne bih te sad smarao detaljima poput stalnog straha za zivot i slicno, ali ti moji prijatelji su bili tamo i sve videli svojim ocima, za razliku od vrlih "navijaca".

Дакле неко ко није урадио НИШТА седи и пљује оне који су урадили нешто.

Извини, неозбиљно......а о пљувању крви, како ти то кажеш..........па опште познато је да су Делије биле свуда.
 
Само од последњег концерта (трећег концерта) на Маракани је сакупљено нешто преко 60.000 евра
био је и цео низ концерата по градовима у унутрашњости (Чачак, Милановац, Ниш, Ужице)
Од Делоја из инистранства (била је организована велика акција) је скупљено око 350.000 евра + што се регуларно скупља на свим утакмицама пошто акција траје.
стицајем околности упућен сам у целу причу с' обзиром да сам у протеклих пар године на косову са Делјама био барем 10 пута када смо носили хуманитрану помоћ, пакетиће за децу, храну за народне кухиње, организовали и играли међународни хуманитарни навијачки фудбалски турнир у Грачаници.............билио смо и у најзабаченијим енклавама (Ораховац, Ново Брдо...)
Такође за две (или три?) удовице са децом из Пећи смо финансирали куповину станова у северној Митровици..........то је оно чему сам ја лично присуствовао.

Imate li neke dokaze za to ili treba tek tako da vam verujemo na reč?
Bar neka uplatnica...ili sve dajete onako na ruke.
Meni je vrlo indikativno i to što je nedelju dana nakon humanitarnog koncerta, ekipa Delija uplatila sebi aranžman u Djenovi...a inače slabo prate utakmice reprezenatcije.
Priča se i da su se neki ponovili sa automobilima...
Ne tvrdim ništa...ali što bi vama neko verovao na reč?
 
Imate li neke dokaze za to ili treba tek tako da vam verujemo na reč?
Bar neka uplatnica...ili sve dajete onako na ruke.
Meni je vrlo indikativno i to što je nedelju dana nakon humanitarnog koncerta, ekipa Delija uplatila sebi aranžman u Djenovi...a inače slabo prate utakmice reprezenatcije.
Priča se i da su se neki ponovili sa automobilima...
Ne tvrdim ništa...ali što bi vama neko verovao na reč?

Наравно да све постоји црно на бело.........било је и објављено на сајту.

а Ђенова???

Имаш ли ти уопште представу о чему се ту ради и ко је тамо ишао?
нико од вођа, од прве екипе...све сами анонимуси који су карте добили преко ФСС...а Делије не прате репрензетацију.

ја сам ти само написао оно чему сам лично присуствовао.и да не заборавим, леп део новца је пласиран преко епрахије Рашко Призренске.


а ти ако хоћеш веруја а ако нећеш - немој.
Твоја ствар.

Него нико још не наводи КО је урадио више за Србе на Косову од Делија које су једна "неформална" организација?
 
Наравно да све постоји црно на бело.........било је и објављено на сајту.

а Ђенова???

Имаш ли ти уопште представу о чему се ту ради и ко је тамо ишао?
нико од вођа, од прве екипе...све сами анонимуси који су карте добили преко ФСС...а Делије не прате репрензетацију.

ја сам ти само написао оно чему сам лично присуствовао.и да не заборавим, леп део новца је пласиран преко епрахије Рашко Призренске.


а ти ако хоћеш веруја а ако нећеш - немој.
Твоја ствар.

Него нико још не наводи КО је урадио више за Србе на Косову од Делија које су једна "неформална" организација?

Teško je proceniti ko je uradio više, a ko manje od Delija pošto ne znamo koliko su tačno Delije uplatile i pomogle...ali znam da je malo Srba koji na neki način nisu pomogli...barem jednom SMS porukom.
Od Edmontona do Bileće...svi su nešto prikupljali.
 

Back
Top