Odbojka

ako nisi nasao nista preko googla - samo reci i ja cu ti rado poslati neku gaginu sliku, posto bas pratim zensku odbojku, a navijam naravno za crvenu zvezdu!!!
 
Anonymous:
Click011:
2.DIE.4.:
aleksandra#:
ako nisi nasao nista preko googla - samo reci i ja cu ti rado poslati neku gaginu sliku, posto bas pratim zensku odbojku, a navijam naravno za crvenu zvezdu!!!
Zao Mi Je Sto Ranije Nisam Imao Vremena Da Ti Odgovorim Kada Budes Imala Vremena Posalji Na thuglife712000@yahoo.com Hvala Unapred
A TI JE KAO ZNAŠ???
Blago tebi, Ja je sigurno nikad necu ni upoznati!!!Imas neku sliku???
IMAM SVE,SLIKE,TEL...SUPER JE ONA.
 
Click011:
Anonymous:
Click011:
2.DIE.4.:
aleksandra#:
ako nisi nasao nista preko googla - samo reci i ja cu ti rado poslati neku gaginu sliku, posto bas pratim zensku odbojku, a navijam naravno za crvenu zvezdu!!!
Zao Mi Je Sto Ranije Nisam Imao Vremena Da Ti Odgovorim Kada Budes Imala Vremena Posalji Na thuglife712000@yahoo.com Hvala Unapred
A TI JE KAO ZNAŠ???
Blago tebi, Ja je sigurno nikad necu ni upoznati!!!Imas neku sliku???
IMAM SVE,SLIKE,TEL...SUPER JE ONA.
Ozbiljno il me lozis?
 
A i dzabe meni to,ona je nafurana odbojkasica Zvezde koja me nebi ni pogledala!Ona trazi nekog poznatog koji je lovaran,a ja sam skroz obican lik!!! :cry:
 
Anonymous:
A i dzabe meni to,ona je nafurana odbojkasica Zvezde koja me nebi ni pogledala!Ona trazi nekog poznatog koji je lovaran,a ja sam skroz obican lik!!! :cry:
GREŠIŠ, SINKO, SILNO GREŠIŠ!ODAKLE SI TI?PS.ONA APSOLUTNO NIJE U FAZONU LOVE.IMA JE I SAMA.
 
a kad vec ima love, jel ima neke sanse da ipak produzi ugovor sa zvezdom makar na jos jednu sezonu, i lepo se naredne godine od crveno-belog dresa oprosti duplom krunom???
 
aleksandra#:
a kad vec ima love, jel ima neke sanse da ipak produzi ugovor sa zvezdom makar na jos jednu sezonu, i lepo se naredne godine od crveno-belog dresa oprosti duplom krunom???
NEMA ŠANSE I TO NE ZBOG LOVE, VEĆ ZBOG IZAZOVA. SLOŽIĆEŠ SE DA JE NAŠA LIGA KRŠ I DA IGRAČICA KOJA IMA 3 TITULE IZA SEBE I 2 LIGE ŠAMPIONA, NEMA MOTIVA DA IGRA PROTIV PANČEVA, KLEKA I NJMA SLIČNIM....TAKO DA GAGICA OVE GODINE ODLAAZIII.... :D
 
nema izazova???
pa od tog kleka su pukle glat 3:0 na marakani (ili su prodale utakmicu, ne zna se sta je gore)... a u ligi ima nekoliko veoma dobrih timova - jedinstvo, spartak, postar, solidna ekipa radnickog, itd tako da uopste zvezda nije dominantna, liga nije monotona, (nije da bas moze svako svakoga da pobedi, ali nema ni tima koji apsolutno dominira). do titule moze bilo koja od ekipa koja je stigla do polufinala...
a liga sampiona... nemoj mi reci da se zadovoljava igranjem u ligi sampiona i poslednjim mestom u grupi (ove sezone bile su zadnje, prosle su bile valjda predzadnje)...
zasto joj izazov ne bi bio da sa zvezdom prodje u drugi krug lige sampiona (sto nijedna nasa ekipa nije uradila) ili sto da ne cak da odu na final four!!! zasto cilj ne bi bio obaranje rekorda uzicanki od osam uzastopnih titula???
nije da nema bas nikakvog izazova...
ali nije izazov ono sto je problem, vec pare...

i pre bih razumela da ide zbog praznih hala, zbog delija koji nece da ih bodre (vec odlaze na utakmice onih kosarkasa koji su zadnju titulu uzeli pre dvesta godina, i fudbalera koji prave evropsku zvezdu svake sezone i ulaze u ligu sampiona svake jeseni)...

ja je ne osudjujem... da sam kojim slucajem na njenom mestu, u ovakvoj situaciji, i ja bih otisla (jer klub je totalno neorganizovan i "glup" ako tako mogu reci sto ne zna da iskoristi posedovanje takvih talenata i igracica)...
samo, kao navijac crvene zvezde jako bih zelela da ostane... uz maju simanic ona je moja omiljena igracica i nadam se da ce se jednog dana vratiti makar na jos jednu sezonu u zvezdu, recimo da zavrsi karijeru ili tako nesto...
pozz...
 
aleksandra#:
p.s. ono gore sam bila ja - aleksandra
DRAGA ALEKSANDRA, KAD SAM REKLA "IZAZOV" NISAM MISLILA DA OMALOVAŽIM OSTALE IGRAČICE I KLUBOVE.POD IZAZOV SPADAJU I TE PUNE HALE PO INOSTRANSTVU I TI NAVIJAČI KOJI BODRE I BORBENIJI STAV U LIGI ŠAMPIONA,A PA I REDOVNE PLATE U KRAJNJEM SLUČAJU! SAMA SI REKLA DA OVDE PUBLIKE ,PRAVE, NEMA.DA DELIJE NE DOLAZE. DA SU LOŠE U LIGI ŠAMPIONA. NORMALNO JE DA JEDNA DEVOJKA OD 22 GODINE ŽELI VIKENDOM DA PUTUJE U KAN, PARIZ...VIĆENCU, DJENOVU...ILI BILO KOJU DRUGU METROPOLU, A NE U PANČEVO, NIŠ, SUBOTICU ILI UŽICE, uz svo poštovanje! CILJ SVAKOG IGRAČA JE EVROPSKI JAKA LIGA, A NE STAGNIRANJE ILI ŠTO JE JOŠ IZVESNIJE, NAZADOVANJE U NAŠOJ LIGI..DA,DA..ŽALOSNO,ALI ISTINITO...I NEMOJ MI REĆI DA SE NE SLAŽEŠ SA MNOM,JER ČINI MI SE DA SI PAMETNA DEVOJKA.POZZ I TEBI!
 
Anonymous:
aleksandra#:
p.s. ono gore sam bila ja - aleksandra
DRAGA ALEKSANDRA, KAD SAM REKLA "IZAZOV" NISAM MISLILA DA OMALOVAŽIM OSTALE IGRAČICE I KLUBOVE.POD IZAZOV SPADAJU I TE PUNE HALE PO INOSTRANSTVU I TI NAVIJAČI KOJI BODRE I BORBENIJI STAV U LIGI ŠAMPIONA,A PA I REDOVNE PLATE U KRAJNJEM SLUČAJU! SAMA SI REKLA DA OVDE PUBLIKE ,PRAVE, NEMA.DA DELIJE NE DOLAZE. DA SU LOŠE U LIGI ŠAMPIONA. NORMALNO JE DA JEDNA DEVOJKA OD 22 GODINE ŽELI VIKENDOM DA PUTUJE U KAN, PARIZ...VIĆENCU, DJENOVU...ILI BILO KOJU DRUGU METROPOLU, A NE U PANČEVO, NIŠ, SUBOTICU ILI UŽICE, uz svo poštovanje! CILJ SVAKOG IGRAČA JE EVROPSKI JAKA LIGA, A NE STAGNIRANJE ILI ŠTO JE JOŠ IZVESNIJE, NAZADOVANJE U NAŠOJ LIGI..DA,DA..ŽALOSNO,ALI ISTINITO...I NEMOJ MI REĆI DA SE NE SLAŽEŠ SA MNOM,JER ČINI MI SE DA SI PAMETNA DEVOJKA.POZZ I TEBI!
Pa Posto Je Ti Znas Da Li Mozes Da Mi Posaljes Neku Njenu Sliku (Naravno Ako Imas)
 
Anonymous:
aleksandra#:
p.s. ono gore sam bila ja - aleksandra
DRAGA ALEKSANDRA, KAD SAM REKLA "IZAZOV" NISAM MISLILA DA OMALOVAŽIM OSTALE IGRAČICE I KLUBOVE.POD IZAZOV SPADAJU I TE PUNE HALE PO INOSTRANSTVU I TI NAVIJAČI KOJI BODRE I BORBENIJI STAV U LIGI ŠAMPIONA,A PA I REDOVNE PLATE U KRAJNJEM SLUČAJU! SAMA SI REKLA DA OVDE PUBLIKE ,PRAVE, NEMA.DA DELIJE NE DOLAZE. DA SU LOŠE U LIGI ŠAMPIONA. NORMALNO JE DA JEDNA DEVOJKA OD 22 GODINE ŽELI VIKENDOM DA PUTUJE U KAN, PARIZ...VIĆENCU, DJENOVU...ILI BILO KOJU DRUGU METROPOLU, A NE U PANČEVO, NIŠ, SUBOTICU ILI UŽICE, uz svo poštovanje! CILJ SVAKOG IGRAČA JE EVROPSKI JAKA LIGA, A NE STAGNIRANJE ILI ŠTO JE JOŠ IZVESNIJE, NAZADOVANJE U NAŠOJ LIGI..DA,DA..ŽALOSNO,ALI ISTINITO...I NEMOJ MI REĆI DA SE NE SLAŽEŠ SA MNOM,JER ČINI MI SE DA SI PAMETNA DEVOJKA.POZZ I TEBI!

Ma naravno da se slazem sa tobom... Ono sto sam izlupetala gore su zive gluposti, samo zelja da verujem u to da vredi ovde ostati (ne do kraja karijere naravno, ali mozda jos sezonu-dve), ipak ti naravno priznajem da si potpuno u pravu... Devojka koja ce za mesec dana (ako Bog da da budemo opet sampioni, a bicemo) osvojiti peti trofej, od toga cetvrtu titulu za tri i po godine u Zvezdi, nema vise izazova ovde. Uz to, ona je najbolji srednjak u zemlji, i u pravu si sto se tice i konstatacije da ona ovde vise ne moza da napreduje (iako su se oni ludi treneri prve lige u anketi Zurnala "troumili" izmedju Natase Krsmanovic, Maje Mratinkovic i Ane Jaksic kao najboljih blokera (kapa dole samo zbog Maje) - progutace te gluposti, jer devojka koja ce odigrati najbolje kad bude bilo najpotrebnije i koja ce resiti finale je - Dragana Ilic)... Sto se Delija tice, kao sto sam vec rekla, mene su uzasno razocarali... Nadam se da ce bar u Bg-u i naravno Uzicu doci za finale...

Zao mi je samo sto klub nije uspeo bolje da se organizuje. Da su kojim slucajem zadrzali Anju, Djeru i Sladju, bez uvrede za sadasnje igracice Zvezdine prve postave, ali one su i mladje i prvu sezonu igraju kao starteri i neiskusne su; a ove devojke su igrale godinama zajedno i disale prosto kao jedna... Uglavnom da su ih zadrzali bar jos sezonu (mislim da su bile velike sanse u tom slucaju da se vrati Maja Simanic) mogle su garant da prodju grupu LS po ovogodisnjem sistemu takmicenja, a mozda i stignu do final4-a...

Uglavnom, znam da definitivno Gaga odlazi ove sezone i ja joj zaista zelim sve najbolje; neki klub koji ce biti u vrhu u svojoj zemlji, koji ce moci i u Evropi da uradi nesto, i sto je mozda najvaznije - da ona igra u startnoj postavi i da taj klub ima neke dobre, verne navijace!
E da, i jos nesto, kad sa svojim novim, velikim klubom dodje u Bg na neku utakmicu, u LS-a na primer, da ne bude kao Anja :D Anja nas napuni posteno sad kad je bila sa Asistelom, valjda ce Gaga biti malo popustljivija :wink:

pozz...
 

Back
Top