RAT U LIBIJI

Da li podržavate Gadafija?


  • Ukupno glasova
    458
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mi moramo znati da ljepse drzave od Libije nema jer ona ima svoj sjaj i svoju aromu tako da Libija izaziva kod muslimana divljenje a samo se divi Allahu Jedinom i divi se muslimanima koji zele da imaju islamsku Libiju koja je cista i lijepa jer muslimani tamo zive i zele da zive u slobodi i demokraciji Islama.Libija ima ravnicu a na jugu ima blagu planinu tako da je to jedna drzava koja treba da uspije i koja treba da bude predvodnik Maghreba i muslimana Maghreba.Inace Libijski muslimani su Malikijske skole i oni klanjaju malo drugacije od Balkanskih muslimana ali to je ona char Islama koja privlaci muslimane jednom jedinstvu.Libija ima glavni grad Tripoli koji je lijep grad i koji treba tek da bude lijep grad u jednoj slobodnoj Libiji koja ce biti slobodna za sve gradjane i koji ce moci da odlaze u Dzamije i da se mole Allahu.Mi muslimani se divimo Allahu i njegovim znakovima tako da je i ovo sto se djesava u Libiji jedan Allahov znak da je narod ustao i9 da zeli jednu bolju Libiju koja ce biti Islamska drzava i koja ce biti usor svim Islamskim drzavama.Zelim da kazem na kraju da se molimj Allahu da sto prije Gadhafi ode sa vlasti i da vlast preuzme narod koji je izisao na ulice i koji trazi slobodu i demokraciju.
 
Mi moramo znati da ljepse drzave od Libije nema jer ona ima svoj sjaj i svoju aromu tako da Libija izaziva kod muslimana divljenje a samo se divi Allahu Jedinom i divi se muslimanima koji zele da imaju islamsku Libiju koja je cista i lijepa jer muslimani tamo zive i zele da zive u slobodi i demokraciji Islama.Libija ima ravnicu a na jugu ima blagu planinu tako da je to jedna drzava koja treba da uspije i koja treba da bude predvodnik Maghreba i muslimana Maghreba.Inace Libijski muslimani su Malikijske skole i oni klanjaju malo drugacije od Balkanskih muslimana ali to je ona char Islama koja privlaci muslimane jednom jedinstvu.Libija ima glavni grad Tripoli koji je lijep grad i koji treba tek da bude lijep grad u jednoj slobodnoj Libiji koja ce biti slobodna za sve gradjane i koji ce moci da odlaze u Dzamije i da se mole Allahu.Mi muslimani se divimo Allahu i njegovim znakovima tako da je i ovo sto se djesava u Libiji jedan Allahov znak da je narod ustao i9 da zeli jednu bolju Libiju koja ce biti Islamska drzava i koja ce biti usor svim Islamskim drzavama.Zelim da kazem na kraju da se molimj Allahu da sto prije Gadhafi ode sa vlasti i da vlast preuzme narod koji je izisao na ulice i koji trazi slobodu i demokraciju.
Муслимански дебилу **јеб* са форума ****м ти куран !
 
Iskreno mislim da je Amerika umesala tu svoje prste,kako u Libiji,tako i u svim drzavama u kojima je izbila pobuna...sad ce dobiti sankcije...isti scenario kao i kod nas 5.oktobra,tako bi bilo i 90-ih ali je tada bilo samo hleba i IGARA,koje je Milosevic plasirao,medjutim da se vratim na temu,kasnije ce amerika doci sa svojim fabrikama i firmama,napravice ekonomske kolonije od tih zemalja i koristice jeftinu radnu snagu,a i nafcu ce crpeti po mizernim cenama,ali naravno americki i svetski mediji ce ocrniti sadasnji rezim i jos ce amerikanci ispasti dobrocinitelji,medjutim to je ocigledno da ce se tako zavrsiti taj scenario.
 
Mi moramo znati da ljepse drzave od Libije nema jer ona ima svoj sjaj i svoju aromu tako da Libija izaziva kod muslimana divljenje a samo se divi Allahu Jedinom i divi se muslimanima koji zele da imaju islamsku Libiju koja je cista i lijepa jer muslimani tamo zive i zele da zive u slobodi i demokraciji Islama.Libija ima ravnicu a na jugu ima blagu planinu tako da je to jedna drzava koja treba da uspije i koja treba da bude predvodnik Maghreba i muslimana Maghreba.Inace Libijski muslimani su Malikijske skole i oni klanjaju malo drugacije od Balkanskih muslimana ali to je ona char Islama koja privlaci muslimane jednom jedinstvu.Libija ima glavni grad Tripoli koji je lijep grad i koji treba tek da bude lijep grad u jednoj slobodnoj Libiji koja ce biti slobodna za sve gradjane i koji ce moci da odlaze u Dzamije i da se mole Allahu.Mi muslimani se divimo Allahu i njegovim znakovima tako da je i ovo sto se djesava u Libiji jedan Allahov znak da je narod ustao i9 da zeli jednu bolju Libiju koja ce biti Islamska drzava i koja ce biti usor svim Islamskim drzavama.Zelim da kazem na kraju da se molimj Allahu da sto prije Gadhafi ode sa vlasti i da vlast preuzme narod koji je izisao na ulice i koji trazi slobodu i demokraciju.

...AMEN...
 
Adolf-Hitler1.jpg


muamer-gadafi-498.jpg
 
Na internetu pobunjenici i njihove gazde više ne slave, a ushićenje je utihlo. Nema više vesti kao par dana ranije o nekakvim "pobedama" protiv Gadafija. Jedino što se pominje je da Gadafi napada pobunjenike. Sada umesto o nekakvim pobedama pričaju o tome šta je ko u svetu rekao.
 
Libija je jedna slatka drzava koja treba da se posjeti iz turistickih razloga a za muslimane je ona pogodna jer muslimani mogu zivjeti u Libiji i biti muslimani uzorni i klanjati u Dzamije.Ovo isto sto se djesava u Libiji ce poceti u Iranu jer Iran mora da smijeni Ahmedinedzada a mozda se svrgne cijeli islamski sisitem i dovede za Saha prijestolonaslijednik.Ali meni mi je nekako drzai ovakav I(ran koji je lijep i Islamski jer Iran je ovako Islamska drzava ali i ona ima svoje promasaje tako da mislim da Mousavi ne zeli svrgavati cijeli islamski sistem u Iranu nego zeli ponoviti izbore u Iranu.Poslije Libije je na redu Jemen koji treba svrgnuti svog predsjednika a zatim Bahrein i Sirija koja treba smijeniti svog dugogodisnjeg predsjednika.
 
Mi moramo znati da ljepse drzave od Libije nema jer ona ima svoj sjaj i svoju aromu tako da Libija izaziva kod muslimana divljenje a samo se divi Allahu Jedinom i divi se muslimanima koji zele da imaju islamsku Libiju koja je cista i lijepa jer muslimani tamo zive i zele da zive u slobodi i demokraciji Islama.Libija ima ravnicu a na jugu ima blagu planinu tako da je to jedna drzava koja treba da uspije i koja treba da bude predvodnik Maghreba i muslimana Maghreba.Inace Libijski muslimani su Malikijske skole i oni klanjaju malo drugacije od Balkanskih muslimana ali to je ona char Islama koja privlaci muslimane jednom jedinstvu.Libija ima glavni grad Tripoli koji je lijep grad i koji treba tek da bude lijep grad u jednoj slobodnoj Libiji koja ce biti slobodna za sve gradjane i koji ce moci da odlaze u Dzamije i da se mole Allahu.Mi muslimani se divimo Allahu i njegovim znakovima tako da je i ovo sto se djesava u Libiji jedan Allahov znak da je narod ustao i9 da zeli jednu bolju Libiju koja ce biti Islamska drzava i koja ce biti usor svim Islamskim drzavama.Zelim da kazem na kraju da se molimj Allahu da sto prije Gadhafi ode sa vlasti i da vlast preuzme narod koji je izisao na ulice i koji trazi slobodu i demokraciju.

Bla bla bla bla, lepa zemlja, bla bla bla islam, bla bla bla bla, Kuran,bla bla bla veole da zivim, bla bla bla bla bla bla muslimani, bla bla bla slatka.bla bla bla sestra bla bla bla bla islamski crnac bla bla bla bla bla Alah, bla bla bla bla vesala, bla bla bla bla Veliki Strumf, bla bla bla bla bla klanja, bla bla bla bla molim, bla bla bla bla pedofil
 
Poslednja izmena:
Pa po tome se moze vidjeti da se Gadhafi treba ubiti po izdatoj Fetvi od Dr. Jusufa Kardavija.Isto tako je i Sadam Husejn palio naftana postrojenja i zgaadjivao Persijski zaliv tako da je paralela izmedju Gadhafija i Sadama skoro ista.E moj Marko koga ti podrzavas.
 
Pa po tome se moze vidjeti da se Gadhafi treba ubiti po izdatoj Fetvi od Dr. Jusufa Kardavija.Isto tako je i Sadam Husejn palio naftana postrojenja i zgaadjivao Persijski zaliv tako da je paralela izmedju Gadhafija i Sadama skoro ista.E moj Marko koga ti podrzavas.

Bla bl abla Fetva Velikog Strumfa... tako nas zabole za nekog pacenika koji misli da je popio svu pamet sveta...
A koliko je zagadio unistavanjem naftnih postrojenja i busotina nij ni blizu koliko je BP sa svojom Deepwater Horizon busotinom....
 
Islamske zemlje ne trebaju diktatore i dosta je bilo vise igre sa Islamskim zemljama.Nisu Islamske zemlje niti nije narod vise stoka da trpi vjecne vladare Islamskih zemalja nego sada je narod u Islamskim zemljama obrazovaniji i zeli da ima istu demokraciju kao na Zapadu jer napominjem puno muslimana je bilo u Njemackoj i Francuskoj i Britaniji i mogli su se uvjeriti kako su sredjene te drzave.Kad jedna Francuska moze biti tako sredjena onda zasto ne moze biti sredjen na isti nacin jedna Libija ili Egipat.
 
Tek ce biti krvava revolucija. Ovo za sada je nista. Nek im je bilo ko bilo sta u pomoci.

Demokratija i islamska drzava ponistavaju jedno drugo. Demokratskim izborima islam se moze svrgnuti, islam tezi da bude nametnut, opcija u kojoj prosveceni plebs
ima pravo i mogucnost da presudi religiji je suprotno svim logikama i zakonima samoodrzanja uspesne religije.

O vjernici neka vam Allah dz.sh. malu kaznu razreze sto okrecete ledja svetim Serijatskim zakonima, sto prizivate nevjernicka uredjenja kao demokratiju,
sto pljujete na sjenu Mehdija sto nad vama stoji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme

Odgovora
20.001
Pregleda
334.653
Odgovora
20.000
Pregleda
355.301

Back
Top