Sta znaci kada je hormon stitnjace...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mamba:
WithdrawnWater:
Tristana:
Samo dve stvari na ovakav odgovor: odrasti i nauci da se lepo ponasas i postujes ljude (sve ljude naravno a pogotovo nas koji imamo malo vise obrazovanja od jednog doktora opste prakse).
Arogancija mi nije jaka strana ali evo ovo izleti...
:) Ne zvuci lepo, a?

Ajde cao sad i sretna svima 2005-ta i Bozic.

Bilo bi lepo da Vi naucite da se ponasate.
Makar i u ovako poznim godinama.
Da ste postavili svoj treci post umesto prva dva koja lice na trik pitanja sa studentskih ispita, dobili bi ste konkretan odgovor, koji je i uprkos Vasoj nepreciznosti dat u obliku sajta na kome o hipotireozi i svim vrednostima hormona do u detalj pise za onoga ko nije lenj da procita.
Zato ovaj forum i sluzi - da ljudi poput Vas (misleci time na ljude koji nisu medicinski edukovani) ne moraju da pretrazuju milion internet pretrazivaca ko sto neko na prethodnoj strani rece, nego da ih neko uputi gde da pogledaju detaljne informacije ili kom specijalisti da se obrate. Ali pokusajte da shvatite da je ovo FORUM a ne lekarska ordinacija. Lepo Vam je zena rekla da pitate ono sto Vas interesuje, i bila je potpuno u pravu jer ste nakon toga u svom trecem postu konacno i pitali ono sto Vas je interesovalo. I ponudjen Vam je najbolji moguci odgovor i smernica kolko je to moguce na jednom forumu.
A stvar je Vase licne kulture i vaspitanja sto ste reagovali ovako kako ste reagovali.


:lol: Da, bas su pozne :lol:
A najbolje bi bilo da niko vise ne postavlja uopste pitanja da ne bi bio prozvan od Vas ili Dr.I totalno ste dosadni sa komentarima kako ovo nije lekarska ordinacija..Ma ne, ljudi to ne znaju nego bi oni da se izlece ovako preko foruma a da ne odu kod doktora.. :roll:

I Vi ste totalno dosadni sto ne razmisljate nego me terate da Vam sto puta ponavljam da ovo NIJE LEKARSKA ORDINACIJA: covek ovde ne sedne ispred doktora, koji moze da ga vidi, cuje, kaze 'skinite se' po potrebi, vidi promene na kozi, pogleda ih pod svetlom, pipne ih, poslusa pluca, pogleda grlo.....OVO JE FORUM. Mogucnost bilo kakve informacije na ovom mestu zasniva se na odredjenom kvalitetu postavljenog pitanja i opisu i podatcima o onome sto se desava a zbog cega se trazi pomoc. Pa je zgodno da se koristi siva mozdana masa i celije napregnu do onog nivoa razmisljanja koji je neophodan da se OPISU promene ili simptomi sa vise od dve prostoprosirene recenice - ne znam prosto zasto je to TOLIKO TESKO??!
 
gane011:
dr:
E ajde malo oladite svi! :evil:
Pocecu stvarno da pustam ventil, pa cete onda videti kako to izgleda...
Bas mi je zao sto mislite da sam arogantna ,sva sam se potresla, ne znam kako cu nocas zaspati...cccc.

Ma nisiiiiiiii :wink: , ali to je OK. I to nema veze sa profesionalnim, to je nesto licno.
Vise puta procitaj ovo sto si gore napisala i sto pre prihvatis da nemas takta pre ces nauciti da ga stvaras u odnosu sa drugima. Ali budi sama sebi prvi pacijent...
Pozdrav.
Gane nemam nameru ovde da se branim, nisam arogantna, borim se do poslednjeg atoma snage da ljudima o cijem zdravlju brinem bude bolje, ako to zahteva i da podignem ton glasa i to radim ali sve u cilju toga da shvate da ne mozemo svi sve znati i da svako treba da radi svoj posao.
Mala digresija na celu prica...znas s kim najvise volim da radim, sa prosecnim covekom, neko ko nema zavrsen fakultet a evo i zasto, zato sto saslusaju ono sto im kazem, slede savete i uputstva koja su im data...i sve funkcionise odlicno.
E onda dodje neko ko ima zavrsen fakultet i sa vrata se postavi sa stavom "sta ti mislis ko si, pa i ja imam fakultet", da li su u pitanju kompleksi ili sta je ne znam ali nikada ekonomistu,pravnika, filologa nisam ucila kako se radi njihov posao a lekarima svi drze slovo i svi bolje znaju nas posao od nas samih.
E taj film nece da se gleda ovde.
Ovo je forum(po 23548.put :roll: ), ovde se razmenjuju iskustva, kao sto vidis nisam potpisala nigde ime, prezime i ustanovu u kojoj radim, znaci samim tim ovde je atmosfera neformalna, i u vezi sa tim, imam pravo kao i svako drugo ljudsko bice da odreagujem na glupost.
Kao sto vidis nisam usamljena u stavu da dobar deo pitanja koja se ovde nalaze su imbecilna.
Mrzi me da sad kopam po forumu ali nije prvi put slucaj da kad krene neka rasprava se svi pozivaju na to da sam samo jadni mali ,nepismeni lekar opste prakse i da imaju vise skole od mene...
Sve rasprave koje se ovde ponavljaju su vezane za jednu jedinu stvar a to je lenjost da se formulise pitanje kako treba a trazi se strpljenje, precizan odgovor, dijagnoza, a ako moze i terapija da se ljudi ne cimaju odlaskom kod lekara.
A to je nemoguce!Nikada nece ni biti moguce.No, izgleda nekima je to jako tesko da shvate.
Pozdrav i tebi!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top