IS PETNICA!!!!!!!!!!!

Vec vidjeno hemicari i geolozi zapocinju svoje privatno prepricavanje seminara. To nije lose, ali vec je dosta (ima vas vec u temi petnica geologija)
nek se jave i ljudi sa nekih drugih seminara.

pozdrav za sve petnicare!!!!
 
pa neka i oni napisu nesto, mi im ne branimo... cak je i pozeljno da se jave, da ne bi smorili mi do maximuma, da vidimo kako je njima na seminarima.... pa, ako se neko oseti prozvanim..... :wink:
inace jel ides i ti u petnicu, ili...? 8)
 
Anonymous:
Da. Ja sam na seminarima humane biohemije (biomedicine)
Bili ste sa nama na letnjem (barem jedna grupa hemije).
Da li je neko od vas bio na konferenciji? :D
(mislim na ljude sa foruma)

epa super!!!!!!!!! :) nemamo na grupi nikoga sa tvog seminara... pa mozes da budes prvi i da pozoves jos neke svoje da se prikljuce.... :wink:
groups.yahoo.com/group/petnicari/
ocekujemo vas......... :D
 
Ne secam se da smo imali uporedo seminare sa geologijom. Nas seminar je organizovan tako da stariji i mladji polaznici budu u isto vreme u stanici ali slusaju razlicita predavanja (hocu da kazem da ima samo jedna grupa hbh).

Da li si sigurna da si bila sa nama?

Sto se tice grupe verovatno cu se ukljuciti ovih dana, ali mi se cini da ima najvise ljudi sa hemije i geologije. Da li sam u pravu?

poz
 
Anonymous:
Sto se tice grupe verovatno cu se ukljuciti ovih dana, ali mi se cini da ima najvise ljudi sa hemije i geologije. Da li sam u pravu?

poz

pa ukljuci se.... :) i pozovi svoje sa seminara!!! 8) a nema najvise sa hemije i geologije.... ima najvise sa hemije!! :D a malo ima geologa, fizicara.... ima sa hemije vode... ali najvise ima hemicara.... :) :wink:
 
Eto vidite kako su ovi hemicari pametni... :idea:
Ne sad ozbijno prijavicu se tj. poslacu neku poruku kad budem imao nesto pametno da kazem.

Vi tamo vecinom raspravljate o svojim seminarima,
a o cemu ja da raspravljam...

mozda je najbolje da posaljem (na grupu) samo "cao svi ja sam sa hbh. pozdrav"
 
ne raspravljamo mi tamo o nasim seminarima.... daleko od toga.... mi lupamo gluposti, i pricamo o mnogo razlicitih stvari, cak i ne vezano za petnicu... a nije toliko bitno sa kog si seminara, nego kakav si, jer cemo svi mi, jednom, biti zajedno u petnici..... jednog dana... :lol: 8) :D :) :P :wink: :roll:
 

Back
Top