naša maja se otvorila...

underwater

Aktivan član
Poruka
1.212
pri tome ne mislim na našu pčelicu ( :wink: ), već na gradonačelnicu... da li ste primetili nove ulične ukrase i kako vam se oni čine?

...krajnje vreme je bilo da se zamene one šarene jelkice i pahuljice po banderama (koje se, btw, nikad nisu ni skidale sa njih)... vrhunac treša je bio onaj kartonski deda mraz iznad ulaza u SPENS (kod macchiata)... nadam se da ćemo ove godine da ga izbegnemo... vidim da se na mestu deda mraza "ugnezdila" reklama za MB pivo... i to je bolje od onog užasa...
 
Svidjaju mi se novi ukrasi, mada sam stigla da vidim samo one u Kralja Aleksandra.

Ono sto je mene prenerazilo je neka ogromna, morbidna lutka deda mraza u Planeti pored onih kola sto poklanjaju u nagradnoj igri. Jos peva neku americku pesmicu. Uzas!
 
Maja se mozda otvorila, al u pogresne svrhe! Bljak1, mislim bolje je nego jelke i kartonski Deda Mraz, ali je i ovo skandal! Izgleda kao predimenzionisani logo TV Most (mozda su oni sponzori), izgledaju kao da ce da otpadnu svakog momenta! :arrow: Osim sto su ruzni, jos su i hazardni! :(
 
underwater:
pri tome ne mislim na našu pčelicu ( :wink: ), već na gradonačelnicu... da li ste primetili nove ulične ukrase i kako vam se oni čine?

...krajnje vreme je bilo da se zamene one šarene jelkice i pahuljice po banderama (koje se, btw, nikad nisu ni skidale sa njih)... vrhunac treša je bio onaj kartonski deda mraz iznad ulaza u SPENS (kod macchiata)... nadam se da ćemo ove godine da ga izbegnemo... vidim da se na mestu deda mraza "ugnezdila" reklama za MB pivo... i to je bolje od onog užasa...
Iskreno grad izgleda lepse. . .
 
Da budemo iskreni...

1. Grad je lepše okićen. Definitivno.
2. To nije zasluga nove gradonačelnice, već prethodne ekipe sa seka Borom koja je sprovela tender i nabavku novih ukrasa.
3. Mislim da je "jelka" kod Modene super a najlepše okićen izlog ima Beneton za decu u Zmaj Jovinoj
 
DOKONI UM:
Da budemo iskreni...

1. Grad je lepše okićen. Definitivno.
2. To nije zasluga nove gradonačelnice, već prethodne ekipe sa seka Borom koja je sprovela tender i nabavku novih ukrasa.
3. Mislim da je "jelka" kod Modene super a najlepše okićen izlog ima Beneton za decu u Zmaj Jovinoj

SUPER!!!! :arrow: Oftalmolog pod hitno!!! Pa sramotu od te fejk jelke ne moze ni sto Dunava oprati!
 
Nije bitno cija je zasluga ili ne. Sve je to super i lepo izgleda ali ja ostajem pri utisku da za moj ukus deluje malo sterilno i otudjeno.

DOKONI UM:
Da budemo iskreni...

1. Grad je lepše okićen. Definitivno.
2. To nije zasluga nove gradonačelnice, već prethodne ekipe sa seka Borom koja je sprovela tender i nabavku novih ukrasa.
3. Mislim da je "jelka" kod Modene super a najlepše okićen izlog ima Beneton za decu u Zmaj Jovinoj
 
Dolcezza:
DOKONI UM:
Da budemo iskreni...

1. Grad je lepše okićen. Definitivno.
2. To nije zasluga nove gradonačelnice, već prethodne ekipe sa seka Borom koja je sprovela tender i nabavku novih ukrasa.
3. Mislim da je "jelka" kod Modene super a najlepše okićen izlog ima Beneton za decu u Zmaj Jovinoj

SUPER!!!! :arrow: Oftalmolog pod hitno!!! Pa sramotu od te fejk jelke ne moze ni sto Dunava oprati!
Oftamolog mi ne treba.
Ovo je još jedna NOVOSADSKA osobina.
Kada smo takvu jelku pre par godina viđali u metropolama, onda je kao super, cool, strava...ali kada je kod nas ista takva onda je ona fejk, sranje, trula, loša, bad....NOVOSADSKI :idea: :!: :wink:
 
Mozda se nisam precizno izrazio. Bitno je cija je zasluga, slazem se. Mislio sam da nije bitno za vrednovanje rezultata. Glupo bi bilo reci da nesto ne valja samo zato jer su to uradili "ovi" ili "oni".
Ja kad idem ulicom i gledam ukrase ne mislim da li je to postavljao radikal ili demokrata. To mislim kasnije. Ono sto prvo mislim je da li mi se to dopada ili ne. A ne dopada mi se jer deluje previse uredno, previse ispeglano, previse jednoobrazno. Nekako dehumanizovano.

Red_Sonia:
Neko rece da nije bitno cija je zasluga sto je grad lepse okicen.E,pa ja mislim da je bitno...nije ok da neko pokupi pohvale za nesto za sta nije zasluzan.
Boro,vrati seeeee! :cry:

Danas mi je rodjendan,pa sam priustila sebi jednu zelju... :lol:
 
Nikad nisam bio fasciniran glamurom inostranstva. Cela ta dekoracija je skroz nekako tranziciona, a to znaci bezlicna i hladna.

DOKONI UM:
Dolcezza:
DOKONI UM:
Da budemo iskreni...

1. Grad je lepše okićen. Definitivno.
2. To nije zasluga nove gradonačelnice, već prethodne ekipe sa seka Borom koja je sprovela tender i nabavku novih ukrasa.
3. Mislim da je "jelka" kod Modene super a najlepše okićen izlog ima Beneton za decu u Zmaj Jovinoj

SUPER!!!! :arrow: Oftalmolog pod hitno!!! Pa sramotu od te fejk jelke ne moze ni sto Dunava oprati!
Oftamolog mi ne treba.
Ovo je još jedna NOVOSADSKA osobina.
Kada smo takvu jelku pre par godina viđali u metropolama, onda je kao super, cool, strava...ali kada je kod nas ista takva onda je ona fejk, *, trula, loša, bad....NOVOSADSKI :idea: :!: :wink:
 
A ti bi da nesto okacis, a? Neistomisljenici ne svetle i nisu uobliceni u zevzdice, jelene i slicne prigodne ukrase pa bas ne bi ni bili nesto primereni.
U svakom slucaju ma koliko onaj Deda mraz sto je stajao na ulazu na SPENU bio skrnav vise mi je bio praznicni od reklame za MB, ili cime su ga vec zamenili.

underwater:
Gwydion:
Nikad nisam bio fasciniran glamurom inostranstva. Cela ta dekoracija je skroz nekako tranziciona, a to znaci bezlicna i hladna

predlazem da pocnemo da vesamo neistomisljenike po banderama... mislim, cisto da damo licni pecat toj praznicnoj euforiji :wink: ...
 

Back
Top